Telefon v rozmezí 13-15 tisíc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Edwin44 17. 3. 2019 18:46

Dobrý den, minulý týden mi odešel, pro mě velmi nečekaně a bohužel nevratně, telefon Samsung galaxy S7. Nyní hledám náhradu, cenové rozmezí je optimálně 13 tisíc, pokud by mě něco hodně zaujalo tak jsem schopen investovat 15 tisíc, více už opravdu ne. Po dlouhých hledání a pročítání, mě zaujali tyto telefony: Xiaomi mi 9, Samsung Galaxy A50, Huawei P20 pro a Honor View 20 . Vím, že ty dva z těch uvedených telefonů ještě nevyšly, takže nikdo s nimi nemá zkušenost, ale koukal jsem hlavně na parametry zatím, je možné, že počkám až vyjdou recenze. Další varianta mě napadla (vzhledem k tomu, že na nový tolik nespěchám,cca 2 měsíce vydržím) jestli v blízké době neklesne cena Samsungu S9/S9+??! Navíc mám Gear 3 hodinky a nevím jak optimální by byla synchronizace s jinou značkou než Samsung.
Původně jsem byl rozmyšlený pro Samsung A50, přijde mi, že jeho poměr cena/výkon je skvělá (V Alze 8 500 v předprodeji), ale trošku mě mrzí, že nebude verzi s 6GB Ram a ten foťák by taky mohl být o kapku lepší. Potřeboval bych radu do kterého jít, sám totiž dost tápu, případně návrh nějaké jiné alternativy, kterou jsem opomenul. Děkuji předem za každou radu či nápad.
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 17. 3. 2019 20:33

LG V30 poměr cena výkon Alza.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 3. 2019 20:46

Note 8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 18. 3. 2019 07:38

note 8 byl ted za patnact ale je to krava...byt tebou pockal bych mesic jak se vykrystalizuji ceny a primarne kouknul na S9 i kvuli tem hodinkam (ted za 16K), predstavovat se bude jeste P30, do prodeje snad uz i nove Lg...jinak ve vykrodeji V30 nebo G7
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 18. 3. 2019 21:48

Note 8 :-)
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Edwin44 19. 3. 2019 00:09

NOTE 8 v nějakých ověřených obchodech pod 15K nevidím ...... má někdo zkušenosti s propojením Samsung Gear 3 s jiným typem telefonu než je samsung?
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2019 03:09

Tady se nemusíš bát Note 8 koupit, sice EU distribuce ale ověřený
eshop
https://www.max-shop.cz/samsung-n950f-d ... black.html
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 19. 3. 2019 06:48

Provozuju S3 s Honor 9 a táta s Huawei p9 a oboje bez problémů.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Edwin44 19. 3. 2019 15:14

Tak to jsem rád, myslím že aplikace Samsung Health snad půjde stáhnout z obchodu?!
P30 zní hezky, ale nepředpokládám, že jeho cena bude v moji cenové relaci
Pořád tak nějak čekám na to co vyleze z toho Xiaomi mi 9, jestli to podle recenzí bude dobrej telefon nebo ne, zkrátka jestli se vyplatí počkat nebo ne. Zatím je pro mě favorit Honor View 20.
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 19. 3. 2019 16:42

bez IP68 a bezdratoveho nabijeni? to si spis pohorsis...tu cenu ten telefon nema. Note 8 byl za 15K pres vikend ted nevim. P30 jsem psal z duvodu predstaveni a nasledneho snizeni cen starsich telefonu napr. P20 pro...prece ti nebudu doporucovat cenovku 23K nebo kolik bude urco stat.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Edwin44 19. 3. 2019 17:35

proto je to pro mě takový dilema.... Xiaomi zase nemá slot na pametovku, nemá 3,5 mm (bezdrátový sluchátka plánuju ale ne hned) a ta baterka by mohla bejt taky lepší, za to dobrej foťák a výkon ... ten honor zase nemá bezdrátové nabíjení ani ochranu .... ideální by asi bylo kdyby v nejbližší době přišla sleva nebo nějaký cashback na S9+
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2019 17:48

...a Note 8 za 13590kč se ti nelíbí?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Edwin44 19. 3. 2019 23:30

hmm takže základní verze P30ky za 20K pravděpodobně, to je dost.
Já asi nevyužiji výhody, které přináší mobil se stylusem. Navíc Note 8 už je 2017 model, ten už se nemůže "těšit" na budoucí aktualizace Androidu. Bezdrátové nabíjení zatím nevyužívám vůbec takže to není zase takové mínus, spíš mě štve že je moderní dávat pryč 3,5 jack a nemít slot pro paměťovku :-(
Edwin44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2019 00:47

Note 8 je jen o půl roku starší než S9 který chceš, takže ani u něj podporu nebudeš mít kdovíjak dlouho
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků