a2mobile roaming (v PL neomezený net)

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GOLDman5 28. 3. 2019 10:47

Ja som ich tiež kontaktoval dal im číslo a vždy odpovedia ako retardi " Negarantuju LTE v roamingu" aj na FB aj mail som pisal. Poliaci sú tam hádam retardi lebo okrem tej jednej vety nič iné nenapíšu. Inak napadlo ma, že som si všimol keď s kupoval 3 karty že jedna bola ako keby v novšom resp odlišnom obale a ďalšie dve zase iné možno ozaj niekde ide niekde nie. Každopádne sú mantaci, neviem čo mám napísať aby ma chápali a to im píšem plynulo chápavo anglicky. Dokonca potom už radšej ani neodpisuju...
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 28. 3. 2019 10:58

Az zase pojedu do Polska, koupim jeste jednu SIM na sebe a dalsi na nekoho jineho a uvidime, jestli na nektere pujde LTE. Uvidi se, jestli to bude spis nastavenim na uctu registrovane osoby nebo SIM kus od kusu. Kazopadne jsou to pitomci na te jejich podpore.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod GOLDman5 28. 3. 2019 11:04

Skôr pozri podľa obalu lebo ja som tri kupoval jedna mala iný obal ako keby troska ina "edícia" skúsim ju dnes otestovať lebo píšem im aj teraz a stále nič nechápem ako sa niekomu snimi podarilo problém vyriešiť bud sú nechapavy alebo sa im nechce. Každopádne s Poliakmi je problém..
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod gejzic 28. 3. 2019 12:05

Tohle je moje SIM a takový mám signál po celé ČR.
Přílohy
karta a2.jpg
lte.jpg
gejzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GOLDman5 28. 3. 2019 12:08

No a sme doma dva rovnake obaly tam nejde a ďalšia je troska iný obal a tam ide dokonca na SK LTE ide u všetkých troch OP okrem 4ky (swan) takže jasne že chybu majú ty mantaci.
Inak skôr dôležitý obal kde bola vložená sim dva rôzne podobne
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod kerlcz 28. 3. 2019 12:44

99.jpg
99.jpg (47.67 ) Zobrazeno 1545 krát
Já jsem kupoval SIM v takovém kartonu a bez problému fungoval po vložení do telefonu ihned roaming i LTE v síti O2 i Vodafone. Mám ještě poslední SIM, pokud by měl někdo zájem tak info do SZ.
kerlcz
Junior

Odeslat příspěvekod rendík 28. 3. 2019 16:25

Mám zájem.muzes poslat poštou!

-- 28. 3. 2019 16:25 --

Mám zájem
rendík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr-21 28. 3. 2019 16:39

Moje obaly na SIM bez LTE v roamingu vypadaji stejne, jen dole, v cernem pruhu, je napsano: LTE, Wifi calling, 1 rok.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod kerlcz 28. 3. 2019 19:24

Já to mám taky uvedeno na vnitřním obale celé SIM. "lte wifi calling, 1ROKwažnosci konta" a VŠE OK. Nevěřím, že by byly simky S a BEZ LTE.
kerlcz
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 28. 3. 2019 19:45

Kdy jste karty kupoval? Ja asi 5. 3. 2019 v Kudově v Žabce. Chtelo by to shromazdit vic informaci od lidi, komu LTE jde a komu ne. Treba by z toho slo neco vyvodit...
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod GOLDman5 29. 3. 2019 00:10

Inak podarilo sa niekomu minut celych ( co tam v spotrebe pise cca 1792MB ) v EU?
Lebo mna to vyplo ked som skusal po cca 1400MB resp ostalo tam v moje a2mobile ukazovat zotatok 403MB a prislo sms pri 40% vycerpani 80% a 100% a ak chcem pokracovat mam poslat sms ale bude to platene tak neviem preco tam ukazuje uplne iny zostatok a realne ide len 1400MB cca :) Mimo to keby aj chcem pokracovat ta sms na 8802 " ODBLOKUJ " ani nejde poslat :D made in poland :D
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 29. 3. 2019 07:17

Me to udelalo stejne, v samoobsluze je asi 390MB, ale SMS uz prisly a net v roamingu nejede.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 30. 3. 2019 10:52

Jelikoz volam obcasne do polska a pouzival jsem k tomu odorik, jelikoz 11,50Kc za minutu se mne nejak nechce platit. Data potrebuju jen vyjimecne a kdyz jsem to tady nasel protoze nekdo na ten tarif odkazal, rekl jsem si ze to musim zkusit. Tak jsem se projel do polska, spalil 15 litru nafty protoze nechci slevu zadarmo, ze jo a koupil teda nejake ty SIM od A2 mobile. Neslo to bez problemu, ja si naivne myslel ze ty Zabky budou nejaky vetsi supermarket, to jsem se seredne zmylil, jsou to malinkate obchudky. Prvni pruser nastal pri registraci, v prvni zabce mne pani vyfuckovala ze ji to nefunguje. Byla to dama tesne pred duchodem, nedivim se ze se ji ten interfernet vzpouzel. Dalsi uz mlada slecna nedokazala vybrat v systemu zahranici. Optimismus mne neopoustel -) Ve treti zabce jsem uspel. Slecna to bravurne zvladla, tak jsem si z vdecnosti koupil jeste dve ty karty, za ty prachy... Polaci tam kupovali akorat koralku, tak at ma pohyb i na jinem zbozi -)))

V polsku mne karta fungovala pro volani, ovsem asi na ni nemam aktivni roaming protoze po prekroceni hranic chipla a at delam co delam, nemam zadnou aktivni sit. I kdyz nastavim roaming na zahranici a vyber site dam manualni, nelze prihlasit do zadne site. Budto to bylo tim ze jsem z karty volal v polsku jen na jejich podporu a neni aktivni nebo je na ni zakazany roaming.

Sam to vyresit nedokazu, tak uvidime v pondeli. Mam dve karty ty zelene a dve karty barevne.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 30. 3. 2019 12:45

Zaregistruj se na moje.a2mobile.pl , tam muzes roaming a zahranicni hovory zapnout
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 30. 3. 2019 15:16

To bylo prvni co jsem chtel. Jenze on mne na to cislo posle kod v sms ktery mam zadat, jenze kdyz neni na siti, tak mne nedojde a nezadam tam nic.
0055
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků