Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bastien 30. 11. 2018 15:04

quiz: PIE na S9 bude nejspíše až (opět jako každý rok) přibližně v době zahájení prodeje nastupujícího modelu (tedy S10). Je to takhle dlouhé roky zpět, tak nechápu, proč by to měnili. Každým rokem se čeká zázrak, spousty článků, jak jde vše mílovými kroky vpřed šťastným zítřkům, ale výsledek je stále stejný.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 30. 11. 2018 15:32

No pokud si dobře pamatuju tak nový android vypouští Samsung vždy v lednu,pokud nejsou nějaké problémy.I s S7 co jsem měl tak byl A7 vypuštěn 17.1. na BTU a O2 CZ .viewtopic.php?f=30&t=1247059&st=0&sk=t&sd=a&start=2295 :-D To že aktualizaci některé distribuce dostanou až za měsíc nebo dva je jiný problém. ;-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotrbal 30. 11. 2018 19:36

Tak prednedavnom som pisal o vypaleni displeja, zarucna oprava nakoniec ok, ale precitajte upozornenie

-- 30. 11. 2018 19:39 --

Este dodavam ze telefon šetrím, mam ho 4 mesiace, mesiac ho pouzival clovek ktory ho vybral z telekomu, tam je problem, viem to podla klavesnice, ktora tam bola vypalena, ja pouzivam swift, preto bacha ked kupujete používaný telefon
Přílohy
IMG_20181130_193501_184.jpg
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 11. 2018 19:46

Proste Amoled, tomu se nevyhnes, pokud nechces byt telefonu otrokem, od toho je, aby se pouzival, od toho je v nem navigace, aby se pouzivala, jeste se to bat pouzivat ne? Psat muzou co chteji, ale na zaruku to uznat musi, pri sporu by to prohrali, cukat se muzou jak chteji.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pelosek15 1. 12. 2018 08:51

Nemel kraviny jiriku prosim te. Mam amoled uz ctvrty a nikdy jsem nic vypaleneho nemel a pouzivam navigavi často tak nemel kraviny. A vy mu to nevěřte je to lhář ulhany kdo ho nezná...
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 1. 12. 2018 09:08

Že se to nestane tobě, neznamená že jiným se to také nestane a ono se to stává, žádné kraviny to nejsou. Je jen rozdíl jak kvalitní ten amoled/oled je. Problém u lidí jako ty je, že ani informace výrobce toho či onoho displeje, že se to může stát, tebe o tobě podobné nepřesvědčí. Navíc když se přihlásí někdo komu se to stane, tak je hned obviněn ze lži. S váma je to těžký. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 12. 2018 10:10

Pelosek15 je Cardi, takze vic netřeba komentovat. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 1. 12. 2018 14:13

Dlouho jsem tu nebyl ,koukam že se tady někomu vypalil displej . To se tady už řešilo mockrát ,i mě se na S8 vypalil při běžném používání ,ale to už jsem otom kdysi diskutoval. U mé S9 zatím vše v pohodě, zkratka jak se píše je to amoled a to riziko tady prostě je .Nicméně to musejí opravit i když píšou kraviny , že je to pužíváním nemělo by se to stávat.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 1. 12. 2018 14:55

Vy, co máte betu s OneUI, používáte tlačítka nebo gesta? Zkusil jsem gesta, ale vrátil jsem se zpět ke tlačítkům.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 1. 12. 2018 17:03

ja tiez
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizlerek007 1. 12. 2018 18:55

já gesta a po dvou dnech jsem spokojenej, nikdy se mi nelíbili SW tlačítka, v tom mě vyhovoval třeba P20 Pro, s gestama na čtečce.. Intuitivnější to má ovšem Huawei, ale na Samsungu se na to dá taky zvyknout, doufám, že ale s ostrou verzí nasadí možnost gest jako na čistém droidu
xxxx/ LG G4/iPhone 6 Plus/Galaxy S6 Edge+/ Honor 7/ iPhone 6s/ Galaxy S6 Edge / iPhone 6s Plus / Galaxy S7 / iPhone 7 / Galaxy S7 Edge / Huawei P10 / Galaxy S8 / iPhone X / Huawei P20 / Huawei P20 Pro / Galaxy S9+
Mizlerek007
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 2. 12. 2018 13:23

do dnes maju v Alze zlavy na Samsungy a S9+ 256 GB duo vychádza na 840 e, co je oproti kunkurencii 200.-e
Super ano,
Ale nikdy som nemal samsung, vzdy iba Sony, ale chcem prejst ku konkurencii.
Vsade ale citam kritiku na baterie na S9 sérii... Neviem ale či to je fakt tak hrozne,ale nechcel by som zas nabijat 2x denne...
Podotykam ze chcem vyuzivat 2 sim...
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czposix 2. 12. 2018 14:13

Ahoj,

prosím o informaci, jak je to s VoLTE a VoWifi u S9 DualSIM, konkrétně s Vodafone CZ, u nebrandovaného telefonu ? Prostě jestli to u Dual SIM funguje, nebo ne, případně jaká verze FW ?

Díky moc.
Galaxy S7 (ETL), VF CZ
czposix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 2. 12. 2018 14:30

paulo78 píše:Vsade ale citam kritiku na baterie na S9 sérii... Neviem ale či to je fakt tak hrozne,ale nechcel by som zas nabijat 2x denne..


S výdrží je to hodně subjektivní, ale pluskový model je pro mě jednodenní telefon. Není to tak zlé - od 100 % do cca 50 % to padá rychle, ale potom to jde velmi pomalu :-)

czposix píše:Jak je to s VoLTE a VoWifi u S9 DualSIM, konkrétně s Vodafone CZ, u nebrandovaného telefonu


Jak konkrétně to myslíš? U mě vše ok.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinco 2. 12. 2018 14:58

Mám S9 plusková verze je na mě fakt už dlouhá nudle. Baterie o 5 ráno cca 97procent a večer 22.00 mám mezi 20-43procent. Jeden, dva pomalu hodinové hovory+ několik krátkých, nějaká sms či email a aplikace, viber, banka, CG transit a pod. Většinu dne na wifi, stále zapnutá a k tomu BT-fitbit ionic a NFC. Hry nehraji. Tož asi tak
sinco
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků