Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 6. 2019 13:58

A je tady někdo kdo by tu sim půjčil, nebo prodal?
Zlínský kraj ideál, ale jinak pošta?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 25. 6. 2019 14:59

Docela me zaujal ten workaround s thajskou sim:
1.) Po vlozenim thajske sim staci zapnout v nastavenich hovoru ten zabudovany call recorder?
2.) Umi nahravat odchozi/prichozi hovory?
3.) Funguje nahrani dal i po vlozeni ceske sim?

Diky za doplnujici info :)
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 25. 6. 2019 15:00

M.A.X.I.M.U.S. Vydrz. Ted ji zrovna kupuji. Jsem ze Zlina. Jak ji budu mit, tak se muzeme domluvit a pujcim Ti ji. Aspon se podivam nejdriv u Tebe, jak se to dela a pak to nastavim u sebe.

-- 25. 6. 2019 16:02 --

dusan182
Takhle mi to popsal marus.
Postup je jednoduchý -
1) vyndáš české sim, tovární reset.
2) Mobil se restartuje do začátku, vložit thajskou sim. Nastavit první možnost (operátor AIS)
3) počkat chvilku, než se nastaví region.
4) po restartu přehodit jazyk do češtiny a nastavit zpět mobil.
5) Po nastavení přehodit sim (zase bude chtít restart)
6) Nastavit ukládání hovoru ve vlastnostech aplikace telefon.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 25. 6. 2019 15:28

Jen jsem se právě dočetl, že podmínkou je mít "OXM" uvedené v řetězci verze SW poskytovatele služeb (v Nastavení, Informace o softwaru).
To já nemám.
Pak prý nechodí OTA update a po vypnutí a zapnutí tel se objeví nějaké upozornění, ale to je jako nejmenší problém.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 25. 6. 2019 15:30

Tak to se musim podivat. Pokud je to tak, tak se na to asi vybodnu.
Hmm. Tak ani ja to tam nemam. Mam TGY.
Takze ten nakup odlozim.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 25. 6. 2019 21:53

Marus píše:Já to řešil přes Thajskou simku. Tím se mi aktivoval vnitřní záznam hovorů přímo v telefonu. Odzkoušeno na S10e a S9.


sím tě jak se to aktivuje přímo v telefonu, jak to myslíš?
vždyť to je věc aplikace ne?
mám ruskou simku, že bych to zkusil....ale nevím co tím myslíš a jako to poznám že to zafungovalo a s jakou nahravací aplikací.
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 26. 6. 2019 05:35

Aplikace Telefon to sama o sobe umi, ale pro Evropu atd. je to zakazane. Tou thajskou se to po tovarnim nastavenim aktivuje, takze budes mit pri vytaceni cisla nebo behem hovoru volbu nahrat hovor. Je to stejne, jako kdyz behem hovoru muzes zapnout/vypnout BT, hlasity odposlech, mikrofon...proste tam pribyde jedna ikonka nahrani hovoru.
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 26. 6. 2019 08:38

Aha, a záznami jdou někam do nové složky co se vytvoří?
A jak se to přesně dělá...mám tu ruskou jako sim 2, tak ji mám dát jako sim 1 ??? a někam zavolat??? Protože jsem z ní Xx volal a nic se neaktivovalo.
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 26. 6. 2019 09:06

Dyť je to nahoře napsané, ten postup co psal Tomáš Fuk.

Musíš udělat továrko. Tím se ti přepne region, ne jen dát simku do telefonu
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 26. 6. 2019 17:51

jj, díky za info, tak to na to jebu

-- 26. 6. 2019 18:56 --

Ale mám dnes nový příběh...
dodrbal jsem si na telefonu tu origo folii na displeji
tak jsem využil narozeninové nabídky O2, na ochrane sklo i s montáží za 1Kč...
Ptám se ho, jak je to udělaný, to má nějaké zaoblené hrany,,,ten displej je po obvodu zaoblený a ta origo folie je jen k tomu zaoblení....pán z O2 jj, to je v pohodě, to oni to mají vymyšlené. máte černý, já mam folii/sklo take černou :))))))))))
Tak mi to donesl hotové a :)))))))) to sklo všude po obvodu odstává :))))))))) a je i přes kameru...
no musím se smát..........ale jsem nakrknutej teda
máte pls někdo kladnou zkušenost s nějakou folií, sklem?
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 26. 6. 2019 18:33

Tak jeste stesti, ze jsem zatim tu narozeninovou akci na ochranne sklo od O2 nevyuzil a kdyz to ted ctu, tak ani neminim vyuzit. Asi bych ho tam zarazil do zeme jak hrebik, kdybych si nechal strhnout originalni folii a on mi tam prasacky nalepil nejake sklo, ktere bych musel strhnout, vyhodit a pak shanet nejake jine.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 26. 6. 2019 18:55

K tomu nahravani hovoru na S10 ... mam S10+ a z google play funguje spatne ale z galaxy store funguje uplne normalne zaznamenava vse jak ma i jmena volajicich a nema zadne omezeni .. nepada a je vzdy pripravena k nahravani .. aktualizace v pohode taky ze storu ... funguje na 100% .. :)
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 26. 6. 2019 19:05

To pises o jake aplikaci? ACR?
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Andorit 26. 6. 2019 19:11

To mifey: Malý dotaz k nahrávání. Nahrává i přes bluetooth ? Díky za odpověď.

-- 26. 6. 2019 20:15 --

To Achta: Včera jsem byl pro fólii v Datartu. Slečna to šoupla do nějakýho stroje ( logoInvisibleSHIELD ) , ten ji vyřezal fólii, nalepila na mokro a říkala, že menší vrásky a bublinky vyprchají.. Nekecala, vyprchalo vše, jsem spokojen, jen okolo výřezu na s10 je trošku větší výřrz z fólie, ale zatím jsem spokojen. Otisk v pohodě, dotyk také..

-- 26. 6. 2019 20:17 --

To mifey: Stáhl jsem to ACR, nahrává zatím v pohodě, nabízí uložení i se jménem z kontaktů.. Zítra vyzkouším přes bluetooth v autě, jestli také nahrává ..
Andorit
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 26. 6. 2019 22:27

uvidime jakoum mifei používa appku

andorit...tak to v datartu zkusím...sedí to teda dobře v tom zaoblení v okraji...kde je ukončená ta folie? a proč si ji tam daval? take jsi si zmrvil tu z výroby?
Achta
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků