Předplacené karty

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 29. 3. 2019 20:23

Kaktus je taky zajímavý to je pravda.. Takže Mobil odpadá a Vám díky.. Z toho si už vyberu..
boromir (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spread 30. 3. 2019 18:21

Ahoj ve spolek. Nevite o nejake predplacene karte zdarma, nevite jak dlouho bude platna bez dobiti. Diky.
Spread
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2019 18:35

https://m.mujkaktus.cz/simzdarma
platná do data expirace
po aktivaci platí rok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mario355 12. 4. 2019 18:05

Tak jsem přátelé vyzkoušel ten jednodenní balíček u karty Twist Neomezený datový balíček na den za 99 Kč.Rychlost je cca stále 3 Mb/s i lehce přes, jede super, neseká se.I po spuštění Youtube jede bez sekání.Minulý týden jsem do Vídně na letiště a i v Rakousku a na Slovensku to jelo bez problémů.Pak jsem si dal internetové rádio Beirutnights, tok je standartních 128 Kbps.Jelo to celou dobu bez problému, seklo se akorát při přejezdu rakousko-slovenských hranic a dále slovensko-českých hranic což chápu, jiný roamingový operátor.Ale brzy to zase naběhlo a šlapalo.Takže kdo občas potřebuje nějaký jednodenní neomezený tarif a stačí mu rychlost 3 Mb/s tak doporučuju, spokojenost.
mario355
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 5. 2019 07:39

Nemile jsem zjistil, že, když chci převést číslo na předplacenou kartu Vodafone, tak počáteční kredit u nové SIM platí jen 45 dní (tzv. extra kredit), takže 200Kč již není standardní počáteční kredit, ale extra kredit a platí 45 dní. Domníval jsem se, že to takto nevýhodně má nastaveno jen Oskarta a speciální předplacenky Vodafone. Po dobití 200Kč, i tak extra kredit propadne 45. den. Existuje nějaká vychytávka, jak to obejít? Napadla mě možnost si zřídit nejdříve Nulový tarif a poté přejít na dobíjecí kartu, ale i tak nevím, zda pak kredit, co se dobije, zda bude platit 10 měsíců nebo jen 45 dní. T-Mobile má prozatím nejdelší platnost počátečního kreditu včetně Kaktusu 12 měsíců.
anonyni

Odeslat příspěvekod radim 3. 5. 2019 09:22

Není nic jednoduššího než zavolat na *77 a zeptat se tam. Nebo v prodejně. Každý jen hledá, jak toho druhého ošidit. Škoda, že Oskar nezůstal Oskarem, Vodafone přinesl jen špatné. :-/
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 5. 2019 11:05

Včera jsem volal OP, ten věděl daleko méně info, než já, stále opakoval, že se s tím nesetkal. Dneska jsem psal z chatu a dali mě přímo odkaz, kde se píše o těch 45 dnech. Oskarta samoobsluha, to je ***. Zkoušeno v několika prohlížečích, chcete odkliknout ty cookies, ale stránka nereaguje včetně křížku. Chcete změnit heslo, nic se neděje; -//- nastavit služby, nic se neděje, píšete na servis, ať neplatím 39Kč, předáme a stejně se nic neděje. Schválně jsem jim poslal printscreen obrazovek, ať vědí, o co jde. Nicméně, by stálo za úvahu, aby autoři MM vytvořili článek na platnost úvodního kreditu, prozatím jen T-Mobile vč. Kaktus je schopen mít počáteční kredit na 12 měsíců, těch 45 dní to je ***, zejména, pokud se jedná o zákazníka, co těch 200 kč neprovolá. Zaměstnanci jsou lační na prodej a dobíječky je moc netrápí.
anonyni

Odeslat příspěvekod ladisl 28. 5. 2019 14:36

Od 1.7. začne Vodafone na předplacených kartách účtovat hovory po celých minutách (60+60) jako ostatní síťoví operátoři.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 2. 9. 2019 20:03

Vodafone začal v aplikaci dávat k balíčku 1,2 GB + sms neomezeně v síti (199kč) 2 GB navíc!
Dosud to bylo jen 500 MB.
Myslím, že je to vcelku slušná nabídka.
Pro studenty je tato nabídka ještě lepší 3,2 GB za 99,5 Kč - nemá konkurenci.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod motty2057 4. 9. 2019 17:08

Budou chtít ISIC nebo stačí RČ?
motty2057
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod philmencz 4. 9. 2019 19:21

Máte někdo vyzkoušeno, jak se chová nabití předplacenky VDF? Mají odměnu za dobití 10%/20% (do 3měsíců/nad 3 měsíce aktivní karta) při nabíjení nad 250 Kč a pak dále dává VDF 20% za automatické dobití "Chytré dobíjení" .
Pokud si nastavím "Chytré dobíjení" s 20% kreditu navíc, tak nedostanu či dostanu těch dalších 10/20% za délku trvání karty u VDF?
Pokud by to bylo 20+20%, tak by to bylo super....má to někdo vyzkoušené jak se to chová?

Protože při nabití 650Kč by šel poté využít i balíček 5GB+neomezené min. a sms kamkoliv. Pak by to vycházelo lépe než paušál co mají se 4GB+neomezené + dokup dat 2GB za 149,-, ale se smlouvou na 24m., takhle by to bylo s možností přejít na konci platnosti balíčku kamkoliv hned.
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 9. 2019 21:15

Dostaneš. Odměny se sčítají. Dále je i odměna za dobití platební kartou v aplikaci Můj Vodafone. Ta bývá 10 - 25 % záleží jakou dají zrovna akci. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Obyvatel 2. 10. 2019 00:59

Rozumí někdo online výpisu služeb T-Mobile? Aktivoval jsem balíček Twist internet na rok (500 MB / měsíc), ale vykazuje to naprosto nesmyslnou spotřebu dat, dnes to najednou ukouslo skoro 200 MB a prakticky se vyčerpalo, přitom za poslední měsíc ukazuje telefon sotva polovinu. Není to tak, že to účtují vždy rovnou po 1 MB za každý započatý 1 kB? Ve výpisu se neustále střídají položky:

internet.t-mobile.cz:1100 (Twist data na 30 dní)
internet.t-mobile.cz:9000 (Mobilní internet)

Ta druhá nedává vůbec smysl.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 7. 10. 2019 04:53

motty2057 píše:Budou chtít ISIC nebo stačí RČ?

Stačí RČ a když si pro kartu zajdeš přímo na prodejnu, tak ani to ne a dají ti za 300 Kč kartu s již aktivovaným příslušným balíčkem a aplikovanou studentskou slevou.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 9. 10. 2019 13:03

kolik tam je celkem kreditu když ta simka stojí 300Kč? tak na kolik měsíců bych měl prakticky ten datový balíček 3,2GB?, aniž bych dobíjel.? Někdo tu psal, že snad ten bonusový kredit nelze využít na nákup balíčku.
Máte ověřeno jak to je? :-) ;-)
marvy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků