Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 5. 2019 16:14

A kdo z Vas by si toho vsiml, kdyby o tom tady drabek06 nenapsal???
Ja jsem si toho nevsiml. Mam sice S10+ jen 5 dni, ale vubec jsem nemel potrebu na primem slunci na bilem podkladu sledovat dispej pod drobnohledem.
pokud to neni viditelne za bezneho pouzivani, tak jen zbytecne rozcarovani.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 5. 2019 17:23

Na tohle neni potreba ani drobnohled, je to opravdu fail, neomluvitelny.
I vypaleny displej je proti tomu pericko.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 19. 5. 2019 17:28

Osobni zkusenost nemas a jen papouskujes. Jako vzdycky ťápala. Vypaleny ses mozna ty. Kazdopadne mas dobry matros :-D
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 5. 2019 17:48

Ani nepotřebuju :lol: , pokud už je to vidět takto na pouhé fotce, v reálu logicky ještě horší. :roll:
Je to horší, jak mít vypálený displej, je to více rušící a viditelné než vypálený displej.
Vypálený displej aspoň člověk jednou zreklamuje.
Tohle se prostě Samsugu nepovedlo a u "vlajkovky" neakceptovatelné.

A kdo z Vas by si toho vsiml, kdyby o tom tady drabek06 nenapsal???


Každy kdo ten telefon má a není slepý. To je jako někdo "nechce" vidět vypálený Amoled.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rony135 19. 5. 2019 18:54

Ja už jsem ji v minulosti hledal protože to běželo na youtube ale nenašel . Ovšem používal jsem jen umělé světlo.Nicméně je kolem toho zbytečná histerie, že tam čtečka je víme a vidět běžně není což je rozdíl oproti vypálenýmu displeji.
rony135
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 19. 5. 2019 19:17

Myslím že sa tady zase dělá z komára velbloud. :-D Já se ji pokoušel najít a nikde nic nevidím jako na obrázku. Ono kdyby to bylo evidentně hned vidět na slunci na první pohled,tak neřeknu. Ale když musíte hledat, aby jste čtečku viděli a to ještě jen za určité situace a podmínek a stejně si toho 99% lidí v životě nevšimne ,pokud nevystaví telefon stejné situaci.
uiqjirka tady spouští histerii jak kdyby měl telefon v ruce a bylo to vidět pokaždé když zapne diplej. :D Jinak já měl Samsungy S3,S4,S6,S7,S9 a nikdy jsem žadný vypálený displej neměl,jak už bylo mnohokrát popsáno všude možně.Asi jsem slepý, nebo nejsem hovado a nepožívám telefon jak idiot stabilně místo navigace každý den. ;-) Jako navigaci jsem telefon požíval mnohokrát,ale na stabiní používání je snad lepší samostatná navigace k tomu přímo určená. >:-(
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 5. 2019 20:44

Na vypaleni displeje neni potreba navigaci, ale i bezne pouzivani.
Je to vlastnost a ani Samsung nema lepsi nebo zazracny displej, ktery se nevypaluje. Takovy Amoled, Oled jeste nikdo nevyrobil. I beznym, prumernym uzivanim se vypali.
Ne z komara velbloud, ale surova realita. ;-)
V tvem pripade to bude slepota nebo cilena slepota. Neber si to spatne, tak to proste je.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 19. 5. 2019 20:55

Ja sem tu fotku dával, protože jsem tu čtečku viděl podruhý za měsíc a půl, co ten telefon mám. Je to vidět jen na přímým slunci a na bílým pozadí a display musí bejt vyroštovanej na maximální jas. A nemyslím si, že by to bylo vidět nějak extra. Dokonce jsem dělal několik fotek a pak vybíral, aby to bylo aspoň nějak vidět. Já osobně s tím problém nemám a nechápu jak s tím někdo problém může mít a plká tu, že to je VADA, nebo že by to u vlajkový lodě nemělo bejt a podobný kecy. Pochybuju, že je to u ostatních telefonů se čtečkou v display jinak.

To uiqjirka: ty jseš asi nějakej trošku jetej, né? Ve všech vlákneš trolíš a všem cpeš jak se všechny OLEDy vypálej, jsou k prdu a jiný kydy. Je to prostě jejich vlastnost, tak z toho nebuď tak vyplesklej . . . :-D
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 19. 5. 2019 21:02

A to je jakože dobře, že je to vlastnost displeje u telefonu v pořizovačce přes 20 000,-?? Že se po měsíci vypálí nějaká lišta nebo kolečko je tedy v pořádku, protože je to vlastnost?
No, to je tedy hodně jednoduché vnímání :hm
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 19. 5. 2019 21:15

Ale já sem nikde nepsal, že pokud se to stane po měsící, tak že je to vlastnost. To zas jen překrucuješ ;-)
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 19. 5. 2019 22:09

hlasim, že se mi u s10e baterka usadila a i přes celodenní využívání o dovolené..navigace, wascap, telefony, foťák, celej den data a gps, vydrží v poho až do pozdní večerních hodin...
na takovýho malýho, ale chytryho hajzlika to je ok
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprar11 19. 5. 2019 22:53

Ano vypálí se viděl jsem vypálené domovské tlačítko,Lištu,klávesnici,kolečko s rychlostí u navigace waze,jednou jsem viděl i na sigyc,messinger,prohlížeč vždy ale musí být na zapnutém displeji statický obraz vysoký jas tak mobil nepoužívám.Používám navigaci sigyc ale nejdéle do tří hodin v kuse někam dojedu vypnu jedu nazpět zapnu.Nedávám telefon za okno v autě aby do něj pražilo slunce potřebuji nabíjet a na slunci se nabíjení odpojí z důvodu přehřátí.SIII,S4,S5,N4,S7edge,S8+,S9+ na žádném ani památky po vypálení na S10+ nemohu zatím soudit mám přece jen krátce.Samsung zakomponoval do návodu že je to vlastnost a přes to nejede vlak jednou uznají reklamaci jako že jsou lidumilové a napíší do protokolu že příště bude oprava hrazena uživatelem.Ovšem jak dlouho ještě?Stejně tak jsem viděl vypálené logo televizní stanice na televizi prostě je tam pořád no.Stejně jako se Sony chvástalo voděodolností svých telefonů a jedna reklamace za druhou měnili kus za kus tak teď zakomponovali do návodu že je to chyba uživatele a Soňáci mají smůlu už žádné výměny a už se ani Sony nechvástá v reklamách jako dříve že se slečna sprchovala s mobilem.
Naposledy upravil Kaprar11 dne 19. 5. 2019 23:02, celkově upraveno 2
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 5. 2019 22:53

drabek06 píše:To uiqjirka: ty jseš asi nějakej trošku jetej, né? Ve všech vlákneš trolíš a všem cpeš jak se všechny OLEDy vypálej, jsou k prdu a jiný kydy. Je to prostě jejich vlastnost, tak z toho nebuď tak vyplesklej . . . :-D

Ty bys byl šťasten, drabek06, kdyby se ti displej vypálil, měl telefon půl roku? Proč by měl být jetý? Je to fakt. Vypalují se. Tečka.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 5. 2019 22:58

Co ty jsi za retarda?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaprar11 19. 5. 2019 23:14

Já? Napsal jsem něco co není pravda s tou reklamací vypáleného ti potvrdí Karl Kopfrkingl přesně to mu myslím také napsali on již reklamoval a tuším že jsem to od něj četl né jednou a zrovna u Waze.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků