Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 24. 6. 2019 07:23

Jak funguje u předplacenky T-M expirace a obnovení datového balíčku? Placený datový balíček se obnoví v ten čas, kdy byl aktivován, nebo o půlnoci? Neplacený balíček "neomezená data" se obnoví zároveň s obnovou placeného balíčku nebo jen expiruje a budu ho muset zapnout ručně v samoobsluze? Pokud jen expiruje, tak v který čas?

Samoobsluha mi píše:
Neomezená data na léto - K expiraci dojde za 25 dní (20.7.2019)
Twist internet na měsíc 400 MB - K obnovení dojde za 26 dní (21.7.2019)
suram
Junior

Odeslat příspěvekod radim 24. 6. 2019 09:41

Terminator3 píše:Lepší aktivovat s balíčkem Twist STO - je jen o korunu dražší a je v něm 100 minut do TMCZ


Dobrý postřeh, pro ty, co to nebudou mít v USB modemu jako já. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 24. 6. 2019 11:52

Tak jsem překvapen z rychlostí ... download je hodně variabilní, ale stále se pohybuje kolem 100+ Mbit. Upload je ale zřejmě uměle omezen, většinou se pohybuje kolem 5 Mbit/s. Jsem připojen na BTS 1800MHz. Ještě jsem se nedostal z okolí této BTS, ale vyzkouším to i v jiné části Plzně, jestli to omezení není globální. Jinak mi to samozřejmě nevadí, samotný upload by mi stačil na veškerou činnost na mobilu.

https://www.speedtest.net/result/a/5057061316
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 24. 6. 2019 12:23

Borci, roaming je na twist karte aktivni hned po aktivaci sim nebo se to musi jeste nekde v samoobsuze aktivovat?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milink 24. 6. 2019 12:51

Na obou SIM kartách, které jsem aktivoval včera (twist karty z Billy) mám zmeškaný hovor z 603 602 657.

Nevíte někdo, co chtěli/nabízeli?
milink
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 6. 2019 12:59

Zavolej zpět a hned se to dozvíš :D
Jinak, já jim to taky nezvedl ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qw84 24. 6. 2019 13:17

dj.kure píše:Tak jsem překvapen z rychlostí ... download je hodně variabilní, ale stále se pohybuje kolem 100+ Mbit. Upload je ale zřejmě uměle omezen, většinou se pohybuje kolem 5 Mbit/s. Jsem připojen na BTS 1800MHz. Ještě jsem se nedostal z okolí této BTS, ale vyzkouším to i v jiné části Plzně, jestli to omezení není globální. Jinak mi to samozřejmě nevadí, samotný upload by mi stačil na veškerou činnost na mobilu.

https://www.speedtest.net/result/a/5057061316


Rychlost dost lítá jsem z menší vesnice BTS vzdálený kolem 3-4 km takže jedu na 800Mhz a víc v baráku naměřím kolem 4 -15Mbit download, uploud 5-20Mbit. Když vylezu před barák tak chytnu 2100 Mhz a nejvíc co jsem naměřil bylo kolem 50-70Mbit. Odezvu to má celkem stabilní do 40ms. Rozhodně se T-mobile nemusí obávat že bych tím nahrazoval pevný internet (mám VDSL 50Mbit kde to jede kolem 40Mbit víc naše staré dráty nepustí) nebo přes to tahal hromady GB dat. Do mobilu to je v pohodě, snad dají nějakou rozumnou nabídku po akci. Stačila by klidně 1-2Mbit do 200kč/měsíčně ale bez omezení případne nějaký rozumný limit (20-30GB). :hm
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Terminator3 24. 6. 2019 13:32

milink píše:Na obou SIM kartách, které jsem aktivoval včera (twist karty z Billy) mám zmeškaný hovor z 603 602 657.

Nevíte někdo, co chtěli/nabízeli?


Automat, který nabízí nastavení služeb na SIM

Spike26 píše:Borci, roaming je na twist karte aktivni hned po aktivaci sim nebo se to musi jeste nekde v samoobsuze aktivovat?


Zpravidla ano, možno zkontrolovat v TM appce
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomik2012 24. 6. 2019 13:47

Ta podpora FB t-mobile je celkem hrozná,minulý týden jsem jsi koupil sim kartu skrz této akce jenže s 2gb a 100korunovym kreditem ,jenže tam maji udajně problem že u nové sim karty s automaticky aktivovanym 2gb baličkem se neobjevi v samoobsluze možnosti aktivace neomezených dat,jsem jim o tom psal ve čtvrtek a řekli že odpověd dostanu nejpozději do pátku a těd ,že čekaji stále na vyjadřeni od kolegu resp ověřuji určité informace.
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 6. 2019 16:00

Proc to resit na FB, kdyz maji prodejny?!
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomik2012 24. 6. 2019 16:39

tam jsem byl taky dalši den,ale zrovna to měli přetizene.Jinak nakonec to nejspiš vyřesili,když jsem si to až dnes později odpo mohl aktivovat
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 25. 6. 2019 04:34

Nezjistoval jste nekdo, zda je mozne prejit z datove karty Twist Online i s kreditem na nejaky (asi predpokladam hlasovy) tarif na predplacence, ktery by tento neomezeny internet umoznoval?
A nema uz nekdo zkusenost z EU (hlavne DE a SK, ale i jinde), opravdu to tam nijak neomezujou nebo nezpomalujou, ani pri vetsim cerpani dat? Diky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod zajDee 25. 6. 2019 05:44

V EU je podle prvnich testu rychlost omezena na 3 Mbit/s i pri male spotrebe.
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 25. 6. 2019 11:22

Je to tak V Chorvatsku to jede manzelce 3/3 Mbity normalni 30GB simka od T mobile do tabletu jede 36/30Mbitu
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 25. 6. 2019 12:09

Terminator3 píše:Lepší aktivovat s balíčkem Twist STO - je jen o korunu dražší a je v něm 100 minut do TMCZ

To je fajn (pokud to někdo využije, já nikoho s TM nezmám, navíc mám firemní flat), ale viděl bych tu problém, že se druhý měsic dostane kredit na 0 Kč, čímž dle mého dojde k omezení služeb, tedy i dat.
Nejsem si jistý, zda nemusí být dokonce kredit k odeslání 1 SMS, tak tomu bylo dříve.

Ale při simce za 200 zřejmě zůstane první měsíc neomezeného volání do TM, takže pokud stačí mít kredit 1Kč, tak první měsíc dát data na měsíc za 99 a pak vypnout a zapnout Twist STO.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků