Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evelista 21. 7. 2019 09:54

tak mame po první casti akce a mame tu cisla, ja za mesic cca 52GB (s hotspotem na ntb) a znamej to dal na cca 520GB
evelista
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod TooMooX 22. 7. 2019 12:51

Já na Twistce měl nějaký super "dárek" neomezené volání na T-mobajl. Nevyužil jsem ani minutu. Jak mám asi poznat kdo má jakého operátora.... No ale dnes se pokusili mi ten jejich "dárek" prodat za 150kc :-( Ještě že tam bylo jen už 100kc kreditů.
V aplikaci svítí Pozastaveno, ale možnost deaktivovat neaktivní. No stejne za měsíc letí Sim do koše....

Sms:Dobry den, je nam lito, ale k zapnuti Twist neomezene v siti na 4 tydny na cisle 797812XXX je potreba vice kreditu. Staci si ale dobit a balicek se Vam hned zase obnovi. Cerpani kreditu a sve balicky si muzete kontrolovat v apce Muj T-Mobile, ke stazeni na tmo.cz/mtm. Vas T-Mobile
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 7. 2019 20:54

Používám to hodně nadstandardně, ale vše v rámci mobilu. Za tento měsíc zatím 26GB. Kdybych to ovšem používal jen tak, jak mi dává smysl a potřebu, tak s 10GB limitem jsem OK.
2evelista: Kamarád s 520GB je idiot, nic víc, nic míň... zase jen zneužívá služby.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido 22. 7. 2019 22:20

520 GB je extrém ale ono se dá protočit opravdu hodně dat běžným používáním. Tedy používat smartphone jako smartphone (tedy vlastně kapesní počítač) a internet skutečně jako internet. U mě to je cca 1.2 GB denně v průměru (někdy 5 GB, jindy zas třeba jen 200 MB).
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 7. 2019 22:33

a na tabletu je ta spotřeba dat mnohem vyšší než u smartphonu :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 22. 7. 2019 23:29

Prej tam jede sledovani.tv porad ? To toci dost MBits kdyz se tam pusti v fullhd ct24, pri tv streamu skoro nonstop neni 500gb plus nerealne, by me zajimslo kolik by to delalo max za mesic v plny palbe kvality. .
Naposledy upravil evelista dne 23. 7. 2019 19:23, celkově upraveno 1
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TooMooX 23. 7. 2019 06:17

Pokud uz nepresli na H.265 tak používají:
1080p25 při datovém toku 6 Mb/s (H.264)
= 45MB za minutu = 63GB za den
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ElenStuch 23. 7. 2019 06:32

Zdravím, asi se mi podařilo za 99Kč aktivovat neomezený internet na dva měsíce.
"Twist internet na měsíc 400 MB" mi má expirovat dnes v noci, SMSka mi dnes ohlásila vyčerpání neomezených dat tak jsem si je v aplikaci opět aktivoval (s tím, že jsem musel potvrdit deaktivaci těch původních ??) a dorazila nová SMSka (a je to i v aplikaci) že mám
"Neomezená data na léto s expiraci za 30 dní (22.8.2019).

-- 23. 7. 2019 07:48 --

Jinak mně také překvapila výše spotřeby dat 280GB (pár filmů ve Full HD a TV v mobilu)
ElenStuch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 23. 7. 2019 07:38

Jediné co bylo díky neomezeným datům přetíženo, byly SW systémy T-M na obsluhu zákaznických účtů, datová část sítě prostě přetížena nebyla.
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/clanek/neomezena-data-vzali-lide-utokem-systemy-t-mobilu-jsou-pretizene-40290759
suram
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 23. 7. 2019 09:32

Zapínal jsem dceři a případně dalším děckám na dovolené u vody v ČR hotspot, takže mi to vyšlo 9,2 GB celkem, z toho 7,7 GB hotspot.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 23. 7. 2019 13:41

evelista píše:Prej tam jede sledovani.tv porad ? To toci dost MBits kdyz se tam pusti v fullhd ct24, pri tv streamu skoro nonstop neni 500gb plus nerealne, by me zajimslo kolik by to delalo max za mesic v plny palbe kvality.


To je fakt. Streamoval jsem si nedávno přenos F1 od SkySports ve FullHD a panečku, to to jelo.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 7. 2019 14:42

To streamování televize chápu, ale to je dost specifická činnost, kterou bych se smartphonem úplně neslučoval.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TooMooX 23. 7. 2019 17:40

Tak mě už vypršel dnes neomezené letní data 30 dnů. Přišla i SMS že si jej mám znova aktivovat. Balíček 400MB skončí až zítra. V přehledu už mám jen ten a ubývají data :-( Když dám plus tak v aktivních je i neomezena data na léto. V něm svítí aktivní... A dole Deaktivovat je neaktivní. Podobne to mám s tím jejich balíčekem Twist neomezeně v siti co bych rád deaktivoval. Tam je stále Pozastaveno...

Funguje někomu nějaká aktivace nějakého balíčku v aplikaci T-mobajl nebo je to od včera mrtvé???
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 23. 7. 2019 18:01

No.. funguje to asi všem. Zítra ti proběhne automatické obnovení internetového balíčku 400 MB a pak se musí opět manuálně zapnout Unlimited data, že, pánové?
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků