Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 2. 2019 12:31

Po potiahnuti palcom z hora nadol sa zobrazia vsetky aplikacie, a v hornej casti sa zobrazi vyhladavanie v telefone. Ale s jednym rozdielom. Aby sa mi zobrazila klavesnica, musim kliknut do vyhladavacieho pola.


Mas sice S9, ale je divne, aby na note 9 to bylo jinak, ale jak se me zobrazi pole vyhledavani automaticky se me vysune i klavesnice, aniz bych musel klikat do pole vyhledavaní..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 16. 2. 2019 12:49

A nezalezi jakou klavesnici pouzivas? Ja nikdy nepouzival Samsung klavesnici ale Google. Tak jestli to neni mozna timto
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspace 16. 2. 2019 13:12

Ďakujem za reakcie a ochotu. Teraz pouzivam Google klávesnicu, no skúšal som aj originálne.samsung či Swiftkey. Som rád, že mám info, že na klasickej Samsung 9 to ide. Ja predpokladám. že sa to dá, len neviem nájsť správne nastavenie. Tak ako som písal, Huawei to má tiež tak.Od včera mám Android 9. Dúfal som, že v novej verzii to tak pôjde. Ďakujem za akúkoľvek radu prípadne aspoň typ.
hotspace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 2. 2019 17:50

Tak jsem narazil na první problém po aktualizaci. V Galerii mi nefunguje posouvání obrázků pomocí tlačítka na S pen, i když mám vše zapnuto. Zkoušel jsem odpojit S pen, vymazat data Galerie atd. a nepomohlo... Ovládání fotoaparátu funguje bez problémů.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 20. 2. 2019 18:19

To bude problém někde jinde, mě to posouvat jde, taktéž po aktualizaci.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod soniq one 20. 2. 2019 18:55

aky je rozdiel v natacani videa pomaleho pohybu, a superspomaleneho pohybu, v aplikacii fotoaparat v androide 9. Superpomaly je urcite 960fps, ale pomaly moze byt kolko, a hlavne v akom rozliseni?
soniq one
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 2. 2019 19:35

inkvizition píše:To bude problém někde jinde, mě to posouvat jde, taktéž po aktualizaci.


Tak co teď vyzkoušet. Dělat kvůli tomu tovární nastavení se mi vůbec nechce. Pokud to funguje v Hodinách, Přehrávači hudby, fotoaparátu, tak to bude chyba galerie. Po vysunutí S pen se mi v dolní části nezobrazí volby pro S pen...
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 21. 2. 2019 11:00

Ani mne to nefunguje, našťastie to moc nepoužívam. Hard reset som po prechode na android 9 robil, tak neviem kde je problém.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 21. 2. 2019 12:12

Tak u sebe jsem to odhalil. Blokuje to Nova Launcher. Moc to nepoužívám, ale pokud přepnu na standardní launcher a zapnu Galerii znovu, tak to začne fungovat.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 2. 2019 19:17

Opet o duvod vic nepouzivat dalsi nadstavbu nad nadstavbu vyrobce.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 22. 2. 2019 19:28

No, od Galaxy S4 používám na každém telefonu včetně Note 4 a nikdy žádný problém. Navíc nadstavba výrobce se na Nova Launcher Prime nechytá v žádným případě. Někomu to základní stačí, mně prostě ne.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter34 24. 2. 2019 09:38

@hadasek dík, to by mi s tým Nova Launcherom nenapadlo, tiež ho mám. Kvôli tomu ho ale neprestanem používať.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 24. 2. 2019 13:42

To já taky ne. Zkusil jsem zapnout Galerii v normálním launcheru a zamknout jí v otevřených aplikacích. Nějakou dobu to funguje i v Nova Launcheru, ale po čase přestane. Zajímavé :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 26. 2. 2019 20:09

Tak problémy asi budou na více místech. Pokud používám Swift key, tak psaní "rukou" funguje taky jen občas. A to jsem pro jistotu udělal tovární nastavení. Na Androidu 8 jsem neměl jediný problém. Njn :-\
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JamesLurk 27. 2. 2019 14:04

Pánové, mám dotaz ohledně S Penu jako takového, respektive k jeho zpracování. Ta jeho vycvakávací hlavička mě přijde taková celkem volná , že když pero zandám do telefonu, tak i při běžné manipulaci s telefonem slyším jak tam ta hlavička při pohybu kmitá a dělá trochu rámus. Dokonce i při psaní rukou (tím jak prst naráží do skla) slyším jak se tam ta hlavička pohybuje. Druhý den po koupi mi to pero spadlo na zem a já si už nemůžu vybavit jestli to bylo stejné předtím nebo jestli jsem si ho tímhle trochu zničil. Přešel jsem z S9+ a trošku mi to teď narušuje celkový dojem z jinak dokonalého zpracování přístroje.
JamesLurk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků