Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kiosque 9. 6. 2019 12:42

Je v dobrej kvalite zvuk pri nahrávaní videa? Čítal som že zvuková kvalita pri videach je zlá...Ďakujem
kiosque
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 9. 6. 2019 16:18

A v nastavení - stavový řádek - oznámení aplikaci... Máš tam všechno povoleny?
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod maciakba 9. 6. 2019 21:33

nevie niekto kedy bude dostupna fialova verzia?
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod sunnysko 10. 6. 2019 14:39

Mironet uvádí 17.6.
edit: Electro World má již na skladě
sunnysko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 15. 6. 2019 22:58

Přišel jsem na jednu nepříjemnost. V kapse si telefon dělá co chce, kolikrát mi pustí hudbu, nebo se snaží sám si vyťukat pin (neúspěšně logicky). Bojím se toho abych jednoho dne neměl mimo provoz telefon pár dní. Bylo mi divný, že s LG G6, ani G5 jsem takovou pitomost neřešil. Došlo mi že promixity senzor normálně na telefonu hlídá zda je telefon v kapse nebo ne a podle toho mu dovolí odemnout telefon. Tady na to promixity sensor prdí, v nastavení není ani *****, při volání ale normálně funguje (žádná závada ale vlastnost).

Chová se vám to stejně? Nebo byl by někdo kdo máš starší verzi os a třeba mu to funguje? Zajímalo by mě, zda jsou v xiaomi jen pitomci nebo jen lidi co občas udělaj chybu, díky moc. :) Ne že by těch problému nebylo víc, jako je např. spotify + ekvalizer + reprák v telefonu = mizerný zvuk.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 15. 6. 2019 23:23

Opravdu v nastavení - zamykaci obrazovka a heslo - rozšířené nastavení nemáš volbu kapesní režim?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 16. 6. 2019 17:55

Mám tam akorát:

On lock screen
Lock Screen owner info
Unlock with BT device

Zkusím přepnout do češtiny.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glorei 17. 6. 2019 07:06

Dobrý den :) takže zakoupen xiaomi mi9. Po přechodu z widli jsem se nevyhnul problémům. 1. Skype: stále píše připojování, nechápu proč se nespojí. Když dám tethering, a připojím si ipad, tak ten nemá žádný problém s připojením, kdyz už se spojí na chvilku, stáhne si zprávy ale notifikace mi nepipne - v nastavení skypu jsem zapnul notifikace a zvuk. 2. NFC - nelze platit, zkoušel jsem snad 7 terminálů, každý napíše hlášku: "nelze zvolit aplikaci". V nastavení samozřejmě mám nfc zapnuto, výchozí aplikace taky je nastavena na Air bank, ještě jsem koukal do Air bank aplikace nastavení jestli má povoleny přístup k nfc, žádný problém tu není. Terminál pipne když přiložím telefon, ale to je asi tak jediné.

Nějaké rady prosím někdo?
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 17. 6. 2019 12:19

Co se týče NFC, tak stačí přepnou v nastavení -> wifi, network -> více (more) -> secure element position (nevím jak to je česky ale je to pod Android beam) -> místo Use SIM Wallet dát Use HCE Wallet a pak bude fungovat bezproblému.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glorei 17. 6. 2019 17:23

Děkuji, nastaveno a ještě jedna věc, ten kapesní režim nevidím v nastavení, kde to nastavím?

Edit: platba kartou už funguje
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 20. 6. 2019 08:46

Tak to jsme dva, já také ne. Doufám že jde jen o dočasnou chybku, u samsung S10 řešili podobnou věc. Ale zkusím napsat na technickou podporu nebo twitter Xiaomi.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paolous 20. 6. 2019 16:49

https://mobilizujeme.cz/clanky/redmi-k20-pro-uz-miri-i-do-evropy-prodavat-se-bude-jako-xiaomi-mi-9t-pro

9t pro bude i v Evrope... doufam ze co nejdrive, protoze paklize neprepali cenu ten telefon vypada super, ne?
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2019 17:01

Téma Xiaomi Mi 9T a 9T Pro je tady
viewtopic.php?f=1972&t=1298717
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZavorkaCZ 21. 6. 2019 09:05

Český Xiaomi perlí:

Dobrý den.
Bohužel telefon v své aktuální podobě nepodporuje Pocket Mode, především kvůli odemykání obrazovky přes otisk prstu. Bohužel ale zatím nemáme bližší informace, zda-li se tato funkce plánuje do budoucna.
Hezký den,
Tým Xiaomi

Sice nerozumím jak by mohl bránit snímač otisků prstů v displaji aby promixity sensor nenechal probouzet telefon když je momentálně v kapse ale budiž. Takže povinnost flip pouzdra? úžasné, nebo se naučit dávat telefon zády k noze.
ZavorkaCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 24. 6. 2019 19:12

Dají se někde nastavit intenzita vibrací? Nikde jsem to nenašel a ty co jsou necitim ani když mám telefon v kapse
rumukrad
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků