Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oliver741 22. 7. 2019 05:42

oliver741 píše:Tak už jsem taky majitelem S10e (přechod z Honor 8 ). Šlo mi o velikost a chtěl jsem tu výbavu co to má (jen bych přidal na výdrži :-) ).
Možná už to tady je, ale nenašel jsem to tak se přidám.
Na signalizaci (místo LED) mi funguje LED Me Know - trochu nastavování a chodí i na zamčeném.
ACR mi funguje plnohodnotně (a jsem rád) bez problémů - stažený z GALAXY store. Jen zvuk je trochu horší.
Trochu mě viděsilo blikání pří natáčení videa "superpomalý" a "pomalý pohyb" kdy to bylo i v tom videu. Zjistil jsem , že to nelze použít ve tmě s osvětlením LED.


TAk LED Me Know musel z telefonu. Funguje super. Ale žere baterku, která už tak není moc ideál.
oliver741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zizistm 22. 7. 2019 12:16

Ahoj ,
Stavá se mi dost často následující věc ...
Při odemknutí telefonu otiskem prstu dost často skočí mobil přímo do aplikace Trezor.
Nevysledoval jsem čím by to mohlo být, ale pocitově bych asi řekl delší podržení otisku (snad)
Stává se to někomu taky ?
Je to nepříjemné , když místo rychlého odemknutí skočíte do aplikace trezor.
Normálně používám odemčení dle obličeje v kombinaci s otiskem ( když je málo světla)
Odinstalace aplikace trezoru by asi pomohla,ale zajímá mě spíše ta příčina.
Díky Zizi
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod edimer 22. 7. 2019 16:09

Na mém Galaxy S10+ mě švala nepřítomnost LED diody hlavně při nabíjení při nabíjení ale poradil mi naštěsí týpek v tomhle videu:

https://youtu.be/yD92IZnGZAY

Jinak S10e je výborný mobil.Také jsem o něm přemýšlel.
edimer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Achta 22. 7. 2019 17:27

Aco ti poradil? že si máš koupit bezdrátovou nabíječku?

-- 22. 7. 2019 18:28 --

mě by kuvaže zajímala notifikace kolem díry...to ještě stále nikdo nevyřešil co...
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 22. 7. 2019 18:27

Achta : Aod notify uz mi funguje na notifikace kolem díry.
Mám tu beta testovací verzi od Jawomo
A funguje to následovně ...
AOD vypnuto standartně (displej černý) ... přijde notifikace a zapne se AOD s ikonkou události a hodinama a zároveň se rozbliká kolem díry světlo ...nemám pro verzi ,tak jde nastavit jen bud blikání (můžeš vybrat rúzné barvy a rychlost) a nebo had okolo díry jako při odemykání obličejem (lze navolit barva a rychlost)
Pokud nevybereš událost ,tak světlo kolem díry myslím po cca 15 sec zhasne a AOD zustává zapnutý. Lze nastavit myslím v PRO verzi ...interval opakování světla kolem díry.
Píšou něco kvůli ochraně vypálení displeje a úspoře energie.
Právě přišla další aktualizace... Jawomo na tom dost pracuje.
Zkuste ...
Zizi
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 22. 7. 2019 21:47

Tu aplikaci jsem také zkoušel,ale požaduje příliš mnoho oprávnění a aplikace Smart banka od Monety mi hned po vstupu do banky hlásila nebezpečnou aplikaci,tak šla pryč z telefonu. :-D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 23. 7. 2019 07:19

AOD notify mi nefunguje. AOD mám zapnuté stále, vidím, že třeba se objeví další ikona pod hodinama, ale signalizace od AOD Notify veškerá žádná. Při nastavení mi to ukazuje, zkouším rotaci i pulzování kolem foťáku, ale v AOD to ni nedělá.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 23. 7. 2019 08:02

Duležité je povolit všechna oprávnění ke správné funkci...
Spíše bych ještě chtěl jednu funkci ... aby se při přijetí notifikace neobjevily hodiny (AOD) ale pouze notifikace okolo kamery od AOD notify.
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 23. 7. 2019 10:30

Změna, po odemknutí se objevila rotační notifikace. Žádná další oprávnění to nechce.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod ramx 23. 7. 2019 10:44

Snad něco vydá Samsung při aktualizaci, bylo by to od něj pěkné. U těch apek je asi problem že nenechají telefon uspat.
Jinak vypadá to, že se mi začíná srovnávat akku a už vydržím 2 dny, když ho moc netrápim. Stejně jako na S7.
Mam-li porovnávat, s odstupem, tak přiznávám že S7 působila "luxusnějším" dojmem, jako třeba sunburst kolem čočky foťáku, nebo hezčím logem na pouzdře ClearView. U novějšího pouzdra, jako by se za nápis styděl a zadní část působí hodně plastově. No, jsou to jen malicherné pocity :)
GH628 (1998) ... SG S7 + S10e
ramx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 23. 7. 2019 11:37

Nejsou. Prostě to tak je, S7 možná S8 byl nejvíc. S9 a S10 se už jen ladí a kasíruje, jinak nic nového, žádný WOW efekt. Jedinej trošku WOW telefon za posledních pár let je překvapivě, pro mne, po pár dnech používání, P30 Pro.
_vpa
Junior


Odeslat příspěvekod ramx 23. 7. 2019 11:48

Pro mě zatím asi nejhezčí Samsung byla Alpha, ty broušený hrany, hmm, to já moc rád. No k vláknu ať to modi nesmáznou :). Nevite co je to za sensor vedle Led blesku?
GH628 (1998) ... SG S7 + S10e
ramx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 23. 7. 2019 15:00

Používáte noční režim neustále, pouze v noci či vůbec? Já jej teď zkouším používat nepřetržitě a líbí se mi ten černý design a baterie ušetří za den několik procent.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 23. 7. 2019 15:58

ramx: Senzor tepu.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků