Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miro285 19. 12. 2018 11:57

Ahojte, vlastním Honor 8X a mám ten problém, že nemôžem si do telefónu nič stiahnuť. Mám na mysli prílohu z mailu, či nejaký súbor z netu. Keď kliknem na ikonku stiahnuť v gmaili, nič sa nedeje, keď si chcem stiahnuť nejaký súbor, vypíše mi hlášku, že sťahovanie je pozastavené. Stretli ste sa niekto s týmto problémom? Ďakujem
miro285
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 19. 12. 2018 12:43

Zavřená data? Zkus si stáhnout něco z Google play
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2018 12:49

Zkontrolovat připojení a udělat restart telefonu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miro285 19. 12. 2018 14:48

Menší update. Sťahovanie cez chrome už funguje, zmenil som miesto pre ukladanie súborov na pamäť telefónu, aplikácia gmail alebo disk stále nechce stiahnuť súbor. Druhá predinštalovaná mailová aplikácia súbory z mailov sťahuje. Má niekto podobný problém ako ja? S niečim takým som sa ešte nestretol. V starom telefóne (Huawei P9 Lite) som nič také nastavovať nemusel, automaticky všetko fungovalo.

Skúšal som reštart telefónu, skúšal som to na Wi-Fi, na dátach, ten gmail a disk stále bez zmeny 8-S
miro285
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 19. 12. 2018 22:48

Možná přeinstalovat Gmail a disk
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 19. 12. 2018 23:59

Červená je skladem, například v Honoru na Chodově.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miro285 20. 12. 2018 13:42

Vyskúšal som aktualizovať gmail aj disk, bez výsledku. Som z toho dosť sklamaný, že takéto problémy sa vyskytujú zjavne len u mňa- Dosť ma hnevá aj Wi-Fi+, ktoré by ma malo automaticky pripojiť k známej Wi-Fi, ak ho mám vypnuté, no ani toto nefunguje a ktovie čo ešte ďalšie, na čo som neprišiel.

Myslíte, že by mohol pomôcť factory reset telefónu?
miro285
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vit80 20. 12. 2018 15:44

Minimálně bych to zkusil. Nemáš co zkazit.

-- 21. 12. 2018 14:53 --

Nemá někdo informaci, kdy bude Android 9 Pie pro Honor 8x. Díky
Vit80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod onddra 25. 12. 2018 19:12

Zdravím :)), měl bych jeden dotaz. K Vánocům jsem si nadělil 8X a je to můj první telefon s tak úzkými rámečky. Na spodní hraně displej lehce ztrácí jas. Je to normální? Díky moc :)
onddra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vit80 25. 12. 2018 22:12

Honor 8x mám taky. Možná trochu na bílé,ale jen když se na to pořádně zaměřím.
Spíš tam vidím velmi slabě LED diodky v celé řadě.
Máš to taky tak?
Vit80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod onddra 25. 12. 2018 22:30

Jojo, je to vidět jen na bílé a při nízkém jasu. Díky za ujištění :). Každopádně led diody asi nevidím, při nízkým jasu určitě ne, při vysokým si nejsem moc jistý, protože mi to vypaluje oči :D
onddra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vit80 25. 12. 2018 22:37

LEDky taky na bílem nebo světlém pozadí a když telefon nakloníš jakoby ses chtěl podívat seshora dolů na display a pomalu kolébal s telefonem.
Takové tmavé obdelničky (stíny) od sebe asi 1mm,nejsou moc vidět.
Vit80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod onddra 25. 12. 2018 22:47

Možná lehce vidím. A radši toho necháme, člověk si pak všímá každýho pidi detailu (a některý si snad i vsugeruje :D).
onddra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 1. 2019 11:11

Není ta notifikační dioda trošku malá? :hm Co vy na to majitelé tohoto telefonu jste s ní spoko? :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fid0 8. 1. 2019 21:28

No popravdě je úplně zbytečná... není skoro vidět. Ale od té doby co používám chytrý náramek ani se na ní nepodívám. Vlastně ani zvonění jsem dost dlouho nezapl.

Ale ta dioda je fakt jen do "počtu"
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků