Honor 10 | Informace o aktualizacích firmware

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kukom6 2. 1. 2019 14:07

S tym Samsungom súhlas. Pred vyše polrokom keď na A3 2017 vyšlo Oreo tak tam bola chyba že pokiaľ názov wifi siete (ssid) je pre 2.4ghz a 5ghz rovnaký tak telefón začal mrznuť a reštartovať sa. Pre mňa to bol problém keďže v práci máme len jeden názov siete a pod tým su obe pásma. Ako som to nareportoval na Samsung podporu a fórum tak za 2-3 týždne prišla oprava. A to nehovorím o tom že A3 2017 bol skoro lowend a napriek tomu dostal 2 veľké aktualizácie (A7,A8).

Bohužiaľ v poslednej dobe Huawei a Honor rieši chyby tak že na fóre sa povie že to nieje chyba ale tak je to zamýšlané. Napr. nechapem načo bola beta A9 keď nájdené chyby su aj tak vo finálnej verzií (napr. AOD v 12 hod. formáte pri P20 pro)
Tiež napr. téma o chybe v displayoch poslednej vlajkovej lode (Mate 20 pro) z ničoho nič zmyzla z oficialného fóra (huafan) a da sa k nej dostať len cez link. Toto vôbec nieje férové jednanie. Ale tak čo čakať.

Popravde stále viac a viac ľutujem že som si mieto Honoru 10 nekúpuil S9 ktorá bola v tej dobe v cashback akcií. A to som s telefónom ako takým spokojný ale nepačí sa mi prístup Huawei/Honor u.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 2. 1. 2019 15:10

Tema o Mate 20 pro a zelenejch a flekatejch displejích tam je jen na druhé straně a cíleně se propadá hold(huawei Honor) komunisti no :D ,a jsme na tom stejně škoda ta S9 je jiný lewel a asi uteču :D
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 9. 1. 2019 21:38

Honor Guru: věnuje se prosím někdo i tomuto vláknu? Je tam několik chyb v Pie, které však byly hlášeny i před updatem. Jde např. o zmizení tapety a tak je na chvíli černá, fialové události apod.
Je možné to někam oficiálně hlásit? Nebo jde o vlastnost všech Honorů či Huawei zařízení?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 10. 1. 2019 12:56

Dobrý den, ano - monitorujeme zpětnou vazbu od uživatelů a případné nahlášené chyby přeposíláme vývojářům.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matelko1 10. 1. 2019 18:18

@Honor Guru možno by nezaškodilo info čo všetko ste už zreportovali :)
Matelko1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitt2002 11. 1. 2019 08:12

A také, co všechno již vývojáři opravili a vypustili ven :)
S10 plus
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 11. 1. 2019 09:21

Tak že mám také asi týden aktualizováno na Pie a zatím rozpaky zklamání.Telefon jsem samo vyresetoval do továrního nastavení a vše znova ručně instaloval ať vyloučím chyby. Výsledek foťák stále blbne při pokusu rychle vyfotit více snímků za sebou přestane reagovat na tlačitko focení a nefotí (neopraveno dělalo již na několika předchozích firmwerech) .Co je horší došlo citelnému k zhoršení kvality snímků i ve dne !!!! Dále odemykání obličejem funguje mnohem hůře ,několikrát jsem zkoušel změnit foto obličeje prostě zhoršení.čtečka stále mizerná ale to se nezmění bohužel .Celkově rychlost na vlajkovou loď nic moc,a došlo k zhoršení výdrže. Tohle se fakt nepovedlo a připadá mě každou další aktualizací jede telefon čím dál hůř čím to asi že by příprava na příchod novinek :D .Také mě zaráží že úroveň zabezpečení je z listopadu ,sakra je leden !!!!
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 1. 2019 15:34

Štve ta změna toho ovládání hlasitosti. Při starém A8 na jedno kliknutí šlo ovládat jak hlasitost vyzvánění i medií teď musím zbytečně kliknout abych se dostal do nastavení obou.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 11. 1. 2019 19:38

Za mňa tiež zhoršenie batérie ,a rýchle fotenie nejde riadne mrzne a celkovo foťák mi príde slabši,a mohlo trocha rýchlejšie behať prostredie
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod matoo125 28. 1. 2019 18:20

Nový update 162 stiahnutý u mňa.
matoo125
Junior

Odeslat příspěvekod 1Romes1 29. 1. 2019 13:27

Jelikož je toto vlákno primárně zaměřené na zpětnou vazbu k systému EMUI pro Honor 10, přidávám své postřehy, nalezené chyby a podněty na vylepšení:

  • Výběr tmavého/světlého schéma celého systému – tato možnost mi v EMUI obecně chybí. Nastavení by obarvilo notifikační lištu, systémové nastavení a systémové aplikace.
  • Komfortní čtení – zde chybí možnost automatického zapínání/vypínání dle východu/západu slunce v závislosti na poloze (zemi) daného zařízení.
  • Režim Nerušit – v možnosti pravidel automatického spínání režimu Nerušit chybí v „Pravidle pro událost“ podpora pro jiné než defaultní kalendáře Phone a Události (Google kalendáře). Konkrétní příklad: Pokud mám v Google kalendáři nastavený dodatečný kalendář (kromě výchozích Událostí), např. Práce a ten mám synchronizovaný i do mobilní aplikace EMUI kalendáře / Google kalendáře, pak se na něj režim Nerušit nevztahuje – v nabídce kalendářů pro nastavení pravidla se stále zobrazuje pouze výchozí kalendář telefonu (Phone) a výchozí kalendář Googlu (Události). Možnost „V libovolném kalendáři“ se na dodatečně přidaný kalendář také nevztahuje. Z toho vyplývá, že režim Nerušit se automaticky nezapne při probíhající události z výše uvedeného kalendáře Práce.
  • Režim Nerušit (Pouze prioritní přerušení) – některé aplikace (od různých vývojářů) nejsou v režimu Nerušit s nastavením „Pouze prioritní přerušení“ utlumené, tj. při upozornění vydají zvuk, přestože mají vypnutá prioritní upozornění. Jedná se např. o aplikace Google Kalendář (od Google), Jízdní řády (od Seznam.cz). Na zařízení jiné značky (s prakticky čistým Androidem) s aktivním režimem Nerušit s aktivní volbou „Pouze prioritní přerušení“ jsou uvedené aplikace utlumené, tj. zvuky upozornění nejsou slyšet.
  • Vestavěné aplikace Volání/Kontakty – v dnešní době stále nepodporují režim rozdělené obrazovky (více aplikací vedle sebe).
  • Výchozí vzhled ikon systémových aplikací EMUI – vzhledem k tomu, že Android již po několik verzí tíhne ke kulatým ikonám aplikací, myslím že výchozí kulaté ikony systémových aplikací (na rozdíl od současných čtvercových ikon se zaoblenými rohy) by celkově do prostředí systému lépe zapadly a tvořily by tak unifikovaný vzhled.
Věřím, že se alespoň některá část zpětné vazby promítne do budoucích aktualizací EMUI 9 (a vyšších verzí). Pokud opět na něco narazím, své postřehy zde zveřejním.
1Romes1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flashka 20. 2. 2019 21:55

V popisu nic podstatného, jdu instalovat.

-- 8. 3. 2019 10:40 --

Nová aktualizace už dorazila.

-- 1. 4. 2019 20:09 --

Záplaty jsou venku 203 - 207
Přílohy
Screenshot_20190401_210251_com.huawei.android.hwouc.jpg
Screenshot_20190308_103749_com.huawei.android.hwouc.jpg
Screenshot_20190220_215040_com.huawei.android.hwouc.jpg
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod fyluta84 17. 7. 2020 09:14

Nestává se teď někomu po poslední aktual. , že třeba při focení, když chci fotit, tak obraz jakoby přejede zpět a zase pak vidím fotografovanou oblast.. ... to samé obcač udělá při čtení zpráv v googlu...

(pustím foťák, chci fotit, ale tlačítko focení nachvíli celé zmízí, jakoby to udělalo to,že prstem přejedu doprava ... a pak se to vrátí)
fyluta84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TommyTS 17. 7. 2020 09:43

Potvrzuju tu samou chybu po poslední aktualizaci.
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 18. 7. 2020 09:37

Také potvrzuji stejnou chybu po aktualizaci na 10tku.
Black Sabbath
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků