Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod guiz 26. 6. 2019 23:07

Achta píše:jj, díky za info, tak to na to jebu

-- 26. 6. 2019 18:56 --

Ale mám dnes nový příběh...
dodrbal jsem si na telefonu tu origo folii na displeji
tak jsem využil narozeninové nabídky O2, na ochrane sklo i s montáží za 1Kč...
Ptám se ho, jak je to udělaný, to má nějaké zaoblené hrany,,,ten displej je po obvodu zaoblený a ta origo folie je jen k tomu zaoblení....pán z O2 jj, to je v pohodě, to oni to mají vymyšlené. máte černý, já mam folii/sklo take černou :))))))))))
Tak mi to donesl hotové a :)))))))) to sklo všude po obvodu odstává :))))))))) a je i přes kameru...
no musím se smát..........ale jsem nakrknutej teda
máte pls někdo kladnou zkušenost s nějakou folií, sklem?


Dá se koupit přímo ta originální folie od Samsungu za 299kč,poštovné je grátis. ;-)
https://www.obchod-samsung.cz/prislusen ... rzena-skla
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andorit 27. 6. 2019 04:34

Achta: tu fólii u výroby jsem už měl dost matnou, jednou ua týden vždy s10 pod vodou trošku vydrhnu.. Pak jsem měl na ní pár škrábanců a k tomu nahoře vlevo v rožku se mi už odloupávala.. Ta z toho Datartu je až ke krajům, jen říkám neumí ten stroj vyříznout kolečko na kameru, tak je tam takový výřez ve tvaru L.. Ale fakt sedí, klouže, zatím dobrý.. Mám ji teprve 3 dny.. Ta origo vydržela půl roku..

-- 27. 6. 2019 05:39 --

Guiz: ta cena za origo je skvělá, ale nalepit to, to asi člověk musí umět.. Já bych to asi nezvládl.. To není jako sklo, práskneš ho tam a je..ale kdo umí, tak to je dobrá cena..
Andorit
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 27. 6. 2019 06:35

Si asi jediny, co ma uz pol roka S10. ;-)
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod maka123 27. 6. 2019 06:55

Já si nechal na S10plus nalepit v Paladiu ve značkové prodejně folii sice za 700, ale mám 2 měsíce a je jak nová.
maka123
Junior

Odeslat příspěvekod Andorit 27. 6. 2019 08:29

Bruco: sorry, od 15.3. když mi to tak s tou S10 utíká..
Andorit
Junior

Odeslat příspěvekod Libb 27. 6. 2019 08:58

Andorit píše:...neumí ten stroj vyříznout kolečko na kameru, tak je tam takový výřez ve tvaru L..

Ale umí. Může si vybrat mezi case friedly a pak tam je výřez jak píšeš a nebo plnou velikost a pak je tam díra. S obalem (originál, Spigem) to problém nemá. Ale ten ovál u S10+ není dokonale přesný, při aplikaci se malinko zešišatí a nevypadá to nejlíp..
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andorit 27. 6. 2019 10:38

Libb: a mně to nenabídla, hned rovnou L výřez.. Ach jo.
Andorit
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 27. 6. 2019 13:21

Mě minulý tyden S10+ vyklouzla z ruky na lavičce a spadla mi na kraj lavičky, který byl z takovych těch kaminku v betonu... folie totálně doškrábaná a byla i prosekaná. No děsil jsem se jak bude vypadat display ale naštěstí až na malou ryhu to folie zachránila. Jako náhradu jsem pořídil Spigen, ale je poměrně dobrá. Instalace namokro,.výřez přesně na foťák, 2ks v balení... jen ten prst klouže hůře než na původní..

Spigen Film Neo Flex HD Samsung Galaxy S10+: https://www.alza.cz/spigen-film-neo-fle ... 546329.htm
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 6. 2019 14:13

Řada Samsung Galaxy S10 nově disponuje vibrační odezvou pro ovládání gesty
https://www.mobilenet.cz/clanky/rada-sa ... esty-38235
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gerremi 27. 6. 2019 15:06

Minuli tyzden mi prisiel kryt Spigen Hybrid NX pre moju S10e ak by mal niekto zaujem tak som spravil take amatérske video pre predstavu...
https://youtu.be/PmskcRzFwOc
Mobil sice priberie ale ta bezpecnost je uz na pocit urcite lepsia :)
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 27. 6. 2019 16:46

mám už přes rok (na S7) Spigen rugged armor a mohu vřele doporučit!

- Asi dvakrát za tu dobu mi mobil vyklouzl z ruky, že mi zatrnulo...a pohoda. Ono se to v podstatě odrazí, jak kdyby byl ten telefon z gumy...
- + vzhledem k mojí práci a koníčkům, prostě odolnější kryt potřebuju :potichu

Pokud jsem vypozoroval problémy, tak asi:

1) estetika - co naplat, je to prostě mohutnější a hnusnější (prostě guma no...)
2) trochu hůře někdy odvádí teplo. Pokud třeba doma nabíjím, tak ho z toho vyndávám
3) nejde mi dělat snímek obrazovky hřbetem ruky - to prostě nejde, protože přes ten okraj je kryt

Na to konto bych měl právě takový dotaz. Plánuju koupit S10 (klasickou). Protože ty pozitiva u tohoto krytu mě převládají, tak bych ho chtěl i na ten nový. Mám ovšem obavy, jak je to potom s tím zaobleným okrajem .

Máte někdo tento kryt (Spigen - rugged armor, Hybrid...atd) na S10 nebo S10+?

Máte někdo tento kryt na S10 nebo
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 6. 2019 18:32

Od Spigenu nez ten hnusny gumovy je lepsi ten z polykarbonatu. Je tim padem tenci a vypada ten kryt i lepe a hodnotneji. Pro zaoblene kraje navic idealni. Problem s odvodem tepla neni, tim padem neni potreba vyndavat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gerremi 27. 6. 2019 19:07

Pred spigenom hybrid NX na svojej S10e som kupoval tento
https://m.alza.sk/spigen-thin-fit-360-w ... 0.htm?o=26
Ale v ciernej farbe. Po tyzdni ked som ho dal dole ze vycistim mobil od prachu a znovu nasadeni mi praskol v mieste kde je uchytka a to tak nešťastne ze rovno kde som ho neustale držal bola vystúpla ostra hrana. Reklamoval som ho ze to nieje mozne ze to nevydržalo ani druhe nasadenie. Uznali mi ju. Ten polikarbonat na mna neposobil vobec presvedcivo, pri prvom pade by urcite nevydrzal bud ten kryt, alebo mobil. Takze pred kupou porozmyslajte. 35€ nieje malo...
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 27. 6. 2019 19:39

Já právě vybíral podle toho co mi ve Spigenu poradili jako "nejodolnější". To je pro mě prioritou. Ale že vypadá hůře, to máš recht no...

S tím teplem jsem to myslel tak, že někdy když nabíjím a současně na telefonu něco dělám, přijde mi že pokud je na něm ten masivní kryt je poměrně horký. Když kryt sundám, tak je po problému. Ale možná to trochu moc řeším, ten rozdíl..

Gerremi: No vida, to bych čekal u nějaký číny :-!
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 27. 6. 2019 20:22

Ohledne vypalovani amoled displeje. Pritelkyne mela 2xS8, obe se po pul roce vypalily, pak S9, zase po pul roce vypaleno. Ted ma S10 od brezna a zatim ok. Vzdy se vypalil pruh od Youtube - kdyz neni ve fullscreenu. Ja mam ted cerstve S10+, tak jsem zvedavy. Predtim jsem mel P20 Pro od Huawei a vydrzelo to YT pres noc, kdyz jsem usnul...Uprimne, verim tomu, ze se S10 opet vypali a Alza zase vrati prachy, koupime si pak oba S11. Pritelkyne to takhle dela uz od S8 :)
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků