Náhrada za Samsung Galaxy S7 Edge

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martanek90 14. 1. 2019 20:56

Dobrý den.

Chci si koupit nový mobil, ale nemůžu se rozhodnout, jaký si mám pořídit. Mám momentálně Samsung Galaxy S7 Edge. Původně jsem přemýšlela o S9+ nebo Huawei P20 Pro, ale nakonec bych se chtěla cenově vlézt do 12 tisíc (nejlépe do 10 tisíc).

- Chtěla bych fotomobil s kvalitnějším zvukem
- Velikost displeje nad 6"
- NFC ani 3,5 jack mít nemusí

Zatím mě zaujaly nejvíc tyto mobily:
- LG G7 Thinq (měla jsem G4 a s tím jsem byla hodně spokojená)
- Xiaomi Mi 8
- Asus Zenfone 5

Děkuji moc za odpovědi
Martanek90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 1. 2019 21:18

LG V30
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 14. 1. 2019 23:47

"Chtěla bych fotomobil s kvalitnějším zvukem" + "3,5 jack mít nemusí" Nebije se to náhodou? Pokud oželíš jack tak prostě nebudeš mít kvalitnější zvuk než s jackem :-) https://www.idnes.cz/technet/audio-foto ... _audio_vse
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 15. 1. 2019 06:41

Můžeš upřesnit ten kvalitní zvuk? Chceš aby to dobře hrálo do sluchátek, z hlasitého reproduktoru, nebo chceš aby to dobrý zvuk nahrávalo?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Martanek90 15. 1. 2019 08:58

melipa píše:"Chtěla bych fotomobil s kvalitnějším zvukem" + "3,5 jack mít nemusí" Nebije se to náhodou? Pokud oželíš jack tak prostě nebudeš mít kvalitnější zvuk než s jackem :-) https://www.idnes.cz/technet/audio-foto ... _audio_vse


Já mám bezdrátová sluchátka, takže proto jsem psala, že mít 3,5 jack není potřeba

-- 15. 1. 2019 09:01 --

xzeit píše:Můžeš upřesnit ten kvalitní zvuk? Chceš aby to dobře hrálo do sluchátek, z hlasitého reproduktoru, nebo chceš aby to dobrý zvuk nahrávalo?


Hlavně do sluchátek. K
dyž neposlouchám hudbu přes sluchátka, zapínám si hudbu přes reproduktor JLB. A videa nahrávám minimálně.
Martanek90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 15. 1. 2019 10:07

Pokud chceš kvalitnější zvuk do sluchátek, tak čti :idea:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 1. 2019 10:40

Jestli posloucháš bezdrátově tak je prakticky jedno jaký telefon vybereš.Bluetooth je digitální přenos dat a dekódování probíhá v DACu sluchátek a na jejich kvalitě záleží především.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 15. 1. 2019 10:44

tak by se patrilo napsat jake mas ty sluchatka a jake kodeky pro bezdratovy prenos podporuji a az podle toho vybirat mobil. Min. to chce AptX...nejlepe LDAC.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 15. 1. 2019 10:51

V případě že poslouchá Tidal Masters nebo HiRess.Jinak to nemá význam.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 15. 1. 2019 15:56

Mozna tak pro nekoho kdo to nepozna...SBC je humus na temer jakychkoliv sluchatkach. Proto je lepsi napsat co ma.
kultus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků