Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 8. 2019 10:38

Tak to jsem zvědav na Alzu, kdy budou mít skladem :-)

Ohledně toho pokroku. No, samozřejmě to už nejsou revoluce, ale spíš evoluce. Mě osobně teda nejvíc na Note řadě mrzí, že aplikace S Note postupně přišla o řadu funkcí, až jí nahradila Samsung Notes, kde toho není ani polovina, co bylo v S Note už na Note 4. Třeba perfektní bylo na zhasnutý displej napsat jméno, číslo, email a pak z toho založit kontakt. Rychlé, užitečné... A to je jen jedna z mála věcí.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stresik 20. 8. 2019 10:54

Já jsem na Alze objednal verzi 512 Gb hned na začátku, a teď mi u objednávky "svítí" že "zboží je připraveno k expedici" ...
stresik
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 20. 8. 2019 11:10

asi budu mít blbou otázku ale jak je to s předobjednávkou? já jí dělal přímo přes stránky samsung a dal si že to chci přes síť O2, ale o2 nemá k dispozici verzi 512 GB. Musím si to nejdřív koupit jako v obchodě a až pak si udělat registraci? nějak jsem asi blbě pochopil, ale bylo mi přiděleno číslo registrace moc děkuji
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 20. 8. 2019 11:17

Objednávku děláš přímo v obchodě, kde budeš kupovat. Na stránkách starý za nový pak jen zvolíš, kde si udělal objednávku na mobil. Tam mobil nekupuješ. Jen registruješ původní a nový
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitolexa 20. 8. 2019 11:19

ale já blbec dal O2 a ten nemá tuto verzi k dispozici, tak snad s tím nebude problém
ale moc děkuji
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 8. 2019 11:22

stresik píše:Já jsem na Alze objednal verzi 512 Gb hned na začátku, a teď mi u objednávky "svítí" že "zboží je připraveno k expedici" ...


To bych nebral vážně. Na Alze mi tam u objednávek svítí občas všelicos :-)
Navíc hned pod tím je
___
Platba hotově/kartou, zboží je připraveno k expedici

Děkujeme za Vaši předobjednávku. Přesný termín dodání a cenu Vám upřesníme později.
___

Nechám se překvapit...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 20. 8. 2019 11:37

vitolexa píše:ale já blbec dal O2 a ten nemá tuto verzi k dispozici, tak snad s tím nebude problém
ale moc děkuji

Neboj, můžeš to ještě upravit. Měl ti přijít email, kde je odkaz pro úpravu.
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitolexa 20. 8. 2019 11:42

tam mi to právě upravit nejde, jako změnit prodejce, a kontaktoval jsem infolinku tak snad se ozvou, já provedl objednávku ale blbec jsem nejdřív vyplnil údaje a ihned to objednal. ale zadal blbě partnera,
moc děkuji
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 8. 2019 17:27

Tak jsem si Note 10+ osahal v Mobil Pohotovosti v ČB. Přišel mi hodně lehký, ale asi to ovlivňuje i Dome Glass a silikonové pouzdro, co mám na Note 9. Jinak parádní zařízení. Mají tam Aura Glow variantu a jsem rád, že jsem přece jenom šel do konzervativní černé :lol:
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beesee 20. 8. 2019 18:01

hadasek: mám to úplně stejně - původně jsem uvažoval o Aura glow, ale po osahání v Alze jsem se prakticky okamžitě rozhodl také pro černou. Nejraději bych bílou či modrou, ale s tou máme (zatím) u nás smůlu...
beesee
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 8. 2019 18:16

Musím teda říct, že nebýt tam ten průstřel, být tam jack a infraport, tak je to z mého pohledu bezchybný telefon, kterému by nechybělo vůbec nic. Ale to je jen můj pohled.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2019 18:37

Samsung Galaxy Note 10+ Aura Blue míří do Evropy
https://svetandroida.cz/galaxy-note-10- ... ue-evropa/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 8. 2019 19:05

hadasek píše:Musím teda říct, že nebýt tam ten průstřel, být tam jack a infraport, tak je to z mého pohledu bezchybný telefon, kterému by nechybělo vůbec nic. Ale to je jen můj pohled.


Naprosty souhlas a jeste dioda. Tu si taky neodpustim. AOD ji plne nenahradi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 8. 2019 19:10

Pravda, na tu jsem zapomněl :-) Ale to by mohli vyřešit SW, aby v AOD šlo zapnout "diodu", která bude mít pořádný jas.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 8. 2019 19:11

Jacku je škoda. Já si teda vcelku dobře zvykám na BT sluchátka. Mám je asi 2 měsíce. Drátová už jen doma, ty bych stejně nenosil venku. Moc velká, na celé ucho, uzavřená.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků