Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hadasek 4. 3. 2019 13:59

To peter34:

No, jsem rád, že jsem na to přišel :-) Asi nahodím Novu znova a nastavím od 0... To bude jistota.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kok77 5. 3. 2019 16:59

Zdravím.
Po přechodu na Android 9 u T Mobile mi telefon vypisuje u spuštění několika aplikací třeba Samsung Healt že aplikaci nelze spustit protože je telefon rootnutej. Je pravda že jsem to v minulosti udělal(rootnul) , ale po instalaci android 9 přes Odin jsem si myslel že bude provedena čistá instalace a root bude pryč. Bohužel se tak asi nestalo. Neřešil prosím někdo podobný problém. Případně může mi někdo poradit co a jak udělat aby byl dřívější root pryč. Moc Vám Všem předem děkuji za pomoc.
kok77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 3. 2019 18:15

Jestli jsi mel rootnoty telefon, tam mas trvale poskozeny knox a bez toho nelze pouzivat napr. Samsung Healt. Knox se jiz napravit/opravit neda.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 6. 3. 2019 14:10

Dneska přiletěl můj nový foun a to Note9 a já bych rád nějaké přední krytí, hodně se tu vychvaluje dome glass, ale když čtu recenze a názory po netu, tak si tím teda fakt jistý nejsem a nerad bych tím ještě spíše telefonu ublížil. Má někdo opravdu manuální zkušenost, ať už jakoukoliv, popřípadě jiné návrhy. Dík
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 6. 3. 2019 14:48

Viťa28:
Nedávno jsem tady zkušenosti psal.
----
Ano, já jsem si ho pořídil. Perfektně sedlo a nasazení (přilepení) šlo jako po másle. Po měsíci mi telefon sklouzl z postele a spadl na plovoucí podlahu. Výška 40 cm. Prasklo na 2 místech a dohromady na 3 místech se uštíplo. Vpravo nahoře, vlevo dole a vlevo nahoře na úrovni tlačítek hlasitosti.
Takže sklo perfektní, ale první pád z malé výšky a budu ho sundávat.
Mám doma ještě tohle, tak uvidím, jaký to bude rozdíl.
https://www.aliexpress.com/item/2018-UV ... 4c4dDLlkYH
-----

Za více než 1000 Kč s dopravou je to dost špatná investice. Vzhledem k tomu, že třeba Note 4 jsem nosil bez skla a bez pouzdra 2 roky a nikdy se mu nic nestalo...Pár pádu zažil a jen ten na asfalt z 1,5m mu nechal šrám na rámu a displeji.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 6. 3. 2019 15:53

Tak to je dost smutné, taky mi ta cena přijde divná, a už vidím, jak se mi to nepovede a budu na nervy. Co hodrogel, co mají na ali, zkušenosti? Trochu se bojím neoriginálních lepidel....
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 6. 3. 2019 16:04

Až se k tomu dostanu, tak ještě vyfotím následky po tom jednom pádu a nasadím to z Ali.

Jinak to dome glass má naprosto parádní parametry co se týče viditelnosti displeje, skluzu S penu atd. Někdy to klouzalo snad až moc :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 6. 3. 2019 16:10

Mám na S9 stejné sklo jak je odkaz výše na Ali. A bez problémů, UV lepidlo drží stále perfektně i po několika měsících se nikde nodlepuje. Je to levnější alternativa Dome Glass a aplikace taktéž bez problémů. Jestli už ani tohle sklo nedokáže někdo aplikovat, tak ať se jde radši zastřelit, protože nic jednoduššího už snad ani není. :-D
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 6. 3. 2019 16:13

To quiz.
Já jsem ho zkoušel přiložit nanečisto a vypadá to, že půjde použít ta vanička a věci z Dome Glass. Tam jde opravdu jen o to, aby to člověk nasadil rovně a lepidlo bylo jedna velká kapka uprostřed. Samozřejmě vše očištěné a bez prachu.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 6. 3. 2019 16:17

Právě, jedna velká louže a na rovině a když náhodou vykápně špatně, tak je 1300 v ***** :D
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 6. 3. 2019 16:40

Víťa28:Není to žádná věda,nechápu co je pořád za problém. :hm Prostě aplikuji lepidlo na střed displeje,položím sklo ,vyrovnám,počkám až se lepidlo rozteče po celé ploše a osvítím UV lampou,co jde na tom udělalt špatně? A s tou vaničkou je to úplná pohoda. :-D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 6. 3. 2019 16:45

Tak já se ptám, protože když čtu recenze a zkušenosti, tak každej třetí na to nadává. Odkud nejlépe dome glass objednat, abych ho měl brzy doma?
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 6. 3. 2019 16:53

Dome Glass jsem neobjednával,ale tady ještě video aplikace Curved Glass UV z Ali.Jednoduché a rychlé. Nebo se dá koupit i u nás ,tuším za necelých 500kč za 2 dny doma.

https://www.youtube.com/watch?v=s4jjGM2XVY8
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Víťa28 6. 3. 2019 17:00

Njn, ale nevím zda to bude stejná kvalita, on přece jen ten pvrch skel může být jiný. A doma bude na 14 dní minimum, jak to znám.
Víťa28
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 7. 3. 2019 08:22

V sekci S9, S9+ dříve někdo psal že měl Dome Glass a po pádu nasadil levnější z Ali. Prý je to úplně to samé, nevidí v těch sklech žádný rozdíl, jen v ceně. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků