Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 7. 2019 11:01

Jenom jestli touhle letní akcí nechtěli prověřit zatížení sítí v Jugošce... ☺️ proto to omezení na 3 Mbit v roamingu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 7. 2019 11:13

DrumSession píše:No a odhadem na kolik asi?

Teď to bude určitě aspoň dvojnásobek :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 2. 7. 2019 11:37

opasino píše:Se T mob. bude divit, až to shrnou po prázdninách, kolik to celkem bylo.


Nebude. Testujou, vědí, co přijde. Testujou síť a kolik asi tak průměrně člověk stáhne, když se neomezuje. Podle toho pak nastaví ceník a budou cílit na jednotlivé skupiny. Normální obchodní strategie, lepší než se ztrapňovat ve Varech.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 2. 7. 2019 11:53

2radim: Jenže to není jisté a je to otázka. V roce 2015 (tuším) byla Vánoční akce u Vodafone, kdy jsi dostal 100GB dat a sítě to tehdá také vydržely. A to bylo LTE jen po pár vesnicích a městech (teprve se stavělo), jinak většinou 3G a EDGE. A jak danou zkušenost operátor využil? Nijak, nabízel i nadále to, co ostatní.

Ano, teď je to trošku jiná situace a budu doufat, že bude nanejvýše příznivá. Nemám problém si za neomezená data připlatit, ale nabídku, kterou od OneNetu máme (10Mbit, bez ADSL, 850 Kč bez DPH) fakt odmítnu a raději si nechám OneNet 30GB za polovinu ceny s plnou rychlostí. Co teprve 5Mbit/s a další podmínky u běžného smrtelníka...
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 2. 7. 2019 19:18

radim píše:Tak jsem šel do prodejny, já jsem ale potřeboval kredit 500 na roční net (500 MB měsíčně), takže jsem neriskoval a dobil raději 400, a bonus došel 200. Pak jsem jenom aktivoval roční net za 499, 111 Kč mi zbylo na kartě (projezdím za SMS jízdenky) a s tím ročním netem jde aktivovat neomezené léto. Po skončení tam bude od září už jen těch 500 MB měsíčně až do konce června 2020.

Tak jsem dnes byl přímo na T-Mobile prodejně a o ročním netu za 499 Kč nikdo nic nevěděl, respektívě vědel to, že to byla vánoční akce, která již dávno neplatí. Tak jak sis to aktivoval nyní? :hm

Edit: To jsou vemena, zítra je skočím zdrbat: https://mobilenet.cz/clanky/t-mobile-od-cervna-nabizi-datovy-balicek-twist-internet-na-rok-za-499-kc-38089 !
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 7. 2019 20:46

Nikoho nedrbej, nikam neskakej - tedy pokud se nebojis Samoobsluhy. Tam je vse bez doprosovani.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 2. 7. 2019 22:17

Přesně tak, na prodejně jenom dobít a pak vše nastavit v pohodlí domova na komplu. Je to normálně zobrazená položka na stránce pro dokoupení dat, není nijak schovaná.

Edit: A pořád tam je, teď jsem se díval. Ono je to totiž taky nějaká akce, standardně ten roční net stojí litr a teď je to za půlku, což už je rozumná cena.
Naposledy upravil radim dne 3. 7. 2019 09:46, celkově upraveno 1
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 2. 7. 2019 22:26

hauzz píše:Zase tak nepozorný čtenář nejsem ale nejlevnější způsob tu psali na Twist Online kde je 200 Kč úvodní kredit (dá se sehnat i za 39kč) tu převedli na lince na standardní Twist


Jeste k te variante s kartou Twist Online. Jednak mi prijde hodne zvlastni, ze nekteri zde tuto moznost aktivace neomez. netu potvrzuji a jini naopak vyvraceji, pritom se podle mne vzdy jedna o uplne totozne simky. Pokud budu vychazet ze zakladni premisy duveryhodnosti vsech zdejsich komentu, tak mi to prijde, ze asi uspech toho prevodu na klasicky Twist bude zalezet na konkretnim pracovnikovi infolinky. Docela je mozne, ze kdyz clovek narazi na neochotneho pracovnika infolinky, resp. takoveho, ktery tvrdi, ze to nelze, tak je asi potreba hovor ukoncit, zavolat znova a zkusit to s jinym praacovnikem.
Ale at uz je to s tou moznosti prevodu jakkoli: nechci byt detailista, ale pokud se nepletu, tak ta simka Twist Online asi nepujde sehnat za cistych 39 kc, jak pise hauzz. Pokud by ji clovek kupoval pres ten eshop mobilprovas.cz, tak musi zapocitat jeste min. nejakych tusim 54 kc za doruceni, pokud tedy neni zrovna z Tabora nebo z nekolika malo jinych mest, kde ten eshop ma nahodou odberne misto zdarma. Dokonce ani v Praze nemaji zadne odberne misto. Dalsi eshop nabizejici tuto simku za podobnou cenu dokonce ani neumoznuje objednavku pod 500 kc apod.

Pred nejakymi cca 3 lety prodaval tu kartu Twist Online ve svych prodejnach Datart ve vyprodeji tusim za 49 kc. Nezahledli jste tu kartu tedka nahodou v nejakem jinem obchode nebo retezci (co ma pobocku v Praze)?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod KeramB 3. 7. 2019 04:07

Mám tu jednu twist kartu nerozbalenou. Tak kdyby někdo chtěl stačí napsat.
KeramB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirys 3. 7. 2019 09:00

Já tych simek také objednal více kusů at se to oplatí ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 7. 2019 22:53

Ani na to dobíjení nikam nemusíš. Twist zdarma, dobito přes jejich web kartou 400 Kč, bonus 200 Kč(dobito do 30 dní). V samoobsluze aktivován roční net a následně neomezená data na léto. Jo před dobitím jsem ještě v samoobsluze aktivoval výhodu twist našim tak mám na měsíc 100 minut do T-mobile k dobru.
hauzz
Pokročilý




Odeslat příspěvekod hekrhy 6. 7. 2019 07:35

S tím omezováním rychlosti v zahraničí to není tak hrozné...aktuálně v Řecku https://www.speedtest.net/my-result/a/5092599016
Na kartu za 99,- z Billy to ujde :)
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků