Telefon do 150 mm výšky a cca 9000 ceny

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nechic 13. 7. 2019 05:48

Je to trochu starý, ale velikostně k s10e sedí Samsung a8
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MikeMH 13. 7. 2019 14:31

Díky všem za komenty :-). Po včerejší párty s P20 od kamarada jí taky vyzkouším!
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod baja.ja 13. 7. 2019 22:17

Já jsem koupil P20 PRO a jsem moc spokojený. Bomba telefon. Měl jsem Samsung S8 PLUS a tohle je o hodne lepsi stroj. Oni ti cinani to asi fakt budou umet. Takze za me Huawei P20 {radeji PRO}
baja.ja
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 7. 2019 22:21

Kde koupí Huawei P20 Pro za 9tis.?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 14. 7. 2019 07:42

planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 7. 2019 09:13

eshop s šedivkami kdesi na Slovensku
https://obchody.heureka.cz/imobily-eu/r ... ivni#filtr
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 14. 7. 2019 09:15

Nick Cave píše:Jasně, už vidím, jak mu jakýsi eshop kdesi na Slovensku vrací peníze, kdyby LG G7 náhodou nevyhovoval
https://obchody.heureka.cz/imobily-eu/r ... ivni#filtr

Naprosto spolehlivý obchod což je dle hodnocení vidět, opakovaná zkušenost i mých známých, je vidět že tomu ale vůbec nerozumíš, tací musí kupovat za draho:-)
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 14. 7. 2019 09:28

Přečti si diskuzi na heuréce.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 7. 2019 10:13

@roman ll.
není to tak dávno, co jsi tady pořád dokola doporučoval Turbado a teď zase doporučuješ imobily.eu
oba jsou to slovenské eshopy prodávající mobily z kdovíjaké distribuce s negativním hodnocením a nejistou reklamací, když pominu ostatní rizika při nákupu, podle mne se tam kvůli pár ušetřeným stokorunám nákup nevyplatí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 14. 7. 2019 11:06

Turbado není slovenský, ale to je asi jediné plus.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baja.ja 14. 7. 2019 11:09

Nick Cave píše:Kde koupí Huawei P20 Pro za 9tis.?

P20 v pohode, P20 pro na inzerat
baja.ja
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 7. 2019 11:37

standavfr píše:Turbado není slovenský, ale to je asi jediné plus.

Pravda, je to Turbado.cz, ale stejně je zvláštní, že vlastní a provozují současně i eshop Czechcom.cz se stejnými cenami šedivek, proč asi? Chtějí takto napálit více zákazníků, jinak řečeno do více sítí se chytí více rybiček?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 7. 2019 12:07

Tak pokud Vás mohu nějak obohatit klucí, tak tady je výpis z OR:
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY
A dle sbírky listin lze poznat, že společník Turbado SE vložilo 200k jako základní kapitál pro tohle sročko.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 14. 7. 2019 13:06

Nick Cave píše:@roman ll.
není to tak dávno, co jsi tady pořád dokola doporučoval Turbado a teď zase doporučuješ imobily.eu
oba jsou to slovenské eshopy prodávající mobily z kdovíjaké distribuce s negativním hodnocením a nejistou reklamací, když pominu ostatní rizika při nákupu, podle mne se tam kvůli pár ušetřeným stokorunám nákup nevyplatí

ano, turbado je další spolehlivý e-shop, opět mám zkušenost a né jednu, příkladné řešení reklamace do 14 dní s odvozem i dovozem jejich kurýra, opravdu není třeba živit předražené molochy
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod MikeMH 14. 7. 2019 18:07

Ja zakoupil na max-shopu a musím říct že jsem měl k objednavce ješte par svých vymyšlenosít... a vedoucí prodejny mi dnes v nedeli už asi 4x mailoval co a jak... takže za mě zatím super zkušenost a to ještě nemám ani telefon v ruce :D.
A cena 7590 dost dobra. Samozřejme model bez PRO... stejne je pro me PRO velký padlo :-)
MikeMH
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků