Nokia 5 /5.1 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petison 11. 8. 2019 15:44

Po takhle větší aktualizaci to chce vždy tovární nastavení. Obzvláště, když něco nefunguje korektně.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 12. 8. 2019 20:33

Shodou okolností jsem také včera aktualizoval na android 9 a vše funguje jak má. Provedl jsem ale po aktualizaci tovární nastavení.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 8. 2019 20:34

Pokud vyrobce udela poradne sw/fw, hr neboli obnova do tovarnho nastaveni neni potreba.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 12. 8. 2019 20:36

Tak já jen pro jistotu.Tím nic nezkazím.Otázka chvilky.Telefon byl nový a ještě tedy nebyl nastavený. Celkem mě překvapila rychlost té velké aktualizace.
Velikost asi 1680 Mb
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 8. 2019 09:39

Nokia 5 bude dostávat aktualizace o rok déle.
https://www.dotekomanie.cz/2019/08/noki ... -rok-dele/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 15. 8. 2019 12:30

Pouze bezpečnostní aktualizace každé 3 měsíce. Tak jak bylo původně slíbeno, pouze potvrzují svůj závazek. Android Q už nedostane.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 12. 2019 13:44

Loňská Nokia 5.1 v povánoční slevě za 2 tisíce korun

Telefon vstupoval na trh s cenovkou kolem 5 tisíc korun, nyní však – rok po vydání – cena klesla lehce pod 4 tisíce korun. E-shop Cafago ale tento smartphone nabízí za velmi sympatickou cenu 2 147 korun, respektive 81,98 eur. Doprava je zdarma. Je však třeba upozornit, že telefon může být dodán s Androidem 8.0 nebo 9 Pie, v příštím roce však dorazí aktualizace na nejnovější Android 10.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 1. 2020 14:29

Nokia 5 obdrží brzy novou aktualizaci 00WW_6_19B_SP01 má 394mb
Lednové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 25. 1. 2020 22:22

Už mám 4 dny a v pohodě
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 5. 2020 14:23

Nokia 5.1 Plus dostává Android 10. Začínala na Androidu 8.1 Oreo

Pro majitele Nokie 5.1 Plus máme skvělou zprávu, na tento telefon totiž dorazil update s Androidem 10. Bohužel, ani v případě tohoto smartphonu se v první vlně nedostalo na Českou republiku ani Slovensko. Majitelé Nokie 5.1 Plus v těchto státech si tak na aktualizaci počkají o několik týdnů déle.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 10. 2020 17:14

Nokia 5.1 dostala aktualizaci na Android 10.

[Zdroj: MojAndroid.sk]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků