Samsung Gear S3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 22. 5. 2019 12:31

Dojde k automatickému spárování.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ptichopad90 22. 5. 2019 13:54

dryyymek píše:Když připojím Samsung Gear S3 Frontier přes bluetooth s mobilem a odejdu pak s hodinkami mimo dosah bluetooh, dojde potom při přiblížení k automatickému spárování nebo se musí spárovat zase ručně?


Spárujou se automaticky, ale u každého výrobce je to jiné. Se smasungem se spárujou v podstatě hned, s Huawei P20 většinou až po probuzení telefonu.
ptichopad90
Junior

Odeslat příspěvekod dryyymek 23. 5. 2019 05:33

A když mi dojde zpráva mezitím co budu s hodinkami mimo dosah, naskočí mi po příchodu a znovu spárování dodatečně i notifikace, že mám na mobilu nepřečtenou zprávu ?
dryyymek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 23. 5. 2019 21:05

Ano, takhle to funguje, ale u zpráv bohužel zrovna né moc dobře. Zmeškaný hovor, email, atd. je v pohodě. Při opětovném spárování upozorní ihned zvuk/vibrace/oranžová tečka na displeji, ale zrovna u zpráv se objeví jen ta oranžová tečka, ale jinak hodinky nijak neupozorní. Je to SW chyba a pořád čekám, kdy to opraví.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Paja02 26. 5. 2019 09:54

Zdravím všechny.
Jsem tady nový a byl bych rád - pokud mi někdo poradí.
S3 mám 2,5 roku a spokojenost - měl jsem mobil Xiaomi redmi 4x - vše fungovalo - občas problém se spárováním.Nyní jsem pořídil Xiaomi Mi 9 a vše O.K. mimo placení hodinkami...Telefon platí účet na terminálech na 100%, ale hodinky ne a ne - mám zapnutý režim placení a nic.

Poradí mi někdo...předem díky :)

-- 26. 5. 2019 11:06 --

FanaK píše:Nemáš na hodinkách zapnutý wifi a GPS ? Mně to dělalo ze začátku, než jsem přišel na to, že wifi žere docela baterku a hlavně GPS, tak ji zapne i v telefonu a pak baterie telefonu "mizí před očima" používám ji jen na turistiku a jízdu na kole, jinak vše pořád vypnuto. Výdrž telefonu (Note8) cca 1,5-2dny, hodinek cca 4-5dnu.

No já jsem nikdy neměl problém s úbytkem baterie na mobilu Xiaomi redmi 4X, i pokud jsem měl zapnutou GPS,nyní mám nový Mi 9 a výdrž minimálně 2 dny.
Paja02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 26. 5. 2019 16:21

Hodinky používají pouze Samsung Pay (zatím nepodporováno v CZ).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dryyymek 27. 5. 2019 06:08

Jak to máte s výdrží baterie u s3? Četl jsem diskuze, že byl po nějaký aktualizaci problém se slabou výdrží (max 1 den), tak mě zajímá, jestli je to pořád aktuální nebo jestli to samsung nejak fixl?
dryyymek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radouchs3 9. 6. 2019 19:51

Ahoj v pátek mi přišly hodinky gear s3 frontier po rozbaleni jsem zjistil vůli na otočné lunete. Kdz ji chytnu dvouma prstama a hybu sní doprava do levá nebo nahoru dolu tak se nepatrně pohybuje. Je cítit že se hýbe. Když na ní poklepu tak jakoby cinka.. Chci se zeptat je tohle normální máte to tak i u svých hodinek? Řešily ste to nějak? Musím říct že mě to docela štve. Díky za odpovědi.
Radouchs3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 9. 6. 2019 22:03

joo je tam mensia vôla, moje boli aj v servise (sice kvôli inej poruche) a vôla tam ostala, tak myslim, ze to je normalne, tiez ma to zaraza :-|
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 10. 6. 2019 04:25

Je to normální. Kolega v práci mi to ukazoval, když jsme porovnávali S3 a Galaxy Watch. Vypadá to sice trochu strašidelně, ale na funkčnost to asi nemá vliv.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radouchs3 10. 6. 2019 06:10

Známý je má taky a když sem je porovnával tak tam takovou vůli nemá. Hýbe se mu to o dost min a při poklepáním na lunetu mu to tolik necinka. Včera sem byl i v euronicsu podívat se na vystavené hodinky a ty to měly taky jak já ale o trochu míň.. Například vystavené galaxy watch 46mm to Neměl skoro vůbec. Přikládám video kde je to i vidět.

-- 10. 6. 2019 07:15 --

https://www.uschovna.cz/zasilka/NKFJ44M9ZGFESA3M-5S2/

TADY JE odkaz na video..
Radouchs3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 10. 6. 2019 07:34

Já netvrdím, že Galaxy Watch tímhle "trpí". U mých se jedná o nepatrný pohyb, S3 tím trpí více.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will325587 11. 6. 2019 06:13

Ahojte
mam gear S3 fronier a telefon samsung S6 a mam aj problem vsetko funguje ako ma az na telefon stale zapina wifi v historii ovladana wifi som zistil ze ju zapina alikacia gear S plugin
ked vypnem wifi po case zistim ze je zasa zapnuta tak to kontrolujem stale no ked si nvesimnem a zostane zapnuta telefon sa vybije ako zakazem aplikacii pouzivat wifi automaticky ? dakujem
will325587
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 11. 6. 2019 07:20

Podívej se do aplikace od hodinek a do nastavení hodinek, jak máš nastavenou Wi-Fi a zkus Wi-Fi vypnout, co to udělá.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will325587 26. 6. 2019 11:23

Ahoj vratim sa k zapinanu wifi na telefone aj v hodinkach som ju prepol z auto na vypnute zdalo sa ze to pomohlo no raz za par dni znova aplikacia gear plug zapla wifi za poslednich par dni znova zapina wifi na telefone raz za den
will325587
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků