Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flashka 20. 5. 2019 10:57

Stávající = již uvedené telefony poběží včetně bezpečnostních aktualizací, ovšem třeba P30 už zůstane na Androidu 9 a žádný upgrade dál nebude. Tedy mohl by být, pokud uživatel nebude postrádat Google Play a další Google služby...
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 20. 5. 2019 13:14

Nový Android bych myslím oželel, stejně si telefon nenechávám déle než rok. Ale jsou zaručeny aspoň bezpečnostní aktualizace pro stávající telefony? Mně právě z článku vyplývá to, že sice pro stávající telefony Google Play zůstane, ale garanci aktualizací jsem tam neviděl.

Aha, už to čtu tady na Mobilmanii. "Aktualizace systému jsou však úplně jiná písnička, ty má Google zastavit „s okamžitou platností“ pro všechny smartphony Huawei. Tedy bezpečnostní aktualizace ano, ale nová verze Androidu už ne."

S Android 9 si vystačím, ale je otázka, jaká bude po takových mobilech za rok poptávka...
Naposledy upravil Mr.Scully dne 20. 5. 2019 13:35, celkově upraveno 1
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod technikus 20. 5. 2019 13:23

... taky se za tím může skrývat minimální prodejní hodnota po nějakém čase. Resp. kdo by po roce chtěl telefon, na který už třeba žádný update nepřijde?
Byť je to dnes špička, pokud nastane, co se píše, o Hua jen tak někdo mimo Čínu nezavadí a pokud jo, bude to slovy pár kusů
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Zennek 22. 5. 2019 14:15

Žádná katastrofa nenastane. Amíci dělají bububu,ale Čínu potřebují.Mám P 30pro 256 gb,před vánoci ho dám ženě a půjdu do Mate 30pro. Jablíčkám ujíždí vlak,tak kopou.Jo a Nicku Cave:trochu v tom neustálém kopírování zpráv přibrzdi.Dřív jsem Tě rád četl,ale to byly Tvé postřehy a zkušenosti. To se tak rád vidíš na fóru?l Je to trapné.Zdravím Zennek.
Zennek
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 22. 5. 2019 14:46

Za mě to ukazuje, že služby Apple, Google atd. jsou jednoznačně napojené na politiku USA. Google a Android nabízí 2 roky aktualizací? Vláda USA řekne a máš prd. Že Ti nesmažou data? Lež. Zmařená investice. Evidentně je potřeba hledat jiné řešení, nezávislé na vládách. Android a Apple rozhodně svobodné a nezávislé nejsou. Už to nejsou kecy, jako u Huawei, ale jasný důkaz. A že to po poklesu akcií Apple a Google vláda zmírnila, je evidentní fail, že nevěděli co dělají, ale vrátit důvěru zpět už nemohou.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 22. 5. 2019 15:40

Všechny tyto nadnárodní korporace jsou pod politickým tlakem.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KrylP 24. 5. 2019 14:16

Konečná pro P30 Pro :
https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/ ... b_tech_oma

https://smartmania.cz/z-webu-android-com-zmizely-telefony-huawei-znacka-rovnez-nesmi-pouzivat-pametove-karty/
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 5. 2019 04:31

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumby 25. 5. 2019 08:41

opasino píše:Všechny tyto nadnárodní korporace jsou pod politickým tlakem.

Co tak najednou? Doteď jsem čítal, že politici jsou loutky nadnárodních korporací.
Gumby
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 5. 2019 05:34

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2019 06:58

Fotoduel Huawei P30 Pro vs. Samsung Galaxy S10+
https://www.smartmania.cz/fotoduel-huaw ... -s10-plus/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 27. 5. 2019 07:32

Tyhle telefony mají fakt smůlu,je to škoda..Trump všechno kosí
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 5. 2019 13:52

Huawei P30 Pro brzy obdrží novou aktualizaci 9.1.0.161

Fotoaparát vylepšuje kvalitu fotografií tak, aby barvy vypadaly přirozenější a věrnější. Opraví i nestandardní zobrazení videí pořízených předním fotoaparátem.

Odemykání obličejem: Přidá možnost zaznamenat druhý obličej

Zobrazení: Zmožní zobrazení zpráv a oznámení na zamknuté obrazovce s živou tapetou.
Naposledy upravil zumzumzum dne 30. 5. 2019 15:45, celkově upraveno 2
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 30. 5. 2019 14:10

Pokud je čerpáno z Huafan.cz, tak ten update bude i pro P30 - ne jen pro PRO (teď je dostupný pro beta).
A oprav si nad... na nestandardní.
Přílohy
ba13faebc3c5165afc8498317bacdb.jpg
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 5. 2019 14:23

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků