Telefon do cca 12k - Samsung A70?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rezon 13. 5. 2019 09:26

Zdravím, vybírám služební telefon do cca 12 tisíc. Nyní mám Asus Zenfone Max Pro a jsem naprosto spokojen, zejména s výdrží baterie, ale telefon v poslední době utrpěl několik pádů a chci ho vyměnit dřív, než budu po dalším muset ze dne na den.
Využití nijak náročné, internet, sem tam pár fotek nebo video, občas nějaká hra.
V hledáčku mám:
- A70 - asi nejvážnější kandidát, obávám se jen vypalování AMOLED displeje a čtečky otisků, kterou bych preferoval na zadní straně (není podmínka) a rychlou, což tato asi není? A jak je na tom s výdrží? 5000mAh mě dost zmlsala a nerad bych si moc pohoršil.
- Asus Max Pro M2 - + baterka, + čtečka na zádech, ale výkon bude asi o dost slabší, což je mi teď jedno, ale za dva roky bych nerad nadával a dřív ho měnit nebudu. Jak je na tom foťák ve srovnání s A70? Hledal jsem přímá srovnání a nenašel.
Případně doporučte i něco jiného, podmínkou je slušná výdrž baterky, jack konektor, usb C výhoda. Líbilo by se mi bezdrátové nabíjení, ale na to asi můžu zapomenout. Na velikosti až tak nezáleží, kolem 6 palců ideál.
Díky moc

EDIT: Zapomněl jsem - podmínkou dual sim, hybridní slot nevadí, víc než 64GB stejně nevyužiju.
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2019 09:37

Recenze sice ještě nevyšly, ale ten Samsung A70 bude fotit lépe než Asus Zenfone Max Pro M2

-- 13. 5. 2019 11:11 --

Zatím jediná recenze Samsungu A70
https://www.techarena.cz/recenze-samsun ... ezi/a-744/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 13. 5. 2019 17:56

jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2019 18:30

Tak za tu cenu nejlepší fotoaparát, ale zase o dost slabší výdrž baterie než má Asus
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 13. 5. 2019 18:57

MI 9 je uplne jina trida telefonu proti tomu asusu.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2019 19:01

To asi nikdo nezpochybňuje, ale aby mělo Xiaomi Mi 9 přibližně stejnou výdrž jako Asus Zenfone Max Pro s 5000 mAh baterií nelze očekávat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 14. 5. 2019 06:23

Ale ma podobnou , hlavne kvuli procaku , ktery je oproti asusu uplne jinde.
14nm procak.vs 7nm procak. IPS vs amoled. Je to jak.superb vs favorit.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rezon 14. 5. 2019 07:33

Díky za odpovědi. MI9 už je přes limit, musím ho brát v Alze / u operátora a limit je 10k bez daně. Ještě tak 9se nebo black shark, ale tam bych se dost obával výdrže. Asi bych risknul a70, chyby v expozici foťáku se dají řešit nějakou appkou. Ale fakt mám strach ze čtečky, na současném Asusu funguje perfektně (a přesto hůř než na Nubii co jsem měl předtím, tam byl telefon odemčený doslova okamžitě). Kdybych měl odemykat na několik pokusů, mohl by telefon skončit rozpláclý na stěně :D
rezon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 14. 5. 2019 09:34

U MI9 SE bude lepsi vydrz nez u MI9, celkem stale dobry je Mi Mix 2S.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2019 14:04

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 14. 5. 2019 15:18

Baterie je asi jediná výhoda A70, jinak je to plastové tele s pomalým procesorem. Podle mě, dost nevýhodná koupě.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2019 15:23

Právě že procesor v recenzi obstál, ale naopak zklamala čtečka a také trochu fotoaparát
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 14. 5. 2019 15:40

Jo těch ALE je tam víc. Trochu mi to připomíná pokus vydojit co nejvíc peněz jenom ze značky. A70, A50, A40 všechny jsou odrbaný, ale cena neadekvátní.
Na druhou stranu, když člověk nechce Číňana, tak moc jiných možností nemá.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 14. 5. 2019 16:19

LG G7, Samsungy jsou predrazene srajdy.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod renny7046 14. 5. 2019 17:39

G7 jo tak ty si dobrej. Přečti si úvodní příspěvek a pak sem něco piš.
renny7046
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků