Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 7. 2019 17:18

Samoobnovující lze deaktivovat, ale nesmíš před deaktivací zrušit obnovení (pokud by jim vše fungovalo správně jako předtím)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 7. 2019 17:27

Když by to nešlo jemu, tak u mě by to šlo. Však to někdo zkuste jiný. U mě ta volba na Landing page chybí.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nehyba 15. 7. 2019 17:54

Nick Cave píše:Samoobnovující lze deaktivovat, ale nesmíš před deaktivací zrušit obnovení (pokud by jim vše fungovalo správně jako předtím)

nemám zrušeno samoobnovení.... prosím jak na to tedy???
nehyba
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 7. 2019 18:15

jsem už třičtvrtě roku u Emtéčka, data u Kaktusu nekupuji, loni jsem ty samoobnovovací balíčky normálně rušil a objednával nové, ale teď po těch problémech Kaktusu nevím jestli to jde
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulino123 15. 7. 2019 20:16

JayDeeSq píše:tak už to ukazuje jakože správný datum balíčku, takže se to tváří "bez chyb", nicméně minut je rozhodně málo a už se normálně odečítají (co si tak pamatuju tak to cca vychází, že vrátily původní minuty z balíčku minulého a ty nově aktivované 10.7. se k tomu nepřidaly), takže to budu asi reklamovat, ještě počkám co to udělá do zítra

No trochu u Kaktusu pokročili, 103 minuty na volání které jsem měl do aktivace nového balíčku to už ukazuje správně v aplikaci ve Win. Balíček 50 které jsem dobil 10.7 to zase ukazuje v androidí aplikaci v mobilu. A platnost to ukazuje u obou správně 9.8.2019. Takže už jim zbývá sečíst 103+50....Jsou viditelně na dobré cestě... :D. Ještě musím někomu zavolat a jsem hodně zvědavý z kterého balíčku to odečte... :D
Edit: takže volání se odečítá ze 103 minut. 50:00 ve Win zůstává celých...Dobré znamení, už to aspoň neodečítá kredit... :D
Paulino123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lomax 16. 7. 2019 00:36

Taky mi nejde na mujkaktus.cz/data deaktivovat samoobnovující datový balíček. :(
Ta stránka vypadá úplně jinak, než dřív. A je tam ikona menu, co nic nedělá (zkoušel jsem 2 prohlížeče).

A stále se mi na webu špatně zobrazují nasyslené volné minuty; v aplikaci je to správně (nyní už správně včetně data obnovy).
No a povedlo se mi "Poslat kredit".
Takže malými krůčky se to přeci jen posunuje vpřed...
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 16. 7. 2019 10:45

Tak dnes se mi ozvali z Kaktusu na moji zprávu zaslanou v neděli přes FB, takže jo, zatím nic nevyřešeno, ale alespoň se snaží a komunikují...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 7. 2019 10:51

Samozřejmě, oni si jsou dobře vědomi toho, že je to špatně a že to hodně podělali. Ale snaží se a dávají to do pořádku :-) dejte jim tak týden-dva a bude vše OK. Třeba i něco přidají (VoLTE, VoWiFi, nebo zvýší rychlost LTE... cokoliv) :D
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preddy 16. 7. 2019 14:53

Nezkoušel jsem to, ale samoobnova balíček by měl jít vypnout vlevo dole ve čtverci čerpání balíčku a pod množstvím dat na net a fb. Je tam neobnovovat a když na to dám kurzor tak se tváří jako že jo.
preddy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 16. 7. 2019 16:34

To je něco jiného. To znamená, že se balíček k uvedenému datu neobnoví a nenaběhne. Po potvrzení zůstanou data stále aktivní. Balíček se zruší, to ano, ale až k tomu dat, do kdy je balíček platný. Není to to, co se zde řešilo - zrušení okamžitě.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nehyba 16. 7. 2019 18:48

Už vím jak na to.Vypnout samoobnovení,vyčerpat veškerá data a pak je možnost koupit znova jakýkoliv balíček.Jakmile jsou totiž data vyčerpána,balíček se vypne.... tak kolem 20tého to tedy otestuju a dám vědět.
nehyba
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 7. 2019 19:16

Ještě že jsem ti to na minulé strance psal.
anonymni

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 17. 7. 2019 22:52

Mám dotaz - zkoušel jste už někdo zvýšit v aplikaci samoobnovující balíček (možnost změnit na vyšší). Zajímalo by mě, jestli pak jde balíček i snížit.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 18. 7. 2019 08:58

to je zajímavá funknce, pokud by to fungovalo, tak že od přístě se balíček změní bez ztráty jednotek (oběma směry) tak to by bylo hodně fajn a předpokládám, že by to tak fungovat asi mělo:)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 18. 7. 2019 10:03

V popisku aplikace bylo psáno, že jde samoobnovující datový balíček bez ztráty jednotek změnit na vyšší.
Kaja_z_Brna
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků