Xiaomi MI 9 vs. Huawei P20 Pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Amemura 24. 4. 2019 16:00

Ahoj,
jelikož se v tomhle moc nevyznám a zároveň se nemohu rozhodnout, chci se zeptat, po kterém telefonu byste spíše skočili. Od telefonu očekávám hlavně velmi dobrý foťák, ale chci, aby i něco zvládl a systém nestál za úplný prd či se nezačal hned sekat. Beru v potaz i kvalitu zvuku, ale nezáleží mi na ni až tolik. Takže, mohu požádat o radu zda Xiaomi MI 9 nebo Huawei P20 Pro?
Předem děkuji ^^

-- 24. 4. 2019 17:08 --

Samozřejmě uvítám i jiné tipy. :)
Amemura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 24. 4. 2019 17:17

MI 9
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod DirtyKing 24. 4. 2019 19:03

Z těchto dvou jednoznačně Mi 9.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 25. 4. 2019 22:32

No ja mam P20 pro a uvazuji jit do mi9.
Takze mi9
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 4. 2019 07:30

Abych pravdu řekl tak mě také láká MI9 :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 26. 4. 2019 08:28

Fotky ve dne luxus.
Fotky v noci slabsi (kolik fotite fotek v noci? Par za rok?)
Sirokouhlac se hodi. / Zoom 2x , u P20 pro mam 3x a stejne fotky dost slabe z teleobjektivu , proto nepouzivam.
Snap 855 je delo.
Baterie slabsi , ale co se da delat 3300mAh , ale staci. Ktomu rychlonabijeni.
Muiu i emui mi vyhovuje.
P20 pro mam a reknu to nasledovne , dobry mobil , fotky pekne , vykon dostacujici (ale uz to neni top) , ale co dokazou udelat cinani od huawei s FW je moc smutne. Po instalaci A9 ma AOD v CR 12hodinovy rezim. Bug vi huawei uz pul roku a neni schopny udelat napravu , furt se ceka. Ctu jak mobily od samsungu , pocofone atd dostavaji nove funkce v aktualizacich. Od huawei jsem dostal velke kulove , jen bugy. Nocni fotky nejlepsi v FW 128 , ktera je rok stara , pote velke zmeny ve fotkach k horsimu. Proste huawei asi nema beta testery a zkousi to vas. Aktualizace chodi raz za cas a modlite se , at neni nedodrbaji. AOD je hodne slabe a i blba S7 je v tomto jinde.
Kdo neveri , at bezi na huafan.cz a koukne sam na fora a udela si obrazek.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ptth 9. 8. 2019 14:09

Tak já rok mám P20 pro a teď jsem si za S7 pořídil Xiaomi Mi9 a proti Huawei i S7 je to hodně nedotažený paskvil. Pořád nějaký problém a diskomfortní ovládání a baterie to je tragédie doslova.
Huawei je pocitově daleko dotaženější. A ačkoliv někdo říká že Snapdragon v Xiaomi je bestie, tak fotku udělá dřív Huawei než Xiaomi...za mě Xiaomi naleštěná bída vyzdvihnutá díky nízké ceně, ale praktiky je to nepoužitelné. Nemá ani origo flip pouzdro, always on displej jsem raději vypnul, notifikace mizej, čtečka prstů funguje pomalu nebo vůbec, v kapse se sám zapíná displej, foťak rozmazává detaily. Je to velký a hubený, displej je super.
ptth
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků