Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kamil.25 11. 11. 2018 01:10

mfrolka: Taky jsem přecházel z Note 3. :)
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod mfrolka 11. 11. 2018 08:35

kamil.25 píše:mfrolka: Taky jsem přecházel z Note 3. :)

KAMILE25 stala ta vymena za to ? Myslim z pomeru cena/vykon pro tebe nejvetsi plusy a minusy diky....
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil.25 11. 11. 2018 11:31

Pokud mám být upřímný tak nestála. Note 3 jsem měl hrozně dlouho a mobil mi sloužil celou dobu na výbornou. Nedávno odešel a Note 9 jsem si bral u T-Mobilu protože mi po 2 letech končil paušál a znovu bych do toho nešel.
Záleží co od toho očekáváš.
Plusy- Nádherný dispej,skvělé fotky,parádní výdrž,skvělý výstup na sluchátka.
Mínusy- Cena,prakticky žádné novinky od Note 3.
Prostě je to pořád jenom mobil,je nádherný ale žádné zázraky od toho nečekej.
To je můj názor.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 12. 11. 2018 10:51

Nechápu jak někdo může napsat, že není žádný velký rozdíl mezi Note3 a 9 ???
Je to skok jako prase ve všem. Displej naprosto perfektní, rychlost neskutečná, práce s S-pen je něco nepopsatelného, už jen v jeho využití na překlad, psaní v jakékoliv formě, dálkové ovládání foťáku i galerie a vše co si o tom můžeš přečíst v recenzích. Výdrž je naprosto perfektní a celý den intenzivního využití je zaručena. Komplet Phablet nemá konkurenci a je to naprosto špičkovej pracovní a zábavní nástroj.
Napsat, že prakticky nejsou žádné novinky od dob Note 3 může jen blázen co ho snad ani neměl v ruce a nebo ho neumí na plno využít. Cena je uměrná jeho funkcím a zpracování. Tenhle nástroj by si měl pořizovat jen ten, kdo využije naplno jeho potenciál a né ten, kdo jen potřebuje volat. :pozor
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfrolka 12. 11. 2018 11:25

Renek1 diky za hodnoceni proto jsem se ptal zda to stoji za to..a dekuju za kazdy nazor at je pro i proti....
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 12. 11. 2018 18:24

renek1 : Asi tak plně souhlasím ano každý má svůj názor 100 lidí 100 chutí ale říci že rozdíly mezi N3 a N9 jsou nic moc :D jo možná bych to vzal u N8 ale i tam jsou změny a ne zrovna malé. :)
Právě jsem čerstvý majitel Note 9 takže nyní prodávám S9+ Black Dual sim jestli by měl někdo zájem tak SZ
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hosto7 13. 11. 2018 01:00

No je to fakt blbosť porovnávať note 3 s note 9.Ja som prešiel S9+ na note 9 a neľutujem.Je to naj fon zatiaľ čo so mal
hosto7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 11. 2018 21:58

Presne tak N3 na N9 je obrovsky skok a pokrok. Nesrovnatelne.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 14. 11. 2018 14:19

kamil.25 píše:Mínusy- Cena,prakticky žádné novinky od Note 3.
Prostě je to pořád jenom mobil,je nádherný ale žádné zázraky od toho nečekej.
To je můj názor.

To opravdu ne, spíše z toho plyne určité tvé zklamání, ač nechápu proč, podle mě je Note 9 v současné době nejlepší zařízení, co se dá pořídit.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karel Touschek 14. 11. 2018 18:19

Ahoj, mám problém u NOTE 8/ jsem byl zvyklý vyfotit navštívenku a ta se automaticky převedla do adresáře.
NOTE 9 tuto funkci nemá - zřejmě vylepšení -a u SAMSUNGU mi to potvrdili. Z NOTE 8 prý tato funkce zmizí do poloviny roku 2019 nebo 2020.
Víte někdo, jaká appka by byla dobrá??
Díky
Karel Touschek
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod vormen 19. 11. 2018 10:26

Dnes mi dorazila aktualizace, vypadá jenom na záplaty. Note 9 z volné distribuce.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod honza9876 19. 11. 2018 22:19

Já dostal aktualizaci také (cz distr. koupeno u MP), změnil se malinko vzhled ikon v nastavení i v aplikaci fotoaparát (možná se ale jen nějak vyresetovalo nastavení mého tématu a fontu...), každopádně v popisu bylo uvedeno, že aktualizace se týká jen zabezpečení.

Jinak mám dotaz - používáte někdo ochranné sklo na displej? Nebo fólii? Mi říkali kluci ze Samsungu na Andělu, že se s použitím skla zhoršuje dotyk a viditelnost a že oni pouze lepí fólie (700 Kč i s aplikací). Kdyby to nemělo ty edge hrany, tak si to i nalepím sám, ale takhle nevím. Bez ničeho to vypadá samozřejmě nejlíp, koupil jsem si ale Note9 po 6 letech po Notu2 a chtěl bych, aby nějakou chvíli vydržel.

Jinak rozdíl mezi Note2 a Note9 je propastný a tím samozřejmě nemyslím pouze výkon o 6 let mladšího stroje. Pro mně je nejdůležitější pero, ale třeba fotky jsou neporovnatelné....při denním světle možná lepší než z manželčina Canonu za 20 000.
honza9876
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2018 22:16

Takhle vypadá Samsung One UI na Androidu 9 Pie

https://www.smartmania.cz/samsung-one-ui-android-9-pie/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 23. 11. 2018 11:36

ale pouze varianta s procesorem Snapdragon co se u nás neprodává, takže LOCK :D
vormen
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků