Mobil do 9000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MachrCZ 9. 5. 2019 09:14

Ahoj,

mám přes dva roky LG G4, doufal jsem delší dobu že ho ztratím a nedaří se a nedaří, ale už se to nedá vydržet, baterka mi při používání telefonu nevydrží ani 3 hodiny, foťák, kvůli kterému jsem tehdá telefon kupoval, najednou fotí naprosto strašné a rozmazané snímky, prostě ten telefon je KO, 5 dní v Rumunsku jsem byl bez mobilu, pač ho ani externí nabíječka nenabije už..

Procházel jsem zde topicy a projížděl net, zaujaly mě tyto kousky, ale těch mobilů je tak příšerně moc, že je to peklo vybrat...:

Honor Play, LG G7/V30, Huawei P30 Lite, Xiaomi Mi8/9

Hlavní parametr zůstavá - foťák, používám telefon převážně na to, následuje samozřejmě messenger, FB, instagram a taková klasika, hry nehraju.

Související parametr je výdrž baterie, jestli budu mít zase telefon jako mám teď, tak se zasebevraždím. Rád bych telefon, který vydrží alespoň od rána do večera i při používání, klasika když je třeba festival, abych prostě byl furt online a najednou nezůstal někde úplně v háji s vyplým mobilem..

S cenou lze hýbat, samozřejmě bych nejraději pořídil do 5000Kč, ale jsem realista..

Moc díky za rady, určitě máte perfektně zmapovaný trh, nemusí být ani nový telefon, klidně bazar se zárukou..
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 5. 2019 09:23

do 5tis. Motorola G6 Plus, Xiaomi Redmi Note 7
do 9tis. Motorola G7 Plus, Xiaomi Mi 8, LG V30
Naposledy upravil Nick Cave dne 9. 5. 2019 10:03, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MachrCZ 9. 5. 2019 09:55

Co ten P30? Foták by mel mít uplne jinde.. pres 40mpx :O
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 5. 2019 10:00

Jo, klasický P30 a ne verze Lite ;-)
počet MPx nezaručuje kvalitnější fotoaparát
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 9. 5. 2019 10:08

Motorola G6 single sim za 3599, nejlepší kup momentálně.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 5. 2019 10:09

Jestli chceš nejkvalitnější fotoaparát za nejnižší cenu, tak jednoznačně Xiaomi Redmi Note 7 (doplnil jsem do výběru) v poměru cena/výkon nemá konkurenci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MachrCZ 9. 5. 2019 10:52

Hmmmmmm ten redmi note 7 vypada kurevsky dobre! Jak je na tom s vydrzi? Taky se mi hodne libi ten novej koncept displeju, jak jsou az po okraj, prisel s tim tusim samsung.. ale to tyhle levnejsi asi mit nebudou..
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 5. 2019 11:01

Tady je celé vlákno i s recenzemi
viewtopic.php?f=1972&t=1297127

výdrž bude určitě výborná, baterie 4000 mAh dá celý den
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MachrCZ 13. 5. 2019 08:20

Díky, kupuju Redmi Note 7 :) Jeste pekny kousek je Mi9 SE, kdyby nekdo hledal a do tech 9000 by chtel jit, tak nema konkurenci :)
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 13. 5. 2019 11:09

Dnes mají v Datartu Pocophone F1 6/128 za 6990 kč. :-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků