Nejlepší fotky + nejlepší výstup zvuku do 15k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 12. 2018 19:16

Kdyz rad sebevrazdu, proc ne. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EfineSS 27. 12. 2018 19:22

2 Katikakus: Odpovídáš mi na všechno možný, ale ten důvod, na který jsem se tě ptal, se asi já, ani nikdo z jiných uživatelů, nedozvíme.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 27. 12. 2018 19:24

Vsichni ten duvod vime, jen Ty to furt nechapes.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod EfineSS 27. 12. 2018 19:29

Tak vidíš, asi jsi (jste) bystřejší.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 12. 2018 20:00

EfineSS píše:2 Katikakus: Odpovídáš mi na všechno možný, ale ten důvod, na který jsem se tě ptal, se asi já, ani nikdo z jiných uživatelů, nedozvíme.


Takze jeste jednou: Ktera cast vety "Rozepisovat konkretne vsechny chronicke problemy LG po tisicdvesteosmdesateseste je zbytecne" byla pro tebe nesrozumitelna?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EfineSS 27. 12. 2018 20:09

Psal jsi že LG nedoporučuješ, že jsi nějaké telefony od LG měl. Ptal jsem se na tvojí zkušenost a hlavně důvod, proč LG nedoporučuješ, jaké jsi s nimi měl problémy.

Kdyby mě zajímaly příspěvky ostatních, tak na ty se tě samozřejmě ptát nebudu. To dá rozum.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 12. 2018 20:22

Ne, na tohle fakt nemam cas. Koukam, ze pro nekoho, kdo je tak neschopny jako ty, by bylo fakt rychlejsi to vsechno tu vypsat znova po tisicdvesteosmdesatesedme. Vsechny ty duvody jsem tady v minulosti psal a ne jednou, staci nemit v hlave uplne vymeteno, a podivat se tam, kam jsem te nasmeroval. Tam to vsechno najdes. Vic pro dementy to napsat nedokazu, poradis si s tim?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adeptz0r 27. 12. 2018 20:38

To: Katikakus

Já sám jsem vlastnil 3 telefony od LG, jeden z dob ještě véčkových telefonů, t en nepočítám, byť jsem ho již po roce nerozjel.

Další dva telefony byly super, LG G2 a G4, cena/výkon byla super, kvalita fotek v té době ohromují, funkce poklepání na obrazovku a probuzení super. Ale oba dva telefony mají jednoho společného jmenovce, telefony mi po dvou letech umřeli. Oba dva z ničeho nic přestali jet, přestal fungovat displej, nefungovalo ani napojení na pc, nic.. Oba dva. Na telefony za 10 tisíc je to celkem chabý výkon. I proto LG jako značku nedoporučuji a koukam se již po jiných značkách.

Za týden to například budou již dva roky, co mám S7 a ta funguje stále perfektně - systém je dobře optimalizován, není si nač stěžovat i teď. Jediné, co nefunguje tak HW a to konkrétně nabíjení, je tam špatný kontakt.

Co tímto chci říct. Jestli si zakladatel tohoto fora vybírá nový telefon, a to zejména kvůli fotkám, jelikož proč neposlouchat zvuk nahlas mu zde již ostatní vymluvili, tak bych doporučil SG S9, nebo Pixel 2. Osobně taky přemýšlím mezi těmito dvoumi.
Adeptz0r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EfineSS 27. 12. 2018 21:16

2 Katikakus: Hele, ty osle. Urážky si nech na pískoviště. Stejně tak ty tvoje rádoby tlachy o tom co je a není dobrý, když ani nedokážeš napsat svůj vlastní názor a zkušenost, na kterou jsem se tě slušně ptal. Příště radši napiš, že nerozumíš dotazu, že mi odpovědět nechceš, nebo že neumíš česky a nechovej se jak de*il.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 27. 12. 2018 21:18

Ten Kaktus je pěknej matěj..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 12. 2018 21:27

Efiness Já tušil že si s tím stejně neporadíš.

PS: nechovej se jako primitiv, na tvé nadávky tady nikdo není zvědavý
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 12. 2018 22:20

Takykaktus je známý troll. Jen hejtuje a nadává. Doporučuji nevěnoval mu pozornost. Asi má asi potřebu si něco kompenzovat.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 27. 12. 2018 22:30

:D :tleskani
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 27. 12. 2018 22:55

Tazz, ja tady nekomu nadavam? Ja tady nekomu detinsky komolim prezdivku? Ja tady nekomu trapne okopavam kotniky? Ja tady delam nohsleda, ktery k tematu nic nema a jedine na co staci jeho podprumerny intelekt jsou trapne smajliky?

Ale mam pro takove jako ty pochopeni - za posledni penize sis koupil G6 a tak jakoukoli kritiku zalozenou na osobni zkusenosti neodpoustis. Je vas tu takovych vic. Povime si to za rok, taky mi nejakou dobu trvalo, nez jsem se z LG vylecil.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 28. 12. 2018 13:56

Prej nenadává: "Vic pro dementy to napsat nedokazu, Koukam, ze chapani psaneho textu neni tva silna stranka." kakus spíš než zamindrákovanej nervoň bude schízař..

-- 28. 12. 2018 14:07 --

Jestli cena půjde dolu tak začátkem roku vemu LG G7 ,kámoš ho má od začátku co se tu prodával a spokojenost.. :-) :tleskani
stillmann
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků