V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 5. 2019 17:40

Řidiči mohou jako odměnu za zodpovědnost získat 1 GB dat navíc

Datový balíček o objemu 1 GB může zákazník při splnění podmínek získat každý měsíc, tato bonusová data se čerpají jako první. Zodpovědnou jízdou si data navíc mohou vyjezdit jak tarifní zákazníci (např. O2 Paušál, O2 Fér s platbou na fakturu, O2 Moja Firma), tak předplacenkáři s kartou O2 Voľnosť či O2 Fér s dobíjením kreditu. U předplacenek je platnost balíčku třicet dní od aktivace. Bonusová data za zodpovědnou jízdu lze uplatnit až do 30. května 2020.

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR

https://datujzodpovedne.o2.sk/

Ako to funguje :

Stiahni si zadarmo aplikáciu O2 Extra výhody

Pred každou jazdou si zapni navigáciu, ktorá je súčasťou aplikácie

Dodržuj rýchlosť a nepoužívaj telefón počas jazdy

Ak splníš v daný mesiac podmienky zodpovednej jazdy, získaš 1 GB dát

*****************************************************************************************

Tri kroky k zodpovedným dátam
Stačí splniť 3 jednoduché podmienky týkajúce sa zodpovednej jazdy a odmeníme ťa 1GB dát

Absolvuj minimálne 10 jázd mesačne s našou navigáciou v aplikáci O2 Extra výhody.

Odjazdi minimálne 150 bezpečných kilometrov mesačne s našou aplikáciou.

Každú tvoju jazdu ohodnotíme. Tvoje priemerné bezpečnostné skóre na konci mesiaca musí byť vyššie ako 80.

8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 2. 5. 2019 20:46

“Ľutujeme, ale aplikáciu je možné používať iba na území Slovenska.”
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 5. 2019 06:33

Mám najeto 9 km včera, první 3 jízdy. Na území ČR. :) Zatím mám hodnocení 100 %
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 5. 2019 11:15

O2 má aplikáciu, ktorá vám dá až 1 GB dát za zodpovednú jazdu autom | VIDEO

https://www.mojandroid.sk/o2-aplikacia- ... zda-autom/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 6. 2019 21:34

Tak kód na 1 GB dat zdarma za Bezpečnů jazdu obdržen :D

Ale ! Nebylo to zase tak jednoduché. Najet ty potřebné KM a jízdy a skóre je v pohodě. Pak ale když měl přijít kód, tak nepřišel. Začal jsem to tedy řešit v pátek s O2 Guru, zaslal jsem screenshot s najetýma km z aplikace a dodnes mi neodpověděli, mají prý na odpověď/řešení několik dnů. Dnes jsem jim to teda napsal na Facebooku a pak už jsem měl kód asi za hodinu. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drakJBC 15. 6. 2019 21:45

Zdravím. Taky už mám splněny všechny podmínky pro získání těch dat za ježdění. Kód ale neobdržen. Co jste jim na fb napsal? Nedivili se, že píšete česky? Díky za odpověď D
drakJBC
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 15. 6. 2019 23:37

Měl bys ho po splnění dostat první den následujícího měsíce v SMS. Tedy při splnění v červnu bys měl dostat kód 1.7. Ale já na květnový zatím marně čekám.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 7. 2019 06:44

Dnes kod na 1GB dat za cerven v poradku dorazil do aplikace. Najezdeno v CR. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 7. 2019 11:15

Pozitivní na tom kódu je, že má platnost až do 31.5.2020. Takže kódy jdou syslit. Už najíždím na dvou sim kartách :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 3. 7. 2019 13:48

Na Morave a vo Sliezsku ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

O2 SK od včerajšieho dňa upravilo ponuku dát pri predplatenej karte Voľnosť. Pridáva viacero nových balíčkov s rôznou platnosťou. Aj základný balík ale po novom ponúkne dvojnásobný objem za rovnakú cenu.

250 MB na deň za 0,5 Eura

1 GB na deň za 1 Euro

1 GB na týždeň za 2 Eura

1 GB na 4 týždne za 3 Eura

2 GB na 4 týždne za 5 Eur
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 7. 2019 10:20

O2 rozdáva cez mobilnú aplikáciu 5 GB dát.

Získať päťgigabajtový balík je jednoduché. Ak ste zákazníkom O2 a máte nainštalovanú mobilnú aplikáciu Moje O2, už na úvodnej obrazovke sa vám zobrazí informácia o bezplatných dátach. Aktivácia je rýchla a informačná SMS s oznamom o úspešnej aktivácii príde na váš mobil do niekoľkých minút.

Operátor upozorňuje, že ak aktuálne využívate bonusové dáta za zodpovedné šoférovanie, o ktorých sme vás informovali v článku O2 odmení zodpovedných šoférov 1 GB dát, nový balík bonusových 5 GB dát si budete môcť aktivovať až po ich vyčerpaní. Aktivovať si ich môžete až do 15. septembra. Zároveň sa zvýšil objem dát za šoférovanie z 1 GB na 5 GB. Získate ich cez aplikáciu O2 Extra výhody.

:tleskani :tleskani :tleskani

https://www.fony.sk/clanky/o2-rozdava-c ... u-5-gb-dat

https://www.o2.sk/moje-o2/aplikacia?hp_textbox

Otázky a odpovědi :

Ako získam 5 GB dát zadarmo v appke Moje O2? A aké sú podmienky tejto ponuky?

5 GB Bonusových dát dát získate, keď sa prihlásite do aplikácie Moje O2. Dáta vás tam už budú čakať.
Nepotrebujete žiadny kód ani nič podobné. Priamo v aplikácii uvidíte možnosť aktivovať si 5 GB dát zadarmo.
Pre získanie dát stačí ponuku prijať v appke.

Dokedy platí táto ponuka?
Ponuka platí do 15. 9. 2019.
Ak už mám dáta v paušále alebo dátový balík, ktoré dáta sa mi budú čerpať ako prvé?
Ako prvý sa vám čerpá balík 5 GB Bonusových dát. Vaše zaplatené dáta sa začnú čerpať až po jeho vyčerpaní alebo skončení platnosti.
Dokedy od aktivácie môžem bonusové dáta využiť?
Pri službách s dobíjaním kreditu (O2 Voľnosť alebo O2 Fér s dobíjaním kreditu) môžete 5 GB Bonusových dát zadarmo využiť do 30 dní od ich aktivácie.

Pri službách s platbou na faktúru vám 5 GB Bonusových dát platí počas fakturačného obdobia, v ktorom si ich aktivujete a ešte celé ďalšie fakturačné obdobie.
Môžem 5 GB Bonusových dát niekomu darovať?
Nie. 5 GB Bonusových dát je naviazaných na telefónne číslo, pod ktorým ste prihlásený v aplikácii Moje O2 a teda pod ktorým boli aktivované. Nie je možné darovať ich niekomu inému.

o<:)

https://zive.aktuality.sk/clanok/141187 ... balik-dat/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 7. 2019 10:04

Pozor, při aktualizaci aplikace O2 Extra výhody - přijdete o kód na 5 GB dat v aplikaci za bezpečnů jazdu, takže je dobré si ho někam opsat nebo vyfotit. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 8. 2019 06:01

Tak včera další aktualizace appky O2 Extra výhody a po ní se objevil v Kódech kód z června ( co po předposlední aktualizaci nebyl vidět ). Dnes se ukázaly v appkách oba kódy najeté za červenec ( najížděno na dvou telefonech pro dvě telefonní čísla ). Velikost dat je 5 GB a platnost kódu do 15.9.2019. Takže kratší než u červnového. Ten má platnost do 31.5.2020. No takže začínám najíždět další kódy, léto od T-Mobilu nebude trvat věčně. 8-) ( A to máme ještě v záloze do 15.9.2019 5GB jen tak zdarma v appce Moje O2 SK. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 9. 2019 10:34

Datové léto pokračuje. Momentálně aktivováno 5 GB grátis v aplikaci Moje O2 SK a obdrženy další kódy 5 GB za bezpečnů jazdu ( v aplikaci O2 SK Extra výhody ) . K dispozici tedy mám +- 30 GB podle potřeby v Česku i na Slovensku. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 12. 2019 11:11

Mame prvniho a tak jsem nafasoval dalsich 5 GB dat za bezpecnu jazdu. Kod se objevil v appce O2 Extra vyhody automaticky. Mam dalsi dva kody za najete dve sim karty. Zatim je necham v zasobe az bude po vanocich ceskych operatoru. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků