Letní akce T-Mobile, neomezená data zdarma

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 18. 6. 2019 20:55

hauzz píše:Tak Vodafone bude kontrovat nějakým tarifem Vodafone Neomezený asi to bude obdoba polské A2 mobile kde mají vše neomezeně za 20 zlotých (cca 120kč). Tak jsem zvědavý na kolik si bude Vodafone cenit tento balík pro české ovčany kteří se nechají ochotně holit až na kost. Vypadá to že operátoři provádí damage control na zprávu ČTÚ o nefungujícím trhu v ČR.

Kde je zdroj informací? Cenu v ČR odhaduji nad 1000 Kč měsíčně určitě.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 19. 6. 2019 09:48

Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 6. 2019 10:01

suram píše:Cenu v ČR odhaduji nad 1000 Kč měsíčně určitě.

Skvělý odhad :tleskani Když budete dva, tak to máte za 1200 každý. Je to pro páry, co málo šuka*í. Nyní můžou vyplnit volné chvilky koukáním na Twitch. Až do sytosti.

Nejzvláštnější na tomto je, že Vodafone jde proti všem svým reklamám. Skoro všem historickým. A to ani né Oskarovým, ale jen Vodafoním reklamám...
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 19. 6. 2019 11:33

Bohužel dokud jim budou zákazníci ty předražené ceny platit, tak nemají důvod zlevňovat. Můžeme si za to sami.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Ti2sto 19. 6. 2019 13:51

TM slibuje plnou rychlost, coz by bylo fajn, ale ja si pockam par dni na reference ostatnich lidi, jaka je stabilita atd :-)
Ti2sto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 19. 6. 2019 16:10

NEWS Dnešní nabídka Vodafone:

Vodafone nabídne neomezená mobilní data, podmínkou pevné připojení
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vodaf ... ni/1769197

Vodafone vám dá neomezená mobilní data. Ale musíte být aspoň dva a vzít si i pevný internet
https://www.mobilmania.cz/clanky/vodafo ... fault.aspx
Chcete levná data? Kupte si naší novou pařezovou chaloupku => takže DRAHOTA !! i díky plánované fúzi s UPC...

A co na to O2 ("dusík"):

17.6.2019 Není také jasné, jak na konkurenty zareaguje třetí z velkých operátorů, O2. "Konkrétní plány do budoucna nemůžeme komentovat," řekla Aktuálně.cz mluvčí O2 Lucie Jungmannová. V řádu dnů ale zřejmě od firmy vlastněné skupinou PPF Petra Kellnera datově vylepšené tarify čekat nelze.

19.6.2019 O2 na nabídku rovněž zareaguje. "Plánujeme brzy představit revoluční nabídku mobilních tarifů, které budou mnohem lépe zohledňovat datové potřeby zákazníků," řekla ČTK mluvčí Lucie Jungmannová.

k tomu
https://www.novinky.cz/domaci/429330-na ... olska.html
https://www.denik.cz/veda-a-technika/mi ... 90218.html

A jak to účtují za NORMÁLNÍ CENY v Polsku? https://www.orange.pl/internet-mobilny? ... ACTIVATION
10 GB 10 PLZ ===> 60 Kč/m
50 GB 40 PLZ ==> 240 Kč/m
250 GB 60 PLZ => 360 Kč/m

Jak dosáhnout podobných cen? No jednoduše, stačí zavolat na info linku a ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se, ptát se na tuto podpultovou nabídku. Dosáhnout svého lze asi až po 69. No chvíli telefonování, ale nakonec jsem se dosáhl co jsem hledal, předpokládám, že poptávka je ohromná!!
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 6. 2019 17:42

Takze novy poznatek. Sim ze supliku zdarma od T-mobile, kredit 10 Kc spotrebovany, prisla na ni SMS, ze kdyz se dobije 200 Kc tak daji 200 Kc bonusoveho se spotrebou do 3 mesicu - tato sim dnes dobita na prodejne T-mobile 200 Kc. Prisel kredit navic 300 Kc delka platnosti 1 rok. Overeno i na lince 4603 u pracovnika T-mobile. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 19. 6. 2019 17:45

Neví někdo, jestli neomezená data půjdou i s balíčkem Twist STO? (100 MB+100 minut za 100 Kč)
Korzaik
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2019 17:55

Tak jsem na SIM zdarma s kreditem 10kč dobil 200kč, dostal jsem bonus 100kč, mám tam 100MB za 10kč, ale nikde v aplikaci nevidím možnost aktivovat balíček 400MB za 99kč, jak se píše tady
http://infoek.cz/tmobile-neomezena-data-2019/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iceman27 19. 6. 2019 18:33

Je to tam, Služby - internet.
Přílohy
tmobile.jpg
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 19. 6. 2019 18:47

Tak tak, normálně v apce na android jsem si dnes aktivoval 400MB za 99Kč a zitra to hodím na naomezený balíček, až to spustí.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2019 18:54

Já ještě čerpám 100MB za 10kč a objednat jiný datový balíček se mi v aplikaci neukazuje, asi až vyčerpám těch 100MB
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kallesin 19. 6. 2019 21:49

Dnes mi přišla simka s deseti korunovým kreditem. Dobil jsem 250 Kč a dostal 169,- korun bonus.
kallesin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod --uvi-- 19. 6. 2019 22:39

Ještě tu nepadla SIM T-Mobile v Bille za 100Kč, počáteční bonus a 200Kč kredit by měl stačit na celé prázdniny.

Mimo téma, O2 má taky zajímavou akci v případě, že máte jakoukoli SIM, která je aktivní už delší dobu, může se jednat i o nulovou kartu s expirovaným kreditem. V případě žádosti o ČVOP jsou schopni zdarma aktivovat 5GB, lepší je si o to říct. Platnost nabídky neznám.

T-Mobile mile překvapil.
--uvi--
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 20. 6. 2019 04:51

Až se někomu v appce Můj T-Mobile zobrazí možnost aktivace té letní akce, dejte vědět. Zatím nic.
suram
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků