Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 6. 2019 00:01

U xiaomi v miui se přidá výjimka v nastavení=>baterie=>vybrat aplikace=>u Kaktus dobíječky nastavit Žádné omezení. A zatím nefungovala minule kdy se neobtěžovali to dát na stránce chceš přidat ale tentokrát zafungovala. Pár minut po avízu z follow that page.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gotzinger 13. 6. 2019 06:58

U Xiaomi Redmi 5A Note mi nepomohlo pro funkčnost appky ani to povolení v Nastavení baterie.
Ano, také se mi stalo, že mi minule už podruhé dali bonus kredit 300 Kč, když jsem dobíjel za 200 Kč.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 13. 6. 2019 07:23

petyo píše:Je zajimavé, že já už podruhé po sobě dostal bonus 100,-Kč navíc. Dobil jsem 250,-Kč a bonus jsem dostal 350,-Kč. Web i aplilace jim sice trochu padá, ale to bude jen počtem lidí. Už mám i koupené balíčky.

Taky jsem dostal o stovku navíc. :)
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 6. 2019 07:37

Já dostal jednou 100kč navíc, přišla předem SMS, potom už jsem to číslo nedobíjel, tak nevím, jestli bych dostal znovu 100kč, ale ptal jsem se na FB, jestli ta výhoda jde převést nebo aktivovat i na jiné číslo a prý ne, je jen pro číslo, na které přišla ta informační SMS
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 13. 6. 2019 07:44

Já jsem dobíjel včera a dostal jsem také stovku navíc. Přišla mi SMS 4. 6., že pokud si do pěti dnů dobiji alespoň 200 Kč, tak dostanu 100 Kč navíc. No, včera to bylo víc než pět dní. Ale komu by to vadilo, že jo.

Vím, že se mi tohle už stalo podruhé - i při minulém dobíjení někdy na konci března jsem dostal o stovku navíc a také to nebylo ve lhůtě pěti dnů od doručené SMS.
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 6. 2019 12:12

Ještě pro Kaktus dobíječku v MIUI doporučuji dát automatické spuštění v menu=>povolení=>automatické spuštění.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 15. 6. 2019 20:54

Jak to má kaktus s Roamingem v EU? Platí ceny a datové balíčky jako v ČR, nebo si k tomu účtují příplatky?
Na webu v FAQ mají že navíc nezaplatíš ani floka, ale v ceníku jsou nějaké složité tabulky s příplatky...
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 6. 2019 21:05

Vyzkoušeno v Anglii (3GB), Řecku (4GB), Španělsku (4,5GB), Německu (0,5GB), Polsku (1GB) a Rakousku (1GB). Vždy vše zdarma z balíčků a bez poplatků. Včetně volání. Taky jsem měl strach, protože jsem taky loni četl, že v tom ceníku jsou příplatky. To máš pravdu.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 15. 6. 2019 21:07

gman píše:Koupil jsem SIM z tzv. limited edice 500+250MB data a 100 kredit. Chtěl bych si vyjasnit pár věcí

- bonusový kredit má u této SIM platnost 12 měs.?

-platnost bonusu je od aktivace a nebo od 1 dobití?

-kredit dobiji v happyday 500 a potom SIM používat rok na net (balíček 500+250 za 100).1 měs. inet zdarma v rámci akce a 11 měs. zbývající kredit 1100.Lze to takto zrealizovat?

Děkuji



hauzz píše:
gman ještě k té otázce 3) aby platnost bonusu byla rok od aktivace tak v době dobití v HD tam musíš mít nějaký úvodní co má platnost 12 měsíců. Tzn. pokud bys do 30 dnů nestihl dobíječku tak by sis musel deaktivovat obnovení původního datového balíčku "zdarma" aby se ti po 30 dnech nestrhla úvodní stovka. Musí ti tam zbýt klidně i 0,1kč z úvodního bonusu aby ten nový bonus z dobíječky převzal jeho platnost.


Koukám na objednávku té SIM - uvažuji o koupi, ale tuhle informaci, tj. že by na ní měl platit bonus při dobití rok jsem tam nikde nenašel... Vůbec ani náznak. Kde jste na to přišli? Jestli ti chápu dobře, tak je to za podmínky, že tam je stále ta úvodní stovka. Je to omezený i nějak časově a nebo počtem dobití.?
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 6. 2019 21:14

Nevím proč, ale je to tady napsané asi 6x za posledních 6 měsíců. Zcela stejná odpověď na identický dotaz. Fakt chceš odpovědět po sedmé?

Ano je to rok, přišli jsme na to všichni zde ve 2. záložce. https://www.mujkaktus.cz/cs/nejcastejsi-dotazy

Ano, musí tam být ta (bonusová) 100vka nebo aspoň (bonusová) 1Kč z kreditu. Při dalším dobití se přejímá původní platnost aktuálního bonus. kreditu. Ne, není to omezeno počtem dobití v 1. roce od aktivace SIM karty. Ale časově to omezeno je: 1. rok je platnost kreditu rok, pak od 2. roku od aktivace karty je platnost kreditu 30 dnů.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2019 21:40

Myslíš ,,bonusového kreditu'' v té poslední větě? Protože mi přijde zvláštní, že by běžný kredit platil ve druhém roce jen 30 dnů
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 15. 6. 2019 21:41

No 6 měsíců dozadu jsem to tedy nečetl, takže jsem to viděl jen 3x, ale nikde to, na co se ptám...
Ano, byl tam odkaz na web kaktusu na text: "Uvítací kredit na Simzdarma má platnost 2 měsíce, na Simza100 12 měsíců. Pokud máš v momentě získání bonusového kreditu na kartě ještě nějaký uvítací, bonusový přebírá jeho platnost (pokud je delší)."
Ale z toho mi vůbec nevyplývá, to na co se ptám, tj. jestli je tam tam časové omezení, do kdy je třeba dobít nebo počet dobití. Když bych tam měl teoreticky nějaký kredit z té 100 tři měsíce, tak to platí i na 3 dobití? 3 dobití asi nehrozí, ale kdybych kartu aktivoval před dobíjecí akcí, tak by se daly během měsíce a pár dní stihnout 2 dobití s klidem...
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 6. 2019 21:57

Nick: ptal se na bonusový kredit, popisoval jsem bonusový kredit.

Markil: Zkusím to napsat víc blbuvzdorně. Ativuješ si SIM zítra 16.6. a máš na SIM kartě 100 kredit s platností 1 rok. Pokud na SIM bude vždy nějaká koruna bonusového kreditu, tak KAŽDÉ (první, druhé, dvacátéosmé, ....) dobití do 16.6.2020 bude v dobíječce ohodnoceno dvojnásobným/bonusovým kreditem a tento kredit bude vždy možnost čerpat až do uvedeného data. Pak až propadá v případě nevyčerpání.
(!) Nesmíš se na té kartě dostat s bonusovým kreditem na nulu. Takže ji musíš dobít do 30ti dnů od aktivace nebo si zrušit (při aktivaci SIM automaticky aktivovaný) samoobnovující balíček dat 500+250 MB, který se od aktivace SÁM aktivuje po 30ti dnech a strhne tu získanou 100,- na uvítacím kreditu.

- počty dobití nejsou.
-100 úvodní kredit tam můžeš mít klidně i ten rok (ale bacha na poslední věty za "!" v 1. odstavci)
- je jedno, jestli ji poprvé dobiješ při dobíječce za týden, za měsíc nebo půl roku (opět ale kvůli roční platnosti bonusového kreditu bacha na podmínku za "!" v mém 1. odstavci).
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2019 22:09

Ipanema: OK
Chtěl bych se zeptat, když mám teď na té speciální kartě jen bonusový kredit který končí někdy koncem prosince, a když nechám ten zbylý propadnout nebo ho vyčerpám, tak další dobití po skončení bonusového kreditu např. 50kč bude platné jak dlouho?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 6. 2019 22:16

Jak vyčerpáš (kdykoliv v průběhu 1. roku) celý bonusový kredit a u dobití žádný bonusový nebudeš mít, tak další dobití má platnost jak u klasické SIM. Klasický kredit rok + bonusový měsíc.
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků