LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod deglaser 22. 2. 2019 12:04

A poslední otázka když mam bezdrátovou rychlo nabíječku taky bude nabíjet rychle.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 2. 2019 16:37

Rychlé nabíjení nemá žádné zařízení v menu.


Ma a ptal se proto, protože Samsung mam moznost aktivovat/deaktivovat rychle nabijeni, setri to baterku do budoucna. A s tim pomalým to misto hodiny nabijis dve, ikdyz jsi pripojeny na original nabijecku, ktera je pro rychlo nabijeni. Nekdo to tak chce, tak vzdy je lepsi volba.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maciakba 23. 2. 2019 16:18

no co mi na G7 vadi je ze ma fixny focus teda uz sa neda tolko hrat s kreativitou foteny objekt musi byt dalej od objektivu inak bude out of focus... a mal som G5 mne sa pacil sirokac ktory bol nauzaj sirokac nahradil dokonca moju sigmu na zrkadlovke na dovolenkach fotilo to dobre na zverejnenovanie fotiek na FB a ukazky pre kamaratov to bolo plne dostacujuce

mozem otazku preco ti tak zalezi na kvalite co budes s fotkami robit realne?
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 2. 3. 2019 18:34

Kterou bezdrátovou nabíječku používáte zkoušel sem dvě ale ani jedna se nevypla když mobil hlásil že je plně nabitý. ( Samsung EP-NG930B, AVACOM HomeRAY S10)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod balagerCZ 2. 3. 2019 20:28

tak lg g6 prisla aktualizace, na g7 nic, asi se ceka na pie. nebo nevím no.....
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 4. 3. 2019 08:20

Za jak dlouho se vám nabije? Myslela jsem, že rychlonabíjení je míň jak dvě hodiny. Moje stařenka g3 se nabije za hodinu a třičtvrtě a g7 za víc jak dvě hodiny...je to normální?
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 4. 3. 2019 08:34

Pouzivas originalnu nabijacku? Originalny kabel? Hras sa s telefonom pocas nabijania?

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 4. 3. 2019 08:50

Použíívám originál nabíječku...během nabíjení jen kouknu jak se nabíjí.

-- 4. 3. 2019 08:56 --

Používám originál nabíječku. Během nabíjení jen kouknu jak se nabíjí, smáznu maily, nic víc. Dnes jsem ho dala nabíjet v sedm hodin a teď je nabitý na 73%.
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikDiamond 4. 3. 2019 09:43

To je divné. Mě se nabijí extrémně rychle. Je to jedna z vlastností která se mi na něm líbí.. I kabel a vše je originál který byl přiložen ke G7? Něměnil jsi ho?
PatrikDiamond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod haens 4. 3. 2019 11:09

Typ nabíjení (rychlé/normální) by měl být napsaný na displeji (ikonka, nápis apod.)

Případně nějaké tipy, jak to řešit, jsou tady:
https://thedroidguy.com/2018/11/how-to-fix-lg-g7-thinq-is-not-fast-charging-1093832
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 4. 3. 2019 11:24

Na displeji nápis rychlé nabíjení a na 100% se nabil za 2 hodiny 55 minut...s originál nabíječkou. U prodejce dohodnuta výměna, pravděpodobně vada z výroby.
Každopádně děkuji za radu
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 4. 3. 2019 11:40

Měl jsem stejný problém!!!

Zjistil jsem, že používám kabel od Honoru, který je sice oboustranně symetrický, ale je divně zkonstrovaný. Když ho zapojím tak, že vidím spoj rámečku USB nahoru (čumí prostě puntíkama nahoru), nabíjí pomalu. Otočím ho vzhůru nohama puntíkama dolů, tak nabíjí rychle.

Takže bacha, některé levnější kabely umí rychle nabíjet jenom *NĚKDY*! Záleží na otočení.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarko01 8. 3. 2019 15:09

Da sa na G7 (po nejakych updatoch ktore boli) uz prepinat medzi klasickym a sirokouhlym objektivom pocas natacania videa? Mam G6+ a tam mi to ide bez problemov od zaciatku.

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 8. 3. 2019 15:32

Jakou bezdrátovou nabíječku používáte mam 3 a ani jedna nevypíná když se G7 nabije.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jahobova 11. 3. 2019 07:42

KevinTenSpravnej píše:Měl jsem stejný problém!!!

Zjistil jsem, že používám kabel od Honoru, který je sice oboustranně symetrický, ale je divně zkonstrovaný. Když ho zapojím tak, že vidím spoj rámečku USB nahoru (čumí prostě puntíkama nahoru), nabíjí pomalu. Otočím ho vzhůru nohama puntíkama dolů, tak nabíjí rychle.

Takže bacha, některé levnější kabely umí rychle nabíjet jenom *NĚKDY*! Záleží na otočení.


Nad touhle radou jsem mávla rukou. Telefon mi vyměnili. Když se i další telefon nabíjel skoro tři hodiny, vzpomněla jsem si na tuhle radu, otočila kabel a hurá, mobil se nabíjel rychle. Podotýkám, že nabíječka je originál. Děkuji za radu
jahobova
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků