Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evelista 15. 5. 2019 18:35

rete bez zavazku neexistuji
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 15. 5. 2019 21:10

Osobně dnes už na úvazku problém nevidím, neb v dohledné době budou legislativně sníženy pokuty někde k 5%...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 7. 6. 2019 08:38

Právě jsem volal na infolinku TM, kde jsem se ptal na to, co se tady už řešilo.
Bylo mi řečeno, že mají odzkoušeno, že když mám dvě čísla v retenční nabídce se 40-procentní slevou, k tomu pevný internet VDSL, a to celé bych dal do Magenty, tak mi zmizne ta retenční sleva u těch dvou čísel a dostanu na vše slevu Magenty.
Tj. ne, jak zde někdo psal, že retenční sleva zůstane na číslech a sleva Magenta se bude vztahovat pouze na neretenční služby.
Jaké máte zkušenosti vy?
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 7. 6. 2019 11:09

Ano, je to přesně tak. Mám dva retenční paušály 10GB, 100 minut a 100 SMS za 299,- a pevný internet se 40% slevou. Kdybych ty 3 smlouvy hodil do Magenty, prodělám. Do magenty by se to vkládalo za plné (ne retenční ceny) a výsledná sleva by byla menší, než je teď.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lluukkaasss 18. 6. 2019 18:43

Zdravím,
vyjednáno neomezené volání a SMS +4,5GB za 449. Sice jsem říkal, že SMS mi stačí do 50, ale omezený balíček SMS nabídnut nebyl.
Ale i tak jsem spokojen. Obával jsem se, jestli se retenční vůbec ozve, sice číslo u nich 20 let, ale jen můj tarif + v aplikaci mám 2x Twist a tam útrata moc velká není.
lluukkaasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 19. 6. 2019 04:09

Tak to nic moc nabidka. Kdyz nabizeli stejne jak vodafone neomezene volani , sms a 10gb dat za 499. Stim bych je poslal do haje. Uvidime , zitra jdu rusit smlouvu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lluukkaasss 19. 6. 2019 07:26

Není to úplně nejlepší nabídka, vím že se dá vyjednat lepší. Tak se za 2 roky budu snažit lépe vyjednávat. Ale zas je aspoň fajn letní akce na neomezená data.

Jinak druhá nabídka byla neomezené SMS+volání a 2,5GB za 399.
lluukkaasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gotzinger 19. 6. 2019 08:41

Nabídka fakt nic moc, já si před dvěma měsíci vzal neomezené volání, 100 SMS, 4.5GB za 299.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod Tery11 19. 6. 2019 09:30

Ja měl jen twist,a ted jsem chtel k vodafonu vyuzit tech 10gb +100minut + 100 sms,za 499.Volal jsem na t mobile o to prenosovy cislo,a nabidli mi 10gb+ neomezena sms a neomezene volani za 299.Tak premyslim jestli to mam vzit.Pry jeste zavola zitra ,abych se trozmyslel.
Tery11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 19. 6. 2019 09:44

To rozhodně neber! Tuto identickou nabídku dělají zcela běžně za 349Kč, dokonce i na nová čísla, pokud si je dáš na stejný účet.
Pokud bys byl hodně šikovný, tak bys možná ukecal i na těch 299Kč, jak píše gotzinger předemnou...
Resp. jediná varianta, kdy by se o té nabídce dalo uvažovat, je, že by ti to dali bez úvazku...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod Tery11 19. 6. 2019 09:48

Me nabídli za 299,jak píšu v příspěvku výše.Je to tedy hodně.?
Tery11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 19. 6. 2019 10:02

Tery11 omluva, má odpověď patří lluukkaasss.
Tvoje variantu bych považoval za velmi dobrou.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod lyn8 19. 6. 2019 10:50

Zdravím, nám nabídli retenční tarif neomezené volání, 100 SMS a 4,5 GB za 299 pro každého člena rodiny, zavazek na 2 roky. No super, ale pořád mi do toho volá paní z Tarifomatu, kde jsem do 14ti dní odstoupil od a snaží se mi tvrdit, že bod 8.3. v podmínkách znamená, že tento tarif mi můžou kdykoliv zvednout a já nebudu od smlouvy moct odejít, jedině když zaplatím nehoráznou pokutu(Cena tarifu S není stanovena číslem, ale poskytnutými slevami 40%z toho 100% z onoho). Prý se tohle stalo mnoha lidem, tvrdí paní z Tarifomatu a dle ní si hodně lidí na toto stěžuje, Paní mi tohle volá už asi druhý týden, protože jsem odmítl nabídku Tarifomatu a vzal nabídku retenčního. Hledám na netu už pár dní a žádné stížnosti tohoto typu zatím nenacházím. Bod 8.3. skutečně píše: Operátor je oprávněn změnit již uzavřenou smlouvu v části týkající se: i) ceny Služeb, ii) podmínek poskytování Služby(vč.ukončení a zavádění nových služeb)..... V uvedeném rozsahu je oprávněn Operátor měnit Smlouvu z důvodů
iii) změny podmínek na trhu elektronických komunikací.....
Změnu podmínek vám oznámí operátor zpravidla jeden měsíc před dnem účinnosti změny smlouvy také informačním textem na vyúčtování služeb...
Má někdo z vás problém s nedodržením slevy od operátora a po půl roce následným bezdůvodným zdražením původně na 2 roky sjednaného tarifu?
Nebo taky vám z Tarifomatu volají s tímhle?
lyn8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tery11 19. 6. 2019 10:58

Stači se podivat na CT1,jak fungují tzv.cool centra.Proste vas chteji uhnat za kazdou cenu.Nikdy nemuzou dat lepsi nabidku nez operator.CTU uz nekolirat smetl ty pokuty ze stolu ze jsou neopravnene.
Naposledy upravil Loader dne 19. 6. 2019 14:17, celkově upraveno 1
Důvod: Poslední příspěvek se necituje
Tery11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 19. 6. 2019 14:29

Pokud by došlo ke změně podmínek, lze odstoupit od smlouvy bez sankcí.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků