Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hosto7 31. 1. 2019 14:03

No hlavne sa mi jedna o jazdu na kole a behanie a trebárs ešte aj ten steper
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 31. 1. 2019 18:23

Kroky hodinky měří rozumně. Oproti MiBandu 3 mám cca o 10 až 20 % méně kroků.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirkout55 7. 2. 2019 11:16

Zdravím,
máte prosím někdo zkušenosti s rychlým vybitím baterie (z 80% na 15%) v průběhu cca 5 hodin? Nebyla přitom zapnuta ani navigace ani žádné automatické měření tepu a podobně. Přitom po večerním nabití přes noc pouze pokles 2%. Někdy registruji svícení zelené diody i když hodinky v pracovní době leží na stole. Může na to mít vliv použití kovového řemínku proti kterému je dioda na stole namířena?
jirkout55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 7. 2. 2019 12:23

Na Watch se mi to zatím nestalo, ale na S3 (v zásadě stejný systém) se hodinky takhle vybíjely automatickou detekcí cvičení - i v naprostém klidu při sezení najednou napsaly, že už 30 minut dynamicky cvičím a baterka byla v háji. Vypnul jsem tedy tu automatickou detekci a zatím nic. Ale možná je to úplně jiná věc, mrkni v přehledu v Galaxy Wear aplikaci na využití baterie...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod hosto7 14. 2. 2019 22:35

Otazocka ide pripojiť hrudny pás ku hodinkam
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 24. 2. 2019 16:18

Zdravím, po dvou zahraničních cestách jsem u Watch s eSIM od t- mobile zjistil, že v roamingu se mi neskutečně rychle vybíjí baterie, v přehledu se střídají aplikace, které jedou "naprázdno" a sežerou baterku za pár hodin, žádný systém jsem v tom nenašel (např jednou je to počasí, jednou email, jednou notifikace...). Pak přijedu do ČR a zase baterie i s always on vydrží skoro dva dny... Máte někdo stejný problém a řešili jste to? Vzhledem k verzi se SIM si nejsem jist, kdo je viník, navíc hodinky se nepřiznávají, že to je roaming, ale jiná příčina není možná... Díky předem.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod hosto7 28. 2. 2019 10:03

Včera prišla aktualizácia na
LTE VERZIU
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomrichter421 13. 3. 2019 10:07

Chystám se koupit nějaké hodinky od Samsungu a zaujali mě Samsung Galaxy Watch a nebo i Galaxy Watch Active nevypadají špatně. Chtěl jsem se zeptat jste s Galaxy Watch spokojení? Vím že se s nimi můžu koupat třeba v bazénu ale můžu i do slané vody v moři nebo tam už ta certifikace neplatí? Díky za odpovědi.
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 13. 3. 2019 10:21

Galaxy Watch nemají problém s plaváním v sladké / slané vodě :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod abny 13. 3. 2019 12:52

Zdravím, vyskytl se mi problém s příjmáním hovorů na hodinkách. Nejsem si vědom žádnýho zásahu do nastavení (ať hodinky, tak telefon) a rázem když mi někdo volá můžu hovor buď rovnou zavěsit nebo poslat odmítací sms. Možnost přijmout hovor není. Dříve jsem z hodinek normálně volal. Setkal se s tím už někdo?

Spárovaný telefon OnePlus 3

Druhý problém souvisí s párováním telefonu v autě. Dokud jsem neměl hodinky telefon se mi pároval automaticky. Nyní ho musím párovat ručně. Hodinky se zjevně berou defaultně jako primární zařízení na BT a auto k telefonu automaticky nepouští - WV Passat B7.
abny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 13. 3. 2019 13:16

K tomu parovani v autě. Teď mi to také dva dny dělalo neplechu, musel jsem v autě ( octavia 3 ) párovat ručně. Do té doby vše bez problémů a najednou to nešlo! Teď po těch dvou dnech už zase vše šlape jak má. Žádný zásah jsem nedělal na hodinkach, autě ani mobilu
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod abny 13. 3. 2019 13:21

ono problémy s párováním v autě mám už dýl, ale teď to přijímání hovorů je celkem novinka, tak jsem si říkal, že když už se ptám na jedno, tak se rovnou zeptám i na druhé :)
abny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 3. 2019 11:51

Samsung Galaxy Watch Active recenze
https://www.mojandroid.sk/recenzia-sams ... portovcov/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 4. 2019 06:32

Samsung Galaxy Watch Active recenze
https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... e-recenze/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek 150 4. 4. 2019 10:12

Zdravím - mám dotaz na nastavení hodinek - jak nastaviť buzení na hodinách aby mi nezvonily ale jenom vibrování ve zvolený čas ( zkoušel jsem vypnout všechny zvuky ale hodinky zvoní)
Děkuji za případou řadu.
Mirek 150
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků