Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cizak 22. 5. 2019 18:27

zumzumzum píše:Cizak: To jde jo? :D 8-D :hm

Ano jde, ale málokteré téma to umí. :)

-- 22. 5. 2019 19:29 --

wentink píše:A k čemu je to prosím tě dobré, když máš čas vpravo nahoře?

Přijde mi to lepší, dost jsem si na to zvykl a malý čas v pravo už vůbec nevnímám, a jelikož mi kruhové ikony nevyhovují, tak se dotazuji. :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod wentink 22. 5. 2019 20:23

Cizak: Tak to mě teda nenapadlo :) Když chci vidět čas, tak kouknu většinou na hodinky. Pokud je nemám, rozsvítím display a vidím velké hodiny. Pokud jsi na to zvyklý, chápu.
wentink
Junior

Odeslat příspěvekod Cizak 23. 5. 2019 06:08

wentink píše:Cizak: Tak to mě teda nenapadlo :) Když chci vidět čas, tak kouknu většinou na hodinky. Pokud je nemám, rozsvítím display a vidím velké hodiny. Pokud jsi na to zvyklý, chápu.
Ja když nemám hodinky, odemknu otiskem, protože to mám naučené a boční tlačítko vůbec nepoužívám, tak na čas koukám sem. Samozřejmě můžu se kouknout o 3cm vedle, ale když už to ty témata umí, tak proč to nevyužít. :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod onddra 23. 5. 2019 16:48

jarinniraj píše:Ahoj, na muj H9 mi cca 2-3tydny zpet prisla aktualizace na A9, kdyz jsem dal instalovat hned se zobrazila chyba, bohuzel jsem ji rychle odpalkoval(byl tam nejaky error package). kazdopadne telefon hlasi, ze je aktualni(A8) a zadnou aktualizaci nenajde. zkousel jsem restart, wipe cache, cache u update app, aktualni HiCare. od operatora(O2) potvrzeno, ze update chodi primo od vyrobce. nesetkal se nekdo s necim podobnym? co pripadne jeste zkusit? nevim, jestli je mozne, ze vyrobce update z nejakeho duvodu stahnul? diky moc

Mně se stalo úplně to samé s 8X :/. Od té doby taky žádný nový update.
onddra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepe2144 24. 5. 2019 12:52

Stáva sa niekomu z vás tiež, že niekedy (zriedka, ale predsa) sa budík jednoducho "odloží" sám od seba a melódia neznie, teda ako keby som ihneď zvolil odloženie?
pepe2144
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AntiLaska 27. 5. 2019 07:56

Možná se mi jednou přihodilo :D ... Jednou mě budil odložený budík, na 99% jsem ho neodložil, protože budíky neodkládám. Nicméně, šel jsem spát výrazně později než obvykle a je možné, že jsem ho nějakým chvatem ze spaní místo zrušení odložil ...
AntiLaska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 6. 2019 09:48

Pánové vlastnící Honor 9 jak dlouho vám trvá než se připojíte na Wi-Fi? :D
Mě jako třeba tak 6-7-8-9-10sek. úplne hrůza... A vůbec nevím čím to je :roll: :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cizak 11. 6. 2019 10:13

Já WiFi nevypinám, takže to nemám otestované, ale teď jsem na to koukal a připojení je okamžité v případě ze se připojuji ručně, v případě že zapnu wifi z notifikační lišty, tak to trvá. :) Snad Ti to pomůže. :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 6. 2019 10:56

Ahaaa zajímavé.. :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marepu 12. 6. 2019 13:58

U mě je to stejné jak psal Cizak.
Jinak jsem se ale musel zasmát. Cca 9sec je fakt taková hrůza? Kdyby minut, OK. NO asi mám na čas jiný pohled.
Marepu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 6. 2019 09:48

Tak problem s Wi-Fi vyřešen novou aktualizací viz tady ->
viewtopic.php?f=1963&t=1291813&p=12293307#p12293307
Teď jsem na Wi-Fi do 2sek. :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cizak 18. 6. 2019 11:29

Tak to už se těším, foťák mě občas trošku štve. :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 6. 2019 20:20

Pánové, máme s kamarádkou takový problém... Kamarádka má stejný telefon co já a to Honor 9. A z ničeho nic jí přestal fungovat dotyk!.. telefon jí nespadl nic takového prostě ze dne na den pic a čau... Telefon ale stále funguje na telefon se dá dovolat , zvoní , hraje všechno... Jen prostě nějde dotyk vůbec! Co s tím? nějaký typy?... problém 2. je ten že kamarádka je teď aktuálně na dovolený mimo Evropu... a bude tam ještě skoro týden..... Takže je tak trošku v ... děkuji moc za typy. ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2019 20:31

Tovární nastavení, jinak reklamace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 6. 2019 20:43

Tak to bude mít kamarádka radost :D z továrního nastavení... :roll: :potichu
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků