Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 10. 2018 21:20

To já od VDF zase po vypršení smlouvy odejdu. Sice neomezenka + 7GB dat za 475,- ale Emtéčko mi na moje potřeby vyjde lépe. Kaktus taky.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 23. 10. 2018 20:19

CosiOdvedle
v 9 chodi sms, ale balicek se obnovuje uz o pulnoci (strženo z kreditu a přičtená data)
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 24. 10. 2018 06:00

Díky za info, toho jsem si nevšiml. Příště si to zkontroluji
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 30. 10. 2018 11:58

Jeden z Kaktusů, co spravuji, měl platnost SIM do 29.10. Kredit asi 15 Kč, dobíjení jen převodem kreditu ze SIM2.

Včera brzo ráno jsem tedy dobil 50 Kč online (MasterPass). Dobito bylo 100 Kč, z toho 50 bonus s platností 100 dní. :)
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 2. 11. 2018 09:02

Opět další obnova akce SIMky za 100,- pro ty, co datují málo a stačí jim teoretických 1,5GB za 100,- do dvousimkového mobilu. Tentokrát ale trochu jinak....
https://www.mujkaktus.cz/simza100
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eskimo77 6. 11. 2018 20:58

Ahoj,
mám tu kaktus SIM za 100,- s balíčkem 500 + 250 MB dat, stále platí, že při prvním dobití dostanu dvojnásob kreditu?

Další věc, na kterou se chci zeptat, se týká přenosu čísla. Pokud bych tuto novou SIM aktivoval, počkal na happy day a dobil (předpokládám, že bych mohl dostat 3x kreditu) a číslo bych převáděl až poté, zůstane mi takto dobitý kredit? Respektive, lze to vůbec provést, převod čísla až po aktivaci sim karty s původním číslem?

Díky
eskimo77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 11. 2018 01:03

za 1) 2x bonus kdykoliv na první dobití má POUZE 10 Kč edice v případě trefení HD máš 3x tolik, platnost úvodního bonus kreditu 2 měsíce od aktivace SIM.
za 2) 100 Kč edice má platnost úvodního kreditu rok od aktivace SIM. Úvodní bonus kredit přenáší svoji platnost na případná další dobití v HD ale musí z něj něco zbýt jinak platnost bonusu v HD je standardně 30 dní od dobití.

Bezny Franto, nešla by tato informace zkopírovat do tvého 1. příspěvku, je to velmi častý dotaz.
Co se týče převodu čísla tak se doporučuje v případě dobíjení HD nejprve dobít a pak až přenést číslo. Bonusy, kredit a balíčky vše zůstává.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jan23 7. 11. 2018 12:26

Ahoj chtěl jsem včera obnovit datový balíček, ale nepovedlo se ...datalandingpage .. mi nefungovala. U balíčku jsem zrušil obnovení, ale nový jiný objednat do 17.11 nejde. Balíček jsem stopnul protože ten za 100 nestačí a stejně bych jej už neobnovoval. Chci objednat za 150, ale teď to nejde.

Existuje nějaká možnost nebo musím počkat do toho 17.11?
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 12:30

Musíš teď počkat až do 17.11, měl jsi nerušit obnovení, ale rovnou jej deaktivovat!
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 7. 11. 2018 12:44

Měl jsem podobný problém, ale nakonec to šlo, možná přes landing page, už si nepamatuju, napiš na facebook, poradí tam co s tím.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod jan23 7. 11. 2018 13:19

Díky z info holt počkám do 17.11. Jak to zrušil jsem nenašel. Jak to tedy zrušit místo deaktivovat? Na www/Pc nebo a aplikaci na mobilu?

Dále langing page mám příště spustit na pc nebo v mobilu. Když jsem to včera spustil, tak to skončilo nedostupnosti stránky ... Time-out. Jak na pc tak i v mobilu.
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 13:35

Ty musíš nejdříve ten svůj sam. balíček s vypnutým obnovením nechat vyexpirovat a pak můžeš objednat jakýkoliv nový. Až budeš příště chtít změnit sam. balíček, tak neruš samoobnovení, ale deaktivovuj jej. Musíš tak učinit přes mobilní data (přes wifi nelze) takže musíš tak učinit, ještě než všechna data vyčerpáš. Tady to je napsané co a jak

https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-do ... 8894285492
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 7. 11. 2018 13:37

Data landing page funguje pouze při mobilním připojení. Pokud je PC připojený k internetu přes mobil, tak to asi funguje i z PC, jinak ne. Pokud není připojený přes mobilní spojení, ale třeba přes wifi, tak to také nefunguje.

-- 7. 11. 2018 14:43 --

Podle mě ten postup byl, nečekat na vypršení času, teď hned s mobilním připojením zapnutým dát stránku www.mujkaktus.cz/data a tam dát deaktivovat. Vypnout data, jinak se ihned platí z kB. No a pak už to půjde aktivovat i z wifi nebo přes pc.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod jan23 7. 11. 2018 16:58

Díky za rady. Pochopil jsem správně, že když data byla na nule, tak jsem stejně neměl jinou možnost než vypnout automatické obnovení a počkat do 17.11.?
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 11. 2018 17:19

Pokud jsi už neměl v balíčku žádná data, tak by jeho deaktivace nebyla možná, je potřeba na to myslet a deaktivaci provést, dokud ještě nějaká data zbývají
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků