Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marvy 4. 8. 2019 22:48

suram píše:Más rootnutý telefon? Nebo proč?


mam no
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 6. 8. 2019 09:58

Zkoušel někdo dát sim s touto akcí do 4g modemu? Funguje to i v modemu, nebo to t-mobile blokuje?
Rád bych vyzkoušel net v lokalitě se špatným signálem
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 6. 8. 2019 11:32

Ano, bez problémů fungovala předplacená Twist SIM v Rakousku, musel jsem ale v routeru (kostička od T-Mobile) povolit roaming.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2019 18:09

T-Mobile ukázal, ve kterých krajích přenesou zákazníci v rámci Neomezeného léta nejvíce dat
https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobi ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 14. 8. 2019 06:56

aplikace mi ukazuje chybu a v prehledu internetovych balicku nemam moznost aktivace internetu na rok,ale mam tam 2x
balicek neomezena data na leto.mate to tak taky? jeden
aktivni a druhy moznost aktivace.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 8. 2019 13:27

lokomot1 píše:Zkoušel někdo dát sim s touto akcí do 4g modemu? Funguje to i v modemu, nebo to t-mobile blokuje?
Rád bych vyzkoušel net v lokalitě se špatným signálem

Chorvatsko - funkční (HUAWEI E5180)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 14. 8. 2019 13:42

Jo, díky chlapi. Tak jsem na zkoušku koupil huawei b310, ktomu Poynting LTE externí anténu 8dbi(šikovná věc), a jede to docela ok(30Mbit) i přes vzdálenější BTSku(cca 7-10km)

Teď ještě kdyby se dal s T-mobile domluvit internet na doma, tak by to bylo supr.
Ale to bude zážitek, jelikož dát mi ho nechtějj. Je to tu pěkně přetížené(nejbližší vysílač jede totiž tak 3Mbity a to můžete stát klidně u něj), a pochybuju že bude mít smysl na infolince slečnám vysvětlovat, že se chci připojit na 2x-3x vzdálenější vysílač který přetížený není...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gifter 14. 8. 2019 16:36

A víš, že od 24:00 do 6:00 by ti ten jejich internet jel úplně jinou rychlostí atd.?
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 8. 2019 17:19

Tak pak jedině si zjistit na který vysílač se připojuješ (na ten nevytížený), zjistit si jaké vesnice/ulice/adresy jsou v okolí a na lince říct, že jej budeš provozovat na adrese právě blízké této BTS.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 15. 8. 2019 07:43

upresnim to,napsal sem to ne dost jasne. v apce nemam vubec videt ten Twist akcni balicek Internet na rok.
Misto toho,tam mam 2x balik neomezena data na leto.
Stalo se vam to take?
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 17. 8. 2019 09:18

mam dotaz, v apce vidim,ze mi neomezeny balicek konci 26.8 a uplne stejne mi konci i mesicni balicek 400MB dat, jak to udelat,abych jeste tech par dni do konce mesice mel neomezena data?.nekdo tu radil,deaktovovat neomezena data
jeste pred koncem mesicniho balicku 400MB a ihned znovu aktivovat..Diky.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod suram 18. 8. 2019 08:30

Zkus to, deaktivovat neomezená data, pak je znovu aktivovat a pak deaktivovat obnovováni balíčku 400 MB. Jestli je pravda, co psal motty, tak by to tak mělo fungovat:
motty2057 píše:No nevím jak u někoho jiného, ale moje 400 data skončily v sobotu, vypnul jsem obnovu a jen obnovil neomezená data a ty stále jedou .....
suram
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 18. 8. 2019 09:04

Prodlouzil sem neomezeny data v aplikaci (nyni tedy do 31.8.) a pak zrusil obnoveni balicku 400MB (ten je do 20.8.) ... uvidime za dva dny co se stane.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 18. 8. 2019 13:51

dik,ja sem uz obnoveni balicku zrusil drive nez deaktivoval neomezena data,tak to snad nicemu vadit nebude,jen jde i to,stihnout znovuaktivaci neomezenych dat pred koncem balicku.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod aeinei 19. 8. 2019 09:14

Pár dní do konce akce, myslím, že mě T-mobile za ty dva měsíce naučil používat data v mobilu dle potřeby a budou mi teď docela chybět... Obrázek
.
aeinei
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků