Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jinryd 29. 5. 2019 14:17

úplně v pohodě. Chvilku čeká a potom se to přesune
"Všichni mluví o tom jak piju, ale nikdo o tom jakou mám žízeň"
jinryd
Junior

Odeslat příspěvekod Dj Addams 29. 5. 2019 23:36

Skusal som vecer na skusku a bez problemov ide mp3 do hodiniek po novom fw
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod JackDanielsHoney 30. 5. 2019 08:02

Jak to máte vy? Hodinky jsem koupil v lisopadu 2018. Nefungovali moc dobře( Výškoměr +- až 250m, měření tepu fungovalo někdy, zasekávání aplikací, vypadávání GPS .... ). Po vypnutí zapnutí vše fungovalo jakš takš cca 2dny. Volal jsem na podporu a doporučili reset což nepomohlo. Hodinky jsem tedy reklamoval. Reklamace byla uznána a vyměnili defakto celé vnitřnosti. Poté vše fungovalo dobře. Opravdu jsem byl spokojen. Dokonce i výškoměr ukazoval +- 5m což bylo super. Avšak teď po posledním updejtu na tizen 4004 výškoměr opět ukazuje blbosti a je jedno jestli je kalibrace ruční nebo automatická. Jinak prostředí mi přijde svižnější. Jak jste na tom??? Díky za vaše zkušenosti či rady

-- 30. 5. 2019 09:11 --

trudic píše:Jak Vam funguje hovor pres hodinky? Reprak mi pri hovoru dost skvrci a druha strana me slysi dost spatne. Kdyz si pustim pres reprak hudbu tak neskvrci vubec a hraje ciste.
Druhy problem je v poctu podlazi. Denne udelam podle hodinek pres 100. Realne tak 20. Ma nekdo zkusenost? Co je spatne nastavene??


U mě hovory v pořádku. Nikdo si nestěžoval. Jinak ty problémy s podlažím ti vyřeší reklamace. Také jsem reklamoval ( podlaží, gps, výškoměr....). Poté vše ok

-- 30. 5. 2019 09:13 --

public75 píše:Prosím o odpověď. Mám dotaz na měření GPS . Používám hodinky hodně na sport a poslední dobou,když jedu na mtb,tak Endomondo jede,čas,tep všechno ok,akorát vzdálenost se zasekne někdy prostě. Zapnutá poloha,všechno,nechápu fakt . . .
Má někdo podobnou zkušenost,či tip čím by to mohlo být ? Dřív to šlapalo vše,teď ta vzdálenost a tudíž i rychlost zlobí.
Vzal jsem si ještě pro jistotu svoje SUUNTO SPARTAN a tam vše ok.
Díky za odp.


Měl jsem stejný problém a pomohla až reklamace
JackDanielsHoney
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jerryen 30. 5. 2019 19:12

Ahoj
poradi nekdo, mam v planu kupova Gear S3 Frontier (nebo mam zainvestovat a koupit rovnou SAMSUNG WATCH) a chtel bych se zeptat na notifikace.kdyz me posle nekdo fotku, treba WhatsApp,Facebook,MMS zobrazi se ?
Jerryen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chuckymichal 30. 5. 2019 19:48

Je to v podstate jedno ci Gear S3 alebo Watch, soft dostali rovnaky, takze teraz len riesit cenu a dizajn. Ja som subjektívne za Watch.
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dryyymek 1. 6. 2019 14:19

Zdravím všechny. Mám takovej menší problém. Pořídíl jsem si Galaxy Watch, a nějak nemůžu rozchodit funkci "Ztlumit připojený telefon" i když ji zapnu a někdo mi volá, stejně mi zvoní vyzvánění i na mobilu, a neztlumí ho to. Zkoušel jsem několikrát reinstall Wear aplikace, několikrát jsem zkoušel reset hodinek, ale stejně nefunguje. Na předchozích G3 Frontierech mi to normálně fungovalo. Nesetkal se někdo se stejným problémem ?
dryyymek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 1. 6. 2019 23:04

Všimli jste si toho, že po aktualizaci hodinek již nelze v telefonu v aplikaci Samsung Health/Kroky nastavit Galaxy Watch jako prioritní zdroj pro záznam počtu kroků? Nyní je tam jen možnost "Všechny kroky" (telefon + hodinky) a nebo "Mobilní telefon". Do teď tam byla ještě položka "Galaxy Watch" pro získání dat počtu kroků jen z hodinek, což dávalo smysl. To je teda fakt docela o ničem. Také vám tam položka GW chybí??? Díky za reakce.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod public75 1. 6. 2019 23:23

public75 píše:Prosím o odpověď. Mám dotaz na měření GPS . Používám hodinky hodně na sport a poslední dobou,když jedu na mtb,tak Endomondo jede,čas,tep všechno ok,akorát vzdálenost se zasekne někdy prostě. Zapnutá poloha,všechno,nechápu fakt . . .
Má někdo podobnou zkušenost,či tip čím by to mohlo být ? Dřív to šlapalo vše,teď ta vzdálenost a tudíž i rychlost zlobí.
Vzal jsem si ještě pro jistotu svoje SUUNTO SPARTAN a tam vše ok.
Díky za odp.


Edit : Vám všem GPS normálně a všude funguje ? ? ?
public75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigTuti 2. 6. 2019 08:10

Gear S3 bych nebral.
Jedny mám a poté, co jsem zmokl přestaly fungovat. Nejdou zapnout. Pokud je dám na nabíječku, tak vyskočí nápis Rebooting.. a restartují se a to pořád dokola.
V fórech je dost uživatelů se stejnou zkušeností. Někteří zkusili reklamaci, ale neuspěli.
Kdo ví jak na tom jsou Galaxy Watch 42/46... jestli ne podobně. Tedy Samsung hodinky nejlépe nebrat do deště, před mytím rukou sundat... Není IP6 jako IP68. Tady je zjěvně Samsung IP68
BigTuti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 6. 2019 08:35

Ja se s Gearama sprchuju kazdy den a parkrat sem s nima taky pekne zmoknul. Po roce uplne bez problemu.. mozna je to tedy ale kus od kusu.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 2. 6. 2019 08:51

Mám Galaxy Watch a s vodou žádný problém. Někdy je umyji i ve dřezu.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chuckymichal 2. 6. 2019 14:25

Ja sa s Watch pravidelne sprchujem a párkrát aj plával a úplne bez problémov. Zrejme zlý kus.
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hup007 2. 6. 2019 19:07

v aplikaci Samsung Health/Kroky nastavit Galaxy Watch mě taky nejde.. Před aktualizaci to šlo.Jde jen společné počítání kroků s telefonem, nebo telefon samostatně.
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 2. 6. 2019 19:57

Možná to bude tím, že na serveru visí aktualizace helath která nejde nainstalovat. Těsně před dokončením aktualizace se odpojí hodinky od mobilu a konec.
https://eu.community.samsung.com/t5/Wea ... 592/page/4
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kissmates 3. 6. 2019 10:44

aktualizace Health nejde instalovat, pořád dookola, těch funkcí na hodinkách nejde více (wifi, gps, výškoměr, baromet, podlaží)
kissmates
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků