Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cyppisek 7. 1. 2019 12:20

Ahoj,
reklamoval jsem přítelkyni SGS7. Měla vypálenou klávesnici na display. Dával jsem to do VSP Data co jsou v Alze v Holešovicích. Teď jsem koukl na stav a vyskočilo na mě toto.

Reklamovaná závada: vypálený displej
Zjištěná závada: Reklamovaný jev se projevil, nejedná se o výrobní vadu, nýbrž důsledek používání v rozporu s uživatelským manuálem (displej - retence obrazu). V rámci vstřícného kroku nad rámec platné legislativy provedena bezplatná výměna displejového kompletu. Nejedná se o záruční zásah ve smyslu dotčených ustanovení NOZ. V případě opakované reklamace retence obrazu se již bude jednat o plně hrazený servisní zásah k tíži zákazníka.

Docela mě to zarazilo. Je to totiž 3. reklamace celkově (různé poruchy) a říkal jsem si kdyby se náhodou ještě něco objevilo tak zkusíme nechat vrátit prachy.

Hlavně nechápu jak lze blbě používat displej? Přemýšlím jak budu postupovat, moc se mi s tímhle nechce souhlasit.
cyppisek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 7. 1. 2019 12:32

Dlouze to rozvedou jiní, ale Samsung sám deklaruje, že pokud se ti vypálí displej, vymění ti ho pouze jednou zdarma.

Tuto "klauzuli" najdeš i v manuálu.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cyppisek 7. 1. 2019 13:55

To je paráda. Čekal bych něco více od "vlajkové lodi". To se ten telefon smí používat jen o víkendech, aby se to nestalo nebo co.

Hlavně věta "nejedná se o výrobní vadu, nýbrž důsledek používání v rozporu s uživatelským manuálem" mě *****.
cyppisek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 7. 1. 2019 22:26

Já to stejně nechápu. Jak se někomu může vypálit displej? Mám superamoledy 7 let, S7 skoro 3 roky a nikdy jsem nepozoroval byť jen náznak vypálení.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 1. 2019 23:14

Jen jsi to nevidel, vypali se to kazdemu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 8. 1. 2019 00:25

Oči mám v pořádku a žádné vypálení obrazovky jsem nikdy nezaznamenal. Že se to vždycky vypálilo tobě neznamená, že se to musí vypálit i mě.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 8. 1. 2019 01:05

Odlišný způsob využívání. Především vysoké hodnoty jasu, ideálně v kombinaci s neměnným obsahem displeje. Ale na tohle téma je tu spoustu diskuzí. Osobně beru jako sympatické gesto i tu jednu výměnu. Bohužel je to vlastnost, která nijak nebrání v dalším používání. Naštěstí je i menší počet alternativ s IPS displejem.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 1. 2019 07:22

I pri nizkem polovicnim a mene jasu se vypali. je to dane technologii a ani ruzne pokusy u novejsich rad se zdvojenim modre apod se to novejsich nevyresilo. Jedna vymena je zcela ok a dostacujici.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 8. 1. 2019 09:14

Mam ho dva roky a zatím nic nepozoruju nebo sem slepej… verim, ze se vypali treba pri denodennim pouzivani navigace v aute
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior


Odeslat příspěvekod Jathro 8. 1. 2019 11:04

p.lehky píše:otázka na zkušené.... používal jsem do nedávna pro správu a uložení fotek QuickPic(spolu s google fotem a vlastním úložištěm v PC) , ale nyní je s ním amen (přestal fungovat přístup do cloudu ad.) je stažen i z marketu pro ČR.. máte typ na obdobnou app s možností cloudoveho úložiště, jednoduše mi ten program vyhovoval a nechci se spokojit se správou samsung galerie.. díky

Pictures ?
Jathro
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 8. 1. 2019 14:00

Videl sem vysmazeny displeje na prodejnach, ale to se pri normalnim pouzivani tel asi stat nemůže...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 1. 2019 19:28

Nevysmazi se ti tak vyrazne jako na prodejne, ale vypali.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 15. 1. 2019 17:55

ETL aktualizace - zabezpeceni 1.1.2019
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod brazda.l 15. 1. 2019 18:23

Fakt děsná podpora od Samsungu...
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků