Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 11. 7. 2019 12:31

Zdeňku, kdybych měl takovou práci, domluvil bych se s někým z rodiny, kdo by na internet mohl a kdo by mi dobíječku pohlídat a moje číslo mi dobil.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 7. 2019 12:42

Asi tak – kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 11. 7. 2019 12:45

" ... , takže nevím, kde je problém si to nechat nastavit automaticky, když je to takový problém koupit dvakrát ručně (to lze udělat nakonec i najednou), to je jen nějaký psychoblok, že bys za měsíc měl víc balíčků? (o kterých v podstatě ani nemusíš vědět a ani se starat při obnovujících)".

Problém je v tom proč bych nastavil obnovovací baliček 2x50 minut abych měl na 30 dní celkově 100 minut. Proč bych měl mít po provoláni 100 minut minutu také za 2 Kč zrovna tak jako jen u 50 minut když u 200 minut za měsíc je minuta za 1,50 Kč. Pokud za 30 dní provolám 120 minut tak bych měl mít snad logicky za 1,75 Kč a ne za 2 Kč!!!

Vysvětli jediný logický důvod proč by nemohli doplnit další balíček mezi těmi 50 a 200 minutami (např. 115 minut když přesný střed je 125 minut).
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 11. 7. 2019 13:39

Tak naše logika je jedna věc, druhá věc je logika operátora, který to tak má z nějakého důvodu záměrně nastavené. Buď se jeho logice přizpůsobím a balíčky si nějak nakombinuji, anebo se podívám po jiném operátorovi, který mi bude vyhovovat víc.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 7. 2019 16:00

2Zdenek.Moravia: to jsou jednoduché kalkulace výhodnosti pro operátora ;-) logiku v tom nehledej. Kdybys znal náš operátorský trh lépe, tak bys nad takovou kravinou nemohl ani uvažovat či pomyslet... logicky - NE, vydělává operátor, výhodnost vždy na jeho stranu. Zákazník je až na posledním místě. A to je ještě Kaktus jeden z těch férovějších.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 7. 2019 18:38

No argumenty že dobíječka je pro mě nepoužitelná protože otročím v práci kde mi šéfové zakazují mobil je víc než lichá. Pověřím někoho z rodiny a je to. Základem Kaktusu a jeho smysluplného využití je právě využití dobíječek jinak je jen "další z davu". Jeho největší předností mimo dobíječky je převod nepotřebovaných jednotek do dalších balíčků a volání 1+1. Co se týče volání a sms tam jsou lepší jednorázové kde se dají zkombinovat různé velikosti a dá se jich nakoupit víc do foroty aby nepropadl bonus tam je nejlepší koupit největší. Pak už člověk jen udržuje menšími (nesmí se zapomenout do 30 dnů aby se měly zbývající jednotky kam převést) a máme dle aktuální potřeby nejvýhodnější volání za co nejméně peněz. Jak jsem zjistil tak na volání nevychází úplně blbě ani Tesco s 2xkreditem kde při dobití na pokladně vychází za 220 Kč přes 5 hodin volání mimo síť a vpn až na 2 měsíce což je taky slušný. Holt Tesco se vyplatí tomu kdo má možnost dobít v tescu a má starou sim s 2x kreditem. U Kaktusu je základem dobíječka. Tečka.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petyo 11. 7. 2019 19:46

Zdenek.Moravia píše:
Ipanema píše:Pokud provoláš každý měsíc přesně 200 minut a to 12x do roka a zároveň nic nepropadne, tak ne. Máš pravdu.


Pokud bych každý měsíc pravidelně provolal 200 minut, tak si snad dám obnovovací balíček 200 minut za 300 Kč a mám následně minutu volání za 1,50 Kč bez dobíječek. Na druhou stranu u ČEZu mám těchto 200 minut jen za 200 Kč a ne za 300 Kč. Než zaplatit za 200 minut 300 Kč u Kaktusu tak to již raději za 250 Kč těch 500 minut u ČEZu i s tim že provolám měsíčně jen něco přes 300 minut.

Jasně jsem psal že měsíčně potřebuji v průměru od 110 do 120 minut. Dokud Kaktus nenabídne aj balíček za 200 Kč kde bude například 115 minut tak není pro mě absolutně aktuální.
Přece nebudu kvůli 120 aktivovat samoobnovovací balíček po 50 minutách.

Kaktus je nyní vhodný jen pro ty co provolají úplné minimum a nebo následně až nad 200 minut za měsíc.


Předplacenka nefunguje po 30 dnech, ale po spotřebě. Aktivovat balíček 200 minut a prodloužit ho 29.den balíčkem 50 min. tě jako nenapadlo? Pak máš 250min./2 měsíce, tj. 125 min. na měsíc a ani to nemusíš provolat přesně každý měsíc stejně.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod penav 11. 7. 2019 20:03

To je vyšší dívčí. Ale jak se říká chytrému napověz, ...
penav
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 11. 7. 2019 20:27

Zdenek.Moravia
tak když ti vadí mít balíček po 50ti minutách, abys měl lepší cenu, tak proč si neuděláš to co jsem psal? jednou 200minut, pak 22minut a pak buď zase 200 nebo třeba dalších 22..a pořád dokola dle aktulání spotřeby, před koncem balíčku den předem chodí sms, takže zapomenout se to naštěstí díky tomu moc nedá. Já bych naopak klidně balíčky i zredukoval, protože třeba balíček 50minut je defacto úplně k ničemu..stačilo by 200 a 22..když to lze míchat, tak si každej z toho namíchá tolik minut, kolik je potřeba.. a při kombinaci 1x200 a pak udržovat po 22 dokonce i těch 50minut vyjde takto levněji, než koupit rovnou 50min balíček..(1x200min a 5x22min=310min na 6měsíců, ve výsledný ceně 550(275)Kč a je to 51,6minuty na měsíc, kdežto kupovat 6x50minut vyjde na 600(300)Kč. Výsledná cena za minutu pak je 0,89Kč (s bonusem) což je lepší cena jak 1Kč/min s balíčkem 50minut..a přitom spotřeba je stejná..
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 7. 2019 22:53

Zdeňku dej si poptávku na korunový tarif na šedivku a máš po starostech a máš to výhodněji když nestíháš dobíječku u Kaktusu. V sekci Síťoví operátoři v ČR je příslušné vlákno.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 7. 2019 23:48

Nebo si pořídit Emtéčko, tam je to od základu 1.82Kč/minutu SMS + VPN neokezeně, případně nějaký balíček a je klid. Nemusíš řešit dobíječky. Na druhou stranu dobíječky bývají mezi patou a osmou a to snad už nikdo v práci nebývá.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 12. 7. 2019 05:52

Já v práci tou dobou nebývám, ale říct tohle ve vesnické hospodě, tak tě lidé utlučou. Spousta lidí pracuje na směny a není jich zrovna málo. ;)

Ale možná jsi to myslel jen jako provokaci tu poznámku. 8-) Hlavní je to, že když člověk chce, tak si to dobití dokáže zařídit od někoho jiného z rodiny, pokud je v práci a nemůže ani 5 minut rychle dobít.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod chosta 12. 7. 2019 07:41

Stále mě špatně ukazuji balíčky minut nemohu se nikde dovolat máte ,také problémy a to mi dnes končí balíček 10.7 jsem koupil balíček za 300kč 200minut a ten mě zmizel.
chosta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scotch11 12. 7. 2019 07:57

Tak já po víkendové odstávce nějaký zásadní problém nemám, dokonce se mi nová webová verze účtu líbí mnohem víc než ta původní. Jen jedna věc mi dost vadí, proč u zůstatků nejsou haléřové položky, když je v ceníku minutová sazba 2,50 a tarifikace 1+1, tak to vidím jako podstatný údaj :oops: Ale dost možná to tak ukazuje jen u mě
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 12. 7. 2019 08:30

Halire delaj talire, proto je neukazuji.
Po *103# je vidis.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků