Náramek s displejem čitelným na slunci

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HawkeyCZ 25. 2. 2019 15:41

Hledám náramek s displejem, který bude 1. opravdu dobře vidět na slunci a 2. nebude drahý

Prošel jsem různé video recenze, ale když to natáčí i venku, tak mají problém najít úhel, aby bylo něco vidět.

Jinak z funkcí mi stačí čas a vidět kdo mi volá. Doteď mám Xiaomi MiBand2 a nebýt té (ne)čitelnosti, tak mi stačí. Zkoušel jsem i Xiaomi Miband3 a Honor band 4 a jsou jen o málo lepší....
HawkeyCZ
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 25. 2. 2019 16:59

Vzal bych Amazfit Bip. Sice tvar jako hodinky, ale lehoučký, tenký, velká výdrž baterie a skvělá čitelnost na slunci
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 2. 2019 17:55

Ted se mi dost libi Honor Band 4 Running zeleny.... Tak vam nevim ^_^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubicek 25. 2. 2019 18:22

Ano, BIP jsou super hodinky (díky GPS a výdrži) , ale BIP vypadají jak hodinky z asijské tržnice. Hrozný vzhled i materiál. Něco takového bych se styděl nosit na ruce.
Pokud mohu doporučit, náramek také od Amazfit, ale Amazfit COR - čitelnost naprosto perfektní i na největším slunci, elegantní vzhled, nekonečné množství ciferníků. Výdrž akumulátoru cca. 3 týdny. Cena 1300,-Kč
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HawkeyCZ 26. 2. 2019 07:03

szoustas: Amazfit Bip se mi nelíbí (buď náramek nebo kulaté hodinky)
zumzumzum: Honor Band 4 jsem viděl naživo a venku byla viditelnost nevalná (ale lepší než MiBand 2)
Lubicek: Amazfit COR je zatím můj favorit. Nevýhoda je, že vypadá větší . Podle videa níže svítí trochu víc než ostatní:
https://www.youtube.com/watch?v=7sH93Wi-LSQ

Má někdo ještě jiný tip?
HawkeyCZ
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků