Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Terminator3 21. 2. 2019 10:14

Záleží, na čem to budete přehrávat, 60 fps znamená, že je zaznamenáno 60 snímku za sekundu, video je tak plynulejší. Pokud na to máte dostatečně výkonný hardware, tak alespoň FHD 60fps. Jestli na nějaké moderní 4k televizi, tak určitě UHD 60 fps, ale nutné otestovat, co přehrávající hardware "utáhne", 60 FPS video se pak může na nedostatečně výkonném HW sekat...
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FeShiNe 22. 2. 2019 05:43

Můžete prosím někdo ověřit jestli se Vám bezproblémově načítají samsung aplikace galaxy store a galaxy themes? Zkouším to už nějakou dobu na S9 plus a S8 a aplikace se zapnou, obsah naskočí, ale nenačtou se obrázky nic nejde stahovat. Jediný způsob jak něco aktualizovat ci stáhnout je vypnutím wifi a zapnutím dat a to ke všemu nejede taky zrovna nejlíp (pomalé, zasekané, taky špatně načítá) , ale aspoň nějak obsah člověk stáhne.

Zkušel jsem mazat paměť i data aplikací, ale nic nezabralo. Wifi jede v pohodě, ostatní aplikace v pohodě akorát tyhle od samsungu prostě nejdou.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 22. 2. 2019 08:32

U mě na S9 vše v pořádku. Galaxy store i themes reagují a načítají se bleskově ať už přes wifi nebo data.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 22. 2. 2019 09:13

Take zcela ok, svizne a bez potizi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FeShiNe 22. 2. 2019 09:36

Díky moc. Zkusil jsem projistotu prohodit i router za náhradní a nic. To vypadá na nějaký problém u poskytovatele internetu, přitom s ničím jiným není problém. YouTube, stahování, prohlížeč vše ok i na jiných zařízeních a za celých 5 let co mám tento internet nebyl problém.

Jakmile spustím aplikace samsung na S9 plus nebo S8 na domácí wifi tak nenacita a nestahuje obsah. Zkoušel jsem znovu LTE a už jede (byl špatný signál). Vyzkoušel jsem jinou WiFi s jiným poskytovatelem a aplikace jedou. Je zvláštní, že by můj poskytovatel blokoval zrovna obsah samsung aplikaci.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 23. 2. 2019 00:34

Ještě mě napadlo to vyskoušet někde jinde na wifi jake by tam byli výsledky.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 2. 2019 08:09

Sachmar: A vždyť to píše a dělal..

Vyzkoušel jsem jinou WiFi s jiným poskytovatelem a aplikace jedou.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FeShiNe 23. 2. 2019 09:35

Je to určitě problém poskytovatele internetu, doposud problém s ničím nebyl. Takže je fakt zajímavé, že zrovna obsah přímo samsungu to prostě nenačítá.

Třeba video ukázky, které jsou v galaxy storu nahrané na YouTube to zobrazí hned. Fotky a stahování ze samsungu to blokuje a obsah se nestáhne.

Už jsem tento problém nahlásil a pokusí se to vyřešit. Jenže očividně ani nevěděli, že samsung má nějaký store nebo themes... Přístup na web těchto app tuším, že není a jestli nemají samsung telefon, tak se asi budou těžko hledat příčinu. No uvidím jak to dopadne, ale je divné že si nikdo další asi ani nestěžoval... Zase jestli si každý myslí, že je problém v app samsungu. Málokoho napadne, že je obsah nějak blokován.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 23. 2. 2019 23:09

Tak jsem novym majitelem S9+. A mel bych par otazek.

1) ochrana displeje - jaka je vhodna ochrana displeje? Radeji bych sklo nez folii.

2) Android 9 - oplati se updatovat - jake jsou vyhody? Jake naopak nedostatky?

3) Foto na Androidu 9 - cetl jsem, ze Android 9 zhorsil kvalitu fotografii. Je to pravda? Nebo jen upravili podani barev, ktere v Androidu 9 uz neni tolik saturovane jak v Androidu 8?

Diky
Svenmeister
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 2. 2019 07:58

Fotim casto, jsem zvykly na kvalitni foto a nemam pocit, ze by Android 9 zhorsil foceni (fotil jsem i s osmickou), kombinuji automatiku s manualnim nastavenim.
Tak telefon vlastnis, tak snad sam vidis jestli si s vysledkem spokojeny nebo ne, nebo te to trapi jen psychicky..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotrbal 28. 2. 2019 18:05

Aktualizujte Bixby, ide nastavit aplikacia na tlačidlo
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 2. 2019 19:30

Stale ale nejde uplne se bixby zbavit, takze stale bxaction nejlepsi a více funkcni volbou.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 28. 2. 2019 20:18

Je konec Února jak to že ještě nevyšel nový firmware??
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 2. 2019 20:41

Ja uz nejakou dobu mam unor mam. Oba telefony DBT germany. Je lepsi nekupovat CZ distribuci.. Tady vzdycky vsechno dlouho trva. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 2. 2019 20:47

Pokud jsem nekde spravne cetl, tak nakupujes v max shopu?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků