Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod llubik 30. 5. 2019 12:54

SMS ano, ani hovor som neprijal - ok, nabijanie ok . . . , budem to este sledovat.
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 30. 5. 2019 13:16

Nema ta tvoja aplikacia vlastne nastavenie blikania/neblikania pripadne aj farby?
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 30. 5. 2019 13:40

Veru nie, len moznost nastavenia co sa bude brat ako notifikacia - ulohy, znamky, spravy, oznamy . . .

-- 30. 5. 2019 14:42 --

Napr. Vydane jedlo nemam zapnute ako notifikaciu - to sa mi zobrazi az v aplikacii, znamky mma ako notifikaciu - teda ak je dieta oznamkovane, pride mi notifikacia . . . problem nastal, ze na uzamknutej obrazovke sa mi zobrazila ikona aplikacie - ze je oznam, notifikacia, ale dioda neblikala.

-- 30. 5. 2019 14:54 --

Teraz akurat prisla nejaka notifikacia, vidim na zamknutej obrazovke, dioda nic. Odomykam, pozerma oznamy a ajhla, znamka. Navyse prislo oznamenie zo zdrav. poistovne, tak isto je zobrazene ikonou na zamknutej obrazovke, v oznameniach citam nieco o zdrav. prehliadke, LEDka nic.
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 30. 5. 2019 14:00

Edupage? Ta mi ledkou neblikala tusim nikdy.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 30. 5. 2019 19:51

Na vsetko co som si oznacil, ze chcem oznamenie - tak prislo oznamenie, objavila sa ikonka v liste a aj notifikacia na A6 . . . teraz nic, len ikona na stavovej liste a na zamknutej obrazovke . . . a to som ju
aj aktualizoval . ..

-- 30. 5. 2019 21:15 --

a ked pride SMS, tak zvuk sa opakuje 3x, pricom prvy a druhy raz su na konci utate - druhykrat ide a este neskoncil prvy, tak to utne . . .
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 10. 6. 2019 09:09

Ahoj,
druhym rokem jsem (byl) spokojeny uzivatelem SGS7. V posledni dobe pozoruji vyrazne zpomaleni/sekaní u aplikaci google mapy a spotify, mapy.cz....
Zkousel jsem smazat data aplikaci + cache = nepomohlo, hard reset se mi delat nechce :-|

Premyslim jestli je to tim, ze HW SGS7 uz prestava byt dostatecny a zda neni cas poridit neco novejsiho...
Kupovat novy mobil, kvuli telefonovani, navigaci, cteni (email, web) a psani (SMS, WA, Messgenger) mi ale moc smysl nedava :hm


Nepozorujete taky zpomalovani u svych S7cek :?:
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 10. 6. 2019 10:02

Zpomaleni nepozoruju. Akorat se mi lehce vycvachtalo stredove tlacitko.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 10. 6. 2019 10:53

U gmaps tež pozoruji zpomalení ,ale nemyslim si, že je to způsobeno HW.Jde hlavně o první spuštění a načtení trasy navigace, kde animace zobrazení pozice na mapě není ani zdaleka plynulá.Alespoň u mě. HR opravdu dělat nebudu,podle mě tohle nevyřeší.Budu nadále používat a uvidím časem,až se objeví funkční čtečky pod displayem ve střední tříde se skvělým fotoaparátem,třeba obměním.
S10 plus
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod llubik 13. 6. 2019 13:48

Tak som aktualizoval zo 6 na 8. Bateria ok, v podstate ziaden rozdiel co by som si vsimo, lepsie moznosti notifikacii, ale.... ale nejak sa mizda, ze mi nefunguje volba Inteligentna obrazovka ci ako sa to vola, teda pokial pozerate, nevypne display. Mozem to natacat ako chcem, po spusteni stmavne po 15 sek, aj ked mam nastavene 30s, ked uz spravim v appke akykolvek pohyb, tak zostane tych 30 s, a aj tak stmavne . . . Zatial to je jedine minus, na ktore som narazil, dost podstatne.
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 13. 6. 2019 15:10

Rychlost u S7 je v mém případě naprosto OK. Dost ho používám, mám stovky aplikací. Mě zas trápí, že baterie obvykle nevydrží do večera. Většinu baterky sežerou:

Najít moje mobilní zařízení - 16%
Nastavení - 16%
OM Customize - 17%
Údržba zařízení - 18%
Gear VR service - 19%

To je celkem 86% kapacity baterie...
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 13. 6. 2019 15:47

to mas neco spatne...k cemu ti tam bezi Gear VR cely den to taky nevim. Snad na kazdem androidu co jsem mel mi nejvic zral displej pak android a system pripadne sit + hovory kdyz se hodne volalo a nejinak to je i u S7e co mam ted. To se bavime o beznem dni. Samozrejme kdyz mam pustenou navigaci, mapy nebo jinou spec.aplikaci (staci i internet.prohlizec), ktera bezi a vytezuje telefon na pozadi se pomer meni. Hry jiz nehraji.Doporucuji HR. To ze ti tam nefiguruje displej, krery znaci aktivni uzivani telefonu je taky podezrele protoze ti vsechny ty ptakoviny co si vypsal vycucaji baterii na pozadi...to ale neni problem telefonu jako takoveho nebo baterie.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 13. 6. 2019 16:15

No jo, něco je špatně, ale co? Žádná z těch pěti aplikací se nedá vypnout. Graf vybíjení baterky mám pořád strmě dolů. Když mi tvrdí, že vydrží ještě 14 hodin, ve skutečnosti to bude tak 6.

2019-06-13 17.03.08_resize.jpg
2019-04-25 21.07.12_resize.jpg
2019-04-25 21.03.33_resize.jpg
2019-04-25 21.02.22_resize.jpg
2019-04-25 21.02.13_resize.jpg
2019-04-25 21.09.14_resize.jpg
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 13. 6. 2019 19:55

nevim co mas spatne...proste udelej HR a mas na 99% po problemu
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 6. 2019 20:01

A pokud nezabere, je cas zakoupit novou baterii.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod llubik 15. 6. 2019 17:21

DOtaz: Po aktualizacii fw a HR ked som vosiel do Galerie, a tukol na obrazok, tak sa ma to spytalo ze otvorit v akej aplikacii . . . dal som ze Vzdy, Galeria. Teraz by som to chcel zmenit, ale klasicky postuop Aplikacia a Vymazat predvolene nastavenia nefunguje, nehladiac na to ze Galeria uz ma Ziadne predvolene nastavenia. Stale to otvara v akomsi Editore fotografii, predpokladam, kedze po zobrazeni fotky su dole na chvilu zobrazene nastroje na upravu, otocit, nalepky, pridat text a pod.Tri bodky zobrazia mimo ine v ponuke Otvorit v Editore fot.Pro, z toho som vychadzal ze to otvara v standardnim. Ale nikde ho neviem nast, co to je za aplikacia, aby som mu vymazal predvolene nastavenia.
llubik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků