Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 8. 2019 21:27

Ha tak se mi metodou pokus-omyl podařilo zjistit kód na ten internet na 24 hodin. SMS kód je INTERNET24 A na 999346. Na deaktivaci je INTERNET24 D. Takže do šablon a v sámošce deaktivovat. Aspoň je sranda stálo mě to 19 z kreditu :-) Díky T mobile za neomezené léto...
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 8. 2019 23:06

Občasný přístup k internetu provede telefon i když má veškerý provoz zakázaný. Stalo se mi to už několikrát a důvodem byla synchronizace času. Jediná možnost je vytvořit si a nastavit jako výchozí jiné APN.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 8. 2019 15:17

A nebo deaktivovat v app nebo samoobsluze a pak ad-hoc aktivovat a rovnou deaktivovat sms (při deaktivaci v aplikaci se mi vypnul hned ale pomocí SMS co jsem uvedl doběhl do 24 hodin a pak se neobnovil). Když není aktivní tak to nemůže nic sežrat.

-- 27. 8. 2019 17:19 --

Aktuální akce z Tesco HM: Sim Klik 1 za půlku (249,-)

-- 11. 9. 2019 19:27 --

Dlouho jsem se tak nepobavil právě mě přišla SMS že u balíčků Klik a Neomezeně jde nově automatický dokup dat z bonusovýho kreditu(!) Kdyby radši nechali týden neomezeně se slevou z datových balíčků. Takhle je to půl giga za 100 bonusu.

-- 18. 9. 2019 09:24 --

A dnes další SMS do síně slávy :
"Mili zakaznici. Od 20.10.2019 pro vas spoustime bezplatnou linku pro aktivaci a deaktivaci slu�eb, staci z Tesco Mobile SIM vytocit *25. Linka pro kontakt s operatorem zustava 841 11 22 55 a je zpoplatn�na 5Kc/minutu. Pokud by jste se zmenou nesouhlasili, mate moznost do 20.10.2019 zrusit sluzbu bez sankce, vice info na www.tescomobile.cz"
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod jege 20. 9. 2019 14:40

Už mě to neustále hlídání nastavení balíčků a studování tuctů různých nových balíčku přestalo bavit, takže se vracím zpět na O2. Domluvil jsem 1x Neomezeně s 1 GB a 1x Neomezeně s 14 GB za necelou tisícovku. Sice je to závazek na 2 roky, ale dostal jsem tomu 2.5 a 4 tisíce na nové telefony/tablety.

Asi ve výsledku nějakou tu stovku přeplatím, ale nebudu se muset nijak omezovat a pořád kontrolovat zůstatek a platnost kreditu i nastavení jednotlivých balíčků. Když si za 100 Kč/měsíčně vezmu datovou kartu na sdílení těch 14 GB, které nemám šanci spotřebovat, tak elegantně vyřeším i pevný Internet do kanceláře, jelikož nějaký LTE modem/router s kabelovými výstupy i s WiFi mi leží ve skříni. :-D

Good Bye Tesco Mobile. Sice škoda SIM s dvojnásobným kreditem, ale v poslední době jsi to fakt přeháněl!
jege
Junior

Odeslat příspěvekod radim 20. 9. 2019 17:14

Jediné rozumné řešení.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod jege 20. 9. 2019 23:02

radim: Ani bych neřekl, už o tom pomalu začínám pochybovat. Ještě tam nejsem a už jsem podal 1. reklamaci.

Původně jsme domluvili převod na 23.9. brzo ráno, dnes jsem chtěl ještě něco ověřit a na spojení na operátora jsem čekal asi 10 minut, abych se dozvěděl, že převod se posunul na 26.9., ale jaksi mi to zapomněli oznámit. Na jednom čísle mám 0.50 Kč kreditu, na druhém 8.10 Kč, o víkendu mi na obou číslech končí neomezené volání i Internet, který používám i pro připojení firemní techniky v kanceláři, takže budu muset nějak vyřešit, jak přežít 3 dni bez volání a Internetu nebo zbytečně utratit pár stovek za kredit, který již nedokáži využít a ženská u O2 na to dokáže říct jenom, že se omlouvá, ale žádné řešení pro mě nemá. :grr:

Při dalším hovoru, kde jsem se chtěl informovat ohledně využití HW Bonusu, jelikož jsem v podmínkách našel něco o omezení nabídky jenom na konkrétní modely, o které asi nebudu mít zájem, jsem se již nedovolal ani 2x po 15 minutách! >:-(
jege
Junior

Předchozí stránka