Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod blázen-74 5. 5. 2019 18:37

Se mnou je to těžký....... Používám (i vzhledem k profesi) tzv. hloupý mobil,má potřeba je pouze abych volal a od banky přijímal sms-ky. Nic víc od mobilu nechci - navíc je malinký a lehounký - žádná pádla aby mi obsluha zaměstnala obě ruce....Fakt už nebudu hlídat co a kdy mám a nemám dobíjet, akce, bonusy a všeliké 3,14-oviny.
Umí to dobíjení Kaktus zautomatizovat tak, jak to umí sazka, jak jsem psal výše ?
Ta mi po provolání 80-ti minut pošle infosms a po doprovolání i zbylých 20-ti (ze sta) taky. V tom případě pošlu gratis sms o obnově balíčku minut uloženou v mobilu jako šablonu a je vyřízeno-do pár vteřin je potvrzovací sms o aktivaci balíčku na displeji.
Pro nehyba: Ten callpro.cz se mi taky celkem zamlouvá - díky za tip, a vratnou zálohu po půl roce poctivého placení Ti již vrátili ? Nebo jste o ni ještě nepožádali ?
Jediní normální, jsme my blázni !
blázen-74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 5. 2019 21:39

U toho Kaktusu jsem to popsal tak že koupíš SIM (momentálně je za půlku tj 50,- aktivuješ a počkáš na HD na dobití jednou aktivuješ samoobnovující balíček a víc se nestaráš. Po projetí 50 minut ti aktivují sami další měla by přijít SMS o aktivaci nového balíčku. Jednou vychytáš HD a máš na půl roku klid. Chápu že pokud nemáš patlafon tak zjišťovat HD není nejlehčí tím to asi hasne. Automatické dobití kreditu nabízelo Tesco (tzv. Dynamo) momentálně není k dispozici ale jak jsem se dočetl plánují obnovení služby.
Ale máš pravdu že Gomobil za 125 mesíčně 100 minut bude pro tebe asi dobrá volba. Zkusil bych tady na fóru poptat nějakou nabídku od šedivek třeba ti nabídnou korunovej tarif bez paušálu. Jo a koukal jsem že ČSOB nabízí v IB automatické dobíjení kreditu ale nefunguje pro virtuály :-(
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 6. 5. 2019 02:10

hauzz píše:Kaktus sim za 100, v HD dobiješ 500 máš 1000+100kč úvodní kredit vše s platností rok od aktivace


Nemá náhodou bonusový kredit platnost jen měsíc?
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 5. 2019 16:34

1) platnost úvodního bonus kreditu na 100korunovce je 12 měsíců
2) pokud v době dobití v HD je na kartě bonus s delší platností než 30 dní tak nový bonus přebírá platnost toho původního tj 12 měsíců od aktivace sim.
3) Kaktus má taky simzdarma (desetikorunovky) kde úvodní bonusový kredit platí 2 měsíce. Ta má na první dobití 100% bonus kreditu navíc (200-500) a dá se zkombinovat s HD a máš 200% bonusovýho kreditu navíc akorát s platností max 2 měsíce od aktivace sim.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nehyba 10. 5. 2019 14:13

blázen-74 O zálohu jsme zažádali a byla vrácena bez problémů.
nehyba
Junior

Odeslat příspěvekod blázen-74 10. 5. 2019 14:45

Díky za kladnou odpověď. Jen doufám že si své stránky hodí na bezpečnější https, protože přihlašovat se k účtu kde https není se mi nelíbí. Ale na 80-90 % je tím pádem i tak rozhodnuto. Doberu do dvou měsíců kredit co mám teď u sazky a pádím k callpro tafif za 99.
Jediní normální, jsme my blázni !
blázen-74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 5. 2019 11:42

Je to blázen... Když dám na jejich stránce přihlásit k účtu přesměruje mě to na https://sip.callpro.cz/cs/sign/in tak jaký nezabezpečený přihlašování?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blázen-74 15. 5. 2019 16:22

Ale máš pravdu-jsem blázen - heč :-D Jen jsem nezkoušel se přihlásit se k účtu, a tak jsem ani nevěděl že mě to přesměruje na zabezpečené stránky.
Jediní normální, jsme my blázni !
blázen-74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuk321 6. 9. 2019 17:05

Ahoj nejvyhodnejsi virtual ktery jede v siti Tmobil ( kde bydlim ma nejlepsi pokryti) , cca 60min mesicne, bez dat a sms ? Nejaky tip ?
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 6. 9. 2019 19:15

odorik.cz
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 6. 9. 2019 21:25

kaktus. reálná měsíční útrata za 60 minut s přehledem do stokoruny. tchyně např. měsíčně "platí" 100 Kč za 50 minut a 50 Kč za 40 SMS. Ve skutečnosti to je ale polovina, já jí, stejně jako zbytku rodiny, obhospodařuji účet a dobíjím v happy hours.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Madex 1. 10. 2019 06:26

Zdravím,

potřeboval bych pomoct při výběru operátora.

Právě jsem u Kaktusu a postupem času přestávám být spokojený - četnost dobíječek, technické výpadky atd.

Měsíčně:

150 minut
10 sms
1 GB dat
bez závazku

Pokud to může něčemu pomoct - je možno doložit status studenta.

Děkuji za pomoc při výběru
Madex
Junior

Odeslat příspěvekod radim 1. 10. 2019 07:44

Kolik tě to stálo teď?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madex 1. 10. 2019 09:54

Cca 250 - 300,- Kč.
Madex
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 10. 2019 11:20

Zkus dát poptávku do šedivek na zdejším fóru. Tam by ses mohl na těch 250 dostat. U Sazky za dobití 300 můžeš mít odměnu 1GB dat a za kredit 300 volání po 2,50 a SMS po 1,50 (takže míň než máš teď). Ještě by to šlo udělat u Tesco s kartou 2x kredit která byla od vánoc do letošního ledna v prodeji. Tam se dá za nabití na pokladně za 220kč udělat kredit 600 tj 1GB +balíček Štědrých200 na 200 minut nebo sms a ještě pade kreditu zbyde +volání a SMS do Tesco zdarma.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron