Výmena vadného displeje-KATASTROFA

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2019 16:57

V pomerne rozsíreném servisu,který má pobocky po CR jsem si nechal vymenit displej.Oprava byla provedena behem cca 3 hodin to je zatím jediné pozitivum.
Doma jsem dal Sim a pametovku,zapnul jsem ho a zdesil jsem se.Displej celý do cervena,dále fleky a hrozné je vse tmavé i pri nejvyssím jasu.Co se ovládání týce,tam zatím bez problému.
A na kolik me ta sranda vysla cca 2250,telefon je Xiaomi Note 4.Samozrejme písou,ze pouzívají pouze kvalitní originální firemní díly.
Zatím nepísu,jaký je to servis,dokud s nimi neprojednám reklamaci.Ted by to zbytecne vyznelo spatne a pokud se k tomu postaví celem,tak to vyzdvihnu.Pokud ne,tak se samozrejme budu bránit a uplatním svá zákaznická práva.
Jenom nechápu,jak neco takového muzou pustit jako hotovou opravu,to mi hlava nebere.
akburt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kasprik 14. 4. 2019 18:03

Do čínský sracky naseres přes dva litry. To mi hlava nebere.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 4. 2019 18:16

Vzdyt ten telefon stoji novy lehce pres 3tis, co te proboha napadlo vrazit 2200kc za displej u takové čínošlupky? To bylo jednodussi takovy odpad vyhodit a zakoupit jiny. Tohle se ani neopravuje.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2019 19:50

Nastestí se servis pochlapil a aniz by to videl,tak na základe mého mailu se se mnou spojil a ze to samozrejme znovu vymení.Akorát musí ten správný objednat.
Ad.slupka,nejsem velkej telefonista,a víc to pouzívám jako ovladac pro Mojo-Poly a také tím ovládám internet.radio Hama.
Telefon me vydrzí cca tri dny na nabití,slusná vnitrní pamet,4GB horní pameti.Novej me stál sestku,mám ho rok a půl,tak byla oprava na míste.Predpokládám,ze se uz neprodává,i kdyz jsem si to asi zjistit mel...Ted s tím uz nic nenadelám.
P.S.Na webu ho má pouze Mall a v mé verzi 4GB/64GB stojí 4300,tak asi jo,ale to uz bych sel spís do nového typu.
akburt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 4. 2019 20:20

Da se najit hned v nekolika obchodech za bratru 3300kc, vyhozene penize.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků