Samsung Galaxy Note 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 27. 12. 2018 10:24

To myslite vážně??? Jen pro zajimavost, vodotěsnost se bere při kompletnim telefonu, takže i s Pen. Nějak mi ten dotaz moc nedochází a to sem včera nepil... vyplach telefonu pod vodou...

Jinak, Note 8 mam taky:-)
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 10:56

Podle samsungu lze ovládat telefon pod vodou s S-PENEM takže když ho vytáhnu to tomu vadit nemůže a to i z důvodu že když tam je voda se tam stejně dostane. telefon vydrží pod vodou nějakou dobu takže nějaké opláchnutí je to nejmenší.

Pokud by to bylo jak říkáte je nesmysl tedy aby S-pen měl také IP68 jak má. Samotné pouzdro pro S-pen by mělo bejt absolutně neprodyšné, ale to moje nejspíš není pokud to není nějaký přetlakový manévr...

Prosím někoho kdo má N8 a nebojí se vody aby to vyzkoušel
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 27. 12. 2018 13:04

Myslim, ze nikdo ze zdravým rozumem to zkoušet nebude. IP u telefonu znamená, ze by mel vydržet funkční v případě nehody (pad do bazenu, kýble s vodou apod.) Prostě, není určen pro úmyslné ponory do vody...
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2018 16:10

Ne, Notu neublíží oplachování bez zasunutého S-Penu, viz
https://www.samsung.com/in/support/mobile-devices/does-note8-support-ip68-without-s-pen/
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 16:21

To já vím jen děkuji že jste to dohledal a přednesl... Ale pořád to není odpověď na mou otázku. že vytéká voda ze strany displeje jak přiléhá na tělo... Podle mě by to asi úplně bejt nemělo, nic méně telefon nevykazuje zatím žádné chyby. Až budu mít čas skočím se na to zeptat přímo do Samsung servisu v Alze, maximálně vyzkouší tlakovou zkoušku a uvydíme.

Ale může to někdo zkusit? třeba brčkem tam nalít vodu? mě z toho totiž zase vyteče, nelze to naplnit i když by to mělo jít, podle Samsung popisu.
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod laryskyva 27. 12. 2018 19:13

Mám to stejně. Ponořil jsem horní třetinu telefonu do vody a fouknul do slotu pro S pen a bublá to asi 2 cm od vrchu na pravé straně. ;-)
Galaxy Note 8 Duos
laryskyva
Junior

Odeslat příspěvekod Dragonerix 27. 12. 2018 19:19

Děkuji za odpověď, takže se asi nemám bát je to řekněme úmysl :D
Dragonerix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machacvaclav 2. 1. 2019 12:47

Jenom jestli jste se s tím někdo nesetkal.
Těsně pod 30% kapacity baterie se mi vypne telefon. Nejde zapnout, dám na nabíječku a mám 0% kapacity baterie. Telefon se normálně nabije a jedu dál. Stalo se mi to nejméně 3x. Přemýšlím, že dám factory reset.
Jiný nápad?
machacvaclav
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 2. 1. 2019 13:47

Pokud nepomůže to, dal bych telefon reklamovat.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 1. 2019 18:42

Presne tak, tvari se to na defektni baterii.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ip Man 2. 1. 2019 20:03

Jak přehrát formát Flac? Šlo to a už nejde. Používám aplikaci JetAudio a tam mi to vždycky šlo a najednou nejde. Když ťuknu na ten soubor tak píše že nemám potřebnou aplikaci která formát podporuje a hodí mě to do obchodu abych si nějakou vybral, ale zkoušel jsem víc aplikací přehrávačů hudby a pořád nic. Tak nevím jestli je špatný soubor a má vždycky koncovku... null. Interpret, název skladby a na konci null tak jestli to není tím. stahuju z ulož to.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Ip Man 4. 1. 2019 07:17

Tak už to hraje, přejmenoval jsem tu koncovku null na mp3 a hraje to, ale je to nějaký divný nikdy jsem to dělat nemusel jak jsem stáhnul tak to hrálo.
Ip Man
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 4. 1. 2019 11:03

.null není .flac
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 13:49

Grafické rozdíly Samsung Experience UX (Oreo) a One UI (Pie)

https://www.mojandroid.sk/samsung-exper ... orovnanie/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ip Man 4. 1. 2019 20:22

Sattero píše:.null není .flac

Tak nevím teda co je to za formát, ale oproti mp3 to má dost vysoký Bit­Ra­te například 800, 900 a někdy i přes 1000­kb­ps.
Ip Man
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků