Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod deglaser 10. 6. 2019 08:14

To radši počkám až s tím přijde Samsung.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 10. 6. 2019 12:10

ahoj, pořeboval bych delší kabel k dobíječce, který bezpečně umožní rychle dobíjení. Už jsem koupil dva, vyhozené peníze a origo samsung jsem delší nenašel. neco přes metr by bylo super...díky moc za tip...

-- 10. 6. 2019 13:17 --

a další prekerka, používám mimo origo aplikace foťáku ještě open kamera, ale fotku z nezmámých duvodů mobil ignoruje, nezobrazuje ji v "fotky v zařízení" a tím pádem ani nejde nastavit zálohování fotek do gůglu...
řešil jste to někdo?
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 10. 6. 2019 12:55

1) Kup jakýkoliv kabel, který je certifikovaný pro Samsungy, tedy "Adaptive Fast Charging" :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gerremi 10. 6. 2019 15:51

Inak ako je to s bateriou pri tej notif. diode okolo predneho fotaku? Pouziva to niekto?
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 6. 2019 15:53

Ono to jde stejne jen chvilku a ne trvale (jako dioda u řady 9), tazke vicemene funkce k nicemu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 10. 6. 2019 16:48

gerremi píše:Inak ako je to s bateriou pri tej notif. diode okolo predneho fotaku? Pouziva to niekto?

Já zkoušel tuhle aplikaci,sice trochu žere baterku,ale notifikace funguje jako dioda a dá se nastavit brava,tlouštka toho prstence a další věci. Podmínkou je vypnutí AOD a udělění plného přístupu. :hm Pár dní jsem ji měl a nyní čekám s čím přijde Samsung.Prý na tom také dělají a máme se na co těšit,tak uvidíme. :-D

https://play.google.com/store/apps/deta ... holeylight
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rakepka 10. 6. 2019 17:04

Mám dotaz, kdy odpověď asi tuším, ale přece...Váže se k rozhodování mezi S10 a S10e.
Ohnutý displej a v něm čtečka u S10 asi zároveň znamená i větší nebezpečí poškozením pádem telefonu a taky pro peněženku majitele, co?
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 10. 6. 2019 17:09

Nad takovýma hovadinama je lepší nepřemýšlet a koupit to co člověk chce. Tohle u mě určitě není věc podle které bych se řídil při výběru telefonu. 8-) A pokud má někdo gramlavé ruce ,tak bude lepší Caterpillar. :-D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muchacho 10. 6. 2019 17:50

Po přechodu z A5 (2017) jsem po měsíci a půl celkem spokojený uživatel S10. Mám jen dva menší problémy. První je s Bluetooth sluchátkem Plantronics Voyager Legend. Po zapnutí sluchátka se toto připojí, cca.po 5s. se ale odpojí a po dalších cca 30s. zase připojí. Všechny tyto stavy hlásí "hlas" ve sluchátku, ale aby to nebylo tak jednoduché, tak se občas ozve v BT sluchátku hláška, že je (opět) připojeno, ale ve skutečnosti není! Pak ho musím ručně připojit v nastavení BT. Pak už funguje, ale tyhle kejkle musím provádět téměř po každém zapnutí BT sluchátka. S jinými telefony se sluchátko připojuje bez problémů a napoprvé. Myslel jsem, že aktualizace něco napraví (ta poslední měla řešit i BT), ale nevyřešilo se zatím nic. Sluchátko jsem mj. několikrát znovu pároval, ale bez výsledku. Na infolince Samsungu jen něco mleli o nekompatibilitě, ale to se mě nezdá. Myslím, že standardní HandsFree profil by měl být zpětně kompatibilní napříč všemi BT verzemi. Má někdo podobnou zkušenost?
Druhý problém se týká WiFi. Používal jsem v A5 (2017) aplikaci WiFi Analyzer, ale nevím proč S10 v této aplikaci (ale ani v dalších: AIDA64, Sensors Multitool) nedokáže zobrazit připojenou, ani okolní WiFi sítě (SSID), ani MAC adresy těch routerů (BSSID). SSID zobrazí: "unknown ssid" a BSSID: "02:00:00:00:00:00". Názvy WiFi sítí jsou vidět jen v nastavení WiFi sítí telefonu, jinak nikde jinde... Má někdo tip jestli se má někde něco povolit, nebo změnit v nastavení, aby se sítě v aplikacích "třetích stran" zobrazovaly?
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 10. 6. 2019 18:11

Na ten wifi analyzer treba povoliť lokalizáciu
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod muchacho 10. 6. 2019 18:18

Lokalizaci jsem povolil, ale bez úspěchu... :-( Stále "unknown ssid" a "02:00:00:00:00:00" u připojené sítě a žádné jiné sítě se nezobrazují...
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 10. 6. 2019 19:32

Loader píše:1) Kup jakýkoliv kabel, který je certifikovaný pro Samsungy, tedy "Adaptive Fast Charging" :)


bohužel jsem nic takového nenašel..kdyby jsi měl chvilku a našel mi ho byl bych ti vděčný
https://www.alza.cz/usb-c-kabely/18859304.htm
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 10. 6. 2019 19:47

Na GP sú dve verzie wifi analizeru skús druhú
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 10. 6. 2019 19:59

uiqjirka píše:Amoled, klasika, vsechny se vypaluji, v S10e/S10/S10+ neni nejaky lepsi, nevypalovaci.

Stale nestras omg vypalovani je normalni nejen u telefonu a normalne to nepoznas pokud to nezkoumas a nebo nemas jas naplno a mobil zaplej 24hod v kuse kazdy den ... se vzpamatuj a netrol ....
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod muchacho 10. 6. 2019 20:18

Zkoušel jsem obě verze WiFi Analyzeru, s Classic i bez, ale nefunguje ani s jedním. A jak jsem psal, tyto informace se nezobrazují ani v dalších aplikacích... :-(
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků