Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod _vpa 21. 4. 2019 17:31

Funguje vám někomu na S10+ pojmenování neznámých čísel? Na S9+ to fungovalo a na S10+ nic. To stejné číslo teď nemá název.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 4. 2019 19:16

Originální notifikace: Galaxy S10 měl upozorňovat zabarvením prostoru okolo selfie kamerky
https://www.smartmania.cz/originalni-no ... e-kamerky/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 21. 4. 2019 21:11

nefunguje
zabliká...všechny tyhle notifikační kroužkování okolo kamery, zabliká pouze při přijetí...pak už ne
...alespoň tedy mě, takže jestli vám něco spolehlivě funguje, notifikace kolem kamery, tak mi dejte pls vědět
dík
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 22. 4. 2019 08:06

tak ten arc lighting vypadá, že by to fungovalo, stejně teda svítí dole na displeji nějaká bílá tečka, škoda, že to kuli baterce neumí jen třeba po pár vteřinách bliknout...ale neměl jsem to čas vyzkoušet, je to nějakej triál, po třech notifikacích to chtělo zaplatit a už se to nedalo zapnout... :)
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod sTebliczek 22. 4. 2019 08:20

orgasmic píše:Nemáte někdo problém s Whatsapp? Jako by byl v nějakém šetřící režimu a když nechám telefon chvílí být, tak nechodí zprávy. Pak mi přijdou hromadné upozornění, když ho opět odemknu.

S WhatsApp ne, ale to same mi dela Gmail a nemuzi prijit na to proc. Proste nekdy mail prijde treba 4 hodiny po tom, co fakticky prisel. Pro pracovni mail pouzivam Outlook a tam je vsechno v poradku a chodi, kdy ma.
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 22. 4. 2019 08:47

Tak zde jsou fotky z mobilu Huawei P10 se stejnejma podmínkama jako včerejší z S10. První fotka je v noci v režimu "Fotografie". Druhá fotka je taky v noci, ale režim "Noc". Je to režim v praxi nepoužitelnej, protože mobil použije jen dlouhej čas na expozici, takže jedině ze stativu, nebo nějak opřenej, ale z ruky to je jen velká mazanice. Zkoušel jsem dělat několik snímků a vždy to použilo čas 52 vteřin :D Nakonec jsem mobil šprajcnul do rámu okna a tak to fotil. A třetí fotka je ze dnešního dopoledne v režimu "Fotografie". Noční fotky jsou velikostně celkem úsměvný, ale fotka ze dne je větší jak z S10, ale hezčí rozhodně není.

Noční fotka v režimu "Fotografie":
https://drive.google.com/file/d/1rsEH_C ... sp=sharing

Noční fotka v režimu "Noc":
https://drive.google.com/file/d/1FzvmlO ... sp=sharing

Fotka ve dne v režimu "Fotografie":
https://drive.google.com/file/d/1lV13Rv ... sp=sharing
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 22. 4. 2019 08:55

Další problém, do auta se mi nepřenesenou kontakty s ménama, jen čísla, a to ještě jen z protokolu volání, normální kontakty jsou zašedlé, vubec se nepřenesly ...,,všechny volby povolené, 10x zkontrolované jak v autě tak v mobilu...no není krása? :(((((((((( grrrrrrrrrrr
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 4. 2019 09:08

Jaky krasa? Zalezi i na aute jaky je tam infotament, jaka verze apod. Zadny infotament neni kompaktibilni se vsemi telefony.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earthquake741 22. 4. 2019 11:02

Zkoušel někdo propojení s handsfree dvojkové octavie (2012)? Na S7čce funguje bez problémů, ale radši se před koupí nového telefonu ptám. Chci S10e, ale pokud by měl být problém s přenosem kontaktů a spojením, raději bych volil něco jiného. Nové auto kvůli telefonu zatím kupovat nebudu :D
earthquake741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Achta 22. 4. 2019 11:05

předchozí samsung neměl s audi mmi žádný problem....
podle mě to je zase dokurvený kuli GDPR ...dtto jako že ti telefon nesmí přečíst nahlas kdo ti volá...co kdyby to někdo slyšel...žeo....no není to krása? :)))
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod earthquake741 22. 4. 2019 11:10

Já o tom právě už slyšel z více míst, že s tím nové samsungy mají problémy...asi půjdu raději do S9, nové auto kvůli telefonu kupovat nehodlám a zrovna mladík to auto taky není, hádám, že tam budou určitě problémy taky, když to nejde ani na audi. Jaký je to rok?
earthquake741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RychJ 22. 4. 2019 11:20

Superb 3 kombi 4x4 2017 a S10+ uplne bez problemu.
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 22. 4. 2019 11:24

2 octavia a s10e není problém
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 22. 4. 2019 12:54

earthquake741 píše:Nové auto kvůli telefonu zatím kupovat nebudu :D

To není o autě ale o GSM jednotce a tam to není až taková magie ji případně vyměnit.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danbed 22. 4. 2019 14:13

earthquake741 píše:Já o tom právě už slyšel z více míst, že s tím nové samsungy mají problémy...


Nesmysl, problém je v autě, ne v mobilu. Mám Kodiaq a vše, včetně Android auto funguje naprosto bez problémů. Také v maželky Peugeotu 3008 vše na 100% .
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků