Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 18. 7. 2019 10:22

ano nižší to nenabízí, teď jsem to zkoušel u manželky, kde by to právě bylo potřeba
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mangalica 18. 7. 2019 11:57

Jakou máte zkušenost s řešením poprůserové situace u Kaktusu?

Ve fb komunikaci stále narážím na to, že nejsou sto pochopit, že pokud nějaký balíček nebyl včas obnoven, bylo to proto, že se jim tam dva týdny ukazovaly nesmysly a neměl jsem přehled, kdy co obnovit...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 18. 7. 2019 12:19

v případě tohodle pr*** co teď byl, bych byl asi dost nekompromisní..a taky budu pokud mi nevrátí 200minut..

-- 18. 7. 2019 21:17 --

já jsem reklamoval a okamžitě mi aktivovali 200minut navíc, ještě dřív než odepsali, takže za mě v pohodě
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 19. 7. 2019 17:30

Dobrý Trochu jsem si to tu prošel, ale stejně si nejsem jist, jak to funguje s balíčky. Pokusím se shrnout a poprosím kontrolu a o opravu, pokud je to jinak:

VOLÁNÍ :
Neobnovovací balíčky: po vypršení času o minuty přijdu. Když si před expirací koupím jakýkoli neobnovovací balíček (tj. je jedno zda stejný, s více nebo i méně minutami), minuty se přičtou a o 30 dní se prodlouží expirace.
DOTAZY:
- Když je platnost např. do 19.7. stačí koupit nový balíček ještě toho 19.7. do 23:59:59 nebo se to řídí časem, kdy jsem minule dobil?
- když budu chtít přejít na samoobnovovací balíček, tak o minuty přijdu nebo se taky přenesou?

DATA:
U samoobnovovacích balíčků se data přenášejí do dalšího období.
Pokud dokoupím jednorázově data, datum expirace se neprodlouží, ale data se budou přenášet do dalších období.
Pokud budu chtít přejít na vyšší balíček, data se také přenesou.
Pokud na nižší, tak se nepřenesou?
A co když by se přešlo na neobnovovací balíček dat pak třeba zpět na obnovovací? (asi se data nepřenesou?... To mne jen napadlo jako náhradní možnost jak změnit balíček na nižší, protože jinak mi ty neobnovovací balíčky dat cenově smysl nedávají... )

Díky.
Přešel sem nedávno ke kaktusu a přemýšlím, jak to pro mě bude nejlepší dělat. Nic jsem zatím neměnil, tj. Aktuálně mi běží jen ten promoční 500+500 samoobnovovací internet. (plus jsem dobil za 500 v rámci dobíječky)
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 19. 7. 2019 18:57

Markil píše:Když je platnost např. do 19.7. stačí koupit nový balíček ještě toho 19.7. do 23:59:59 nebo se to řídí časem, kdy jsem minule dobil?
Můžeš ještě v uvedený den - já to dělám pro jistotu vždycky krátce po půlnoci, tj. ve tvém případě bych balíček koupil 19.7. v 0:05 a můžu klidně spát :).
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod drakJBC 19. 7. 2019 19:10

JayDeeSq píše:v případě tohodle pr*** co teď byl, bych byl asi dost nekompromisní..a taky budu pokud mi nevrátí 200minut..

-- 18. 7. 2019 21:17 --

já jsem reklamoval a okamžitě mi aktivovali 200minut navíc, ještě dřív než odepsali, takže za mě v pohodě


Zdravím. Jsem na tom podobně. Podpora na FB nechápe průser s balíčkama. Mají tendenci mě drbnout na datech na sociálky z minulého období (před updatem) a balíčku 40 sms zakoupeném 10.7., kdy data v samoobsluze nesouhlasila. Po upozornění na chybu v datumu u sms "zázrakem" upraven datum, ale počet sms zůstal shodný jako před "navýšením.. Z zažádal jsem tedy o výpisy... Uvidíme, jak se k tomu postaví. Být v jejich kůži, dám radši něco sám od sebe něco navíc, než se snažit člověka ještě "obrat"... Dejte vědět co vy...

-- 19. 7. 2019 20:11 --

Mangalica píše:Jakou máte zkušenost s řešením poprůserové situace u Kaktusu?

Ve fb komunikaci stále narážím na to, že nejsou sto pochopit, že pokud nějaký balíček nebyl včas obnoven, bylo to proto, že se jim tam dva týdny ukazovaly nesmysly a neměl jsem přehled, kdy co obnovit...


Zdravím. Jsem na tom podobně. Podpora na FB nechápe průser s balíčkama. Mají tendenci mě drbnout na datech na sociálky z minulého období (před updatem) a balíčku 40 sms zakoupeném 10.7., kdy data v samoobsluze nesouhlasila. Po upozornění na chybu v datumu u sms "zázrakem" upraven datum, ale počet sms zůstal shodný jako před "navýšením.. Z zažádal jsem tedy o výpisy... Uvidíme, jak se k tomu postaví. Být v jejich kůži, dám radši něco sám od sebe něco navíc, než se snažit člověka ještě "obrat"... Dejte vědět co vy...
drakJBC
Junior

Odeslat příspěvekod Markil 21. 7. 2019 14:30

To Kaja_z_Brna: díky.

Mohl by mi někdo, kdo má jasno, prosím odpovědět jak je to s těmi převody mezi balíčky? Nejsem si tím moc jistý a metoda pokus omyl není nejlepší cesta, jak to zjistit...
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 7. 2019 20:55

Jaký převody? Samoobnovující se kumulují dál a dál a obnovují se sami.
Jednorázový se kumulují dál a dál, když si jakýkoliv jednorázový balíček koupíš manuálně každý 30. KALENDÁŘNÍ den.

Nejde kombinovat zároveň jednorázový a samoobnov. balíček.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 7. 2019 22:13

Jednorázový se kumulují dál a dál, když si jakýkoliv jednorázový balíček koupíš manuálně každý 30. KALENDÁŘNÍ den.
když si koupíš jakýkoliv nejpozději do 30.dne platnosti..lze klidně najednou koupit i třeba 50 balíčků..od každého nákupu platí dalších (nových) 30dní (doby platnosti se nesčítají)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 7. 2019 22:27

Těch 30 dní je mu, podle toho co píše nahoře, jasný. To jsem ani nezmiňoval, že vše jednorázové i samoobnovující je na 30 dní.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 22. 7. 2019 13:14

Díky za odpovědi. Takže mezi neobnovujícími se balíčky samoobnovujícími tedy nelze minuty přenést. OK. Mezi obnovujícími to lze? Např. dám si více minut a pak to na čas snížím na nejnižší a když se budu blížit vyčerpání, tak to udělám znovu (což lze u neobnovujících, ale tam to musím hlídat a obnovovat...)
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 7. 2019 13:35

Nejde. Tohle jde pouze u jednorázových. Když voláš moc, koupíš si třeba 3x s 200 minutami. Pak když nepotřebuješ, tak všechny nevyčerpané minuty prodloužíš o dalších 30 dní jen tím nejmenším s 22 minutami. Ale obnovující balíčky se obnovují stále ty stejné a nejde je změnit na nižší a ni na vyšší. Kromě dat. tam to jde na vyšší, ale zpět na minulý nižší už nikoli.

Nevím kolik chceš provolat a propsát a prodatovat. Není lepší si dát jednorázové minuty a SMS a hlídat si to upomínkou v mobilu? Pak si dát obnovitelná data a o ně se už nestarat?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 22. 7. 2019 15:14

Jj. Já toho moc neprovolám, takže to ruční obnovování bude lepší cesta, než malý samobnovující se balíček (ty ani moc cenově nemají smysl) Takže koupím 200 min a u obnovovat ručně asi těmi 22 min. SMS neptřebuju a data bych viděl min. 1GB, ale zatím asi nechám stávající obnovovací 500+500, co je na nové SIM a doplním si 1GB za 100 (nevím, zda to půjde i vícekrát, že bych to nabídl víc ?). Pak případně časem přejdu na vyšší balíček...
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 7. 2019 15:26

Jasný. Až dojdou minuty, tak zase koupíš 200 minutový balíček a pak (maximálně po 30ti denních intervalech) několikrát klidně ten 22 minutový. Jen jedna volná minuta pak u nich vychází za různou cenu.

1024MB za 100,- by mělo být jen přes prázdniny a jde to koupit i několikrát za sebou. Klidně 3 za minutu. To je na tobě. Ceno opět platí, že čím vyšší balíček, tak vychází 1GB výhodněji. Je to ale zbytečné, když někdo prodatuje do 800MB, tak se na balíčky s dvojnásobným objemem nedívá.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 22. 7. 2019 17:32

Tak já hlavně chtěl mít jasno v těch přechodech mezi balíčky. U těch minut by bylo lepší, kdybych to taky nemusel hlídat, ale jen občas změnit nebo si nějak přidat levnější minuty, ale to je jedno.
Že čím více GB, tak je to výhodnější je jasný. Ale vzhledem k tomu, že dolů se bez ztráty nasyslených dat přejít nedá, radši začnu opatrně od spoda, přidám si pár giga navíc a uvidíme... Zvednout to můžu když bude třeba. Ono to s těmi daty u mě je těžko odhadovat. Závisí, jak moc jsem pryč. Doma, škola, práce mi to běží na WiFi...
Každopádně díky za info. Teď jen doufám, že až s tím začnu hýbat, tak se mi to taky "nezblázní" jako mnoha jiným teď v červenci. Až jsem se děsil, že jsem si nemohl vybrat horší dobu na přechod, ale zatím mi to funguje normálně. Asi tím, že aktivace proběhla až v červenci nebo, že jsem ještě nic na balících neměnil..
Markil
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků